5 dalykai, kurių nežinojai apie vyrus ir seksą

 (2)
Vyrams seksas – kaip pica: visą laiką jo nori ir nesvarbu su kuo. Tai tik vienas iš mitų, kuriais tiki daugelis merginų. Skaityk toliau ir sužinok, kas jiems rūpi lovoje ir ką nuo tavęs kartais slepia.
pora
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyrai taip pat imituoja orgazmą

Taip taip, ne tu viena kartais lovoje vaidini spektaklį. Jie taip pat geba puikiai imituoti orgazmą. Kaip ir moterys vyrai kartais negali pasiekti orgazmo. Dėl to gali būti kaltas alkoholis, vaistai ar paprasčiausias nuovargis. Vyrai orgazmą imituoja dėl tos pačios priežasties kaip ir moterys – nenori nuliūdinti partnerės.

Po orgazmo ne visuomet būna įrodymų

Tačiau jei pasimylėjus nematai spermos pėdsakų, dar nereiškia, kad mylimasis vaidino orgazmą. Kartais vyrai patiria orgazmą be ejakuliacijos. Dažniausiai taip nutinka sergantiems diabetu. Be to, spermos kiekis kaskart gali būti nevienodas – vieną kartą daugiau, kitą mažiau. Taip pat jei itin dažnai mylitės, spermos kiekis bus visai nedidelis.

Vyrai gali tiesiog nenorėti mylėtis

Kasdien, kas minutę apie seksą gali galvoti nebent hormonų audrų kamuojami paaugliai. Subrendę vyrai apie seksą nuolat negalvoja ir kasdien jo nenori. Jiems taip pat gali skaudėti galvą ar kamuoti rūpesčiai darbe. Galiausiai jo libido gali būti kur kas mažesnis nei tavo. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jis tavęs nebemyli ar esi nepatraukli.

Problemų su erekcija būna ir jauniems

Bėdos dėl erekcijos gali pradėti kamuoti kur kas anksčiau nei sulaukus 40 metų. Tačiau dažniausiai tai būna vienkartiniai nesusipratimai dėl nuovargio, alkoholio ar vaistų. Jei taip nutiko tavo vaikinui, nepulk jo guostis ar priekaištauti, kad nebemyli. Geriau viską nuleisk juokais ir surask gerą filmą.

Labiau rūpi suteikti malonumą tau, o ne sau

Tikrų tikriausias mitas, kad vyrams rūpi tik jų pačių orgazmas. Padarius apklausą išaiškėjo, kad vyrai visų pirma stengiasi suteikti malonumą savo partnerei. Ypač jei merginą myli ar nori ją sužavėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.