5 dalykai, kurių mylimasis niekada neturėtų sužinoti

 (19)
Visuomet sakoma, kad su savo antrosiomis pusėmis turite būti nuoširdžios, tačiau yra keli dalykai, apie kuriuos prisipažinti nederėtų. Pagalvok du kartus, prieš ką nors sakydama, o kad būtų dar paprasčiau, mes parengėme penkių dalykų sąrašą, kurių tavo vaikinas tikrai neturėtų žinoti.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

,,Aš (ir vėl) sapnavau erotinį sapną su savo buvusiu“

Gali išlikti pakankamai nuoširdi ir neatskleisdama kiekvienos savo sapno detalės. Mylėjaisi su savo buvusiu? Pasakyk jam. Tiesiog sapnavai? Geriau pasilik tai sau. Juk nejauti būtinybės papasakoti jam apie sapnus su drakonų kovomis arba košmarus su ateiviais, tad kodėl turėtum pasakoti tai? Kam be reikalo gadinti santykius ir priversti vaikiną jaustis nesaugiai, jeigu gali tiesiog pasikutenti su tuo žmogumi, kuris yra tavo lovoje ne sapne, o realybėje?

„Mano mama mano, kad tu man per prastas!”

Tai labai niekšiška, tad jokiu būdu taip nesakyk. Jeigu jūsų santykiai yra rimti, turi palaikyti savo vaikiną net ir tada, jeigu tavo artimiesiems jis nepatinka. Tu neturėtum teisti savo antros pusės už tai, kad jis, pavyzdžiui, šiuo metu neturi darbo. Jeigu visgi tai pasakysi, be reikalo iššauksi nereikalingas negatyvias emocijas ir sukursi papildomos įtampos. Taigi, turėtum palaukti ir padėti savo vaikinui.

„Man patinka tavo brolis“

O gal pusbrolis, geriausias draugas ar net tėtis? Kiekvienas turi savo potraukių ir tai yra vienas iš tų dalykų, kuriuos ne visada galime kontroliuoti. Tačiau jeigu pasidalinai savo fantazijomis, kurių realybėje net nenorėtum, tavo vaikinas tikrai turės priežastį pasijausti nesaugiai. Ypač, jeigu ta simpatija yra jo stipresnis ir vyresnis brolis. Patikėk nei vienas vaikinas nenori galvoti apie tai, jog mylimoji svajoja apie jo brolį ar kitą giminę.

„Aš turiu ūsus!”

Vaškavimas, skutimasis, balinimas, rovimas... Niekam neįdomu, kaip tu tvarkaisi su savo nereikalingais kūno plaukais, ir, patikėk, tai neįdomu ir tavo vaikinui. Nieko baisaus kartais pasiskųsti: „Kaip tau gerai, kad nereikia skusti savo kojų!”, tačiau proceso apkalbėti tikrai nereikia.  Ypač neverta kalbėti apie tavoveido plaukelius... Tavo vaikinas pradės įsivaizduoti tave su vešliais ūsais, o tu kaipmat pasijusi labai kvailai.

„Nori papasakosiu, kas buvo, kai sirgau viduriavimu?“

Visi tuštinasi, todėl nenuostabu, kad visi žinome šią gyvenimo tiesą. Tačiau procesas ir detalės tikrai neturėtų būti aptariamos. Tavo vaikinas gali atnešti vištienos sultinio, kuomet susergi (o jei viduriuoji, tuomet vandens ir duonos), tačiau jam tikrai nereiktų galvoti apie tavo viduriavimo subtilybes. Kas atsitinka tualete, tegul ten ir lieka.
Žinoma, tu nori atvirų ir nuoširdžių santykių, tačiau taktiškumas ir atsargumas ne visada yra susijęs su melu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.