5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

 (4)
Oi, ta santykių pradžios euforija... Kaip ji susuka galvą! Šiek tiek pristabdyk arklius ir be reikalo neskubink įvykių, kad vėliau pačiai netektų graužti nagų iš nusivylimo.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Neversk savo vaikino pažindintis su tėvais
Mes, merginos, gana dažnai paskubame pažindinti savo mylimuosius su artimaisiais. Kodėl? Todėl, kad mums tai savotiškas vyro jausmų tvirtumo patikrinimas. Aha, jis nesispyrioja dėl pažinties, vadinasi tai jau rimta! Bando išsisukti? Metas skambinti pavojaus varpais! Bet kam to reikia? Jeigu tai santykių pradžia, greičiausiai tu ir pati savo naujojo vaikino dar gerai nepažįsti, o jau bandai įtraukti jį į šeimos ratą. Juk iš pat pradžių visi atrodo vau kokie faini, ir tik aistroms šiek tiek aprimus gali pradėti racionaliau vertinti: tavo tai žmogus ar tik dar vienas susižavėjimas.

2. Nustok galvoti, kad tavo tyla iškalbingesnė už žodžius
Ką dažniausiai moterys daro kai supyksta? TYLI. O paskui iš naujo pyksta, kad vyrai nesugeba įžvelgti tikrosios tylos priežasties. Ir kam to reikia? Ar geriau jausies, jei tavo vyrukas nuolatos klausinės „kas atsitiko?“, o tu kaip užsikirtusi plokštelė kartosi „nieko“? Nieko, tai nieko – būtent taip pagalvos dauguma vyrų ir tikrai nesuks sau galvos. O kodėl problemos neišsprendus paprastuoju būdu – tiesiog pasakant, kas tau nepatiko. Taip nesusipratimų ir nesusikalbėjimų išvengsi kur kas lengviau. Na, nebent esi vadinamoji dramos karalienė, kuriai be pykčių ir nuolatinių aiškinimųsi santykiai tiesiog netektų viso savo žavesio.

3. Gerbk savo vaikino pomėgius ir pasirinkimą
Dabar jūs kartu, tu jam labai svarbi, bet... Neprivalai būti pati svarbiausia! Iki tavęs jis turėjo savo gyvenimą, kuris niekur nedingo: pomėgiai, draugai, šeima... Tau atsiradus visi šie dalykai niekur nedingo. Jis ir toliau turi teisę eiti su draugais į barą ar užsiimti tuo, kas jam pačiam patinka. Niekuomet nepamiršk, kad tu esi vyro gyvenimo dalis, bet ne ašis, aplink kurią sukasi visas gyvenimas.

4. Neleisk naujai užsimezgusiems santykiams kardinaliai keisti tavo nusistovėjusio gyvenimo ritmo
Stačia galva pasinėrusi į naujus santykius tu dar labiau padidini ir taip pašėlusiai lekiančio gyvenimo tempą. Aklai susižavėjus ir pasinėrus į naują gyvenimą, nejučiomis galima prarasti senus draugus, atitolti nuo artimųjų ir apskritai pamiršti kokia iš tiesų tu esi. Galutiniame rezultate, pavargusi ir sulėtinusi tempą, gali pasijausti nubėgusi toli į priekį, tačiau vieniša.

5. Netapk priklausoma nuo jo dėmesio
Visi vyrai iš prigimties medžiotojai, o nei vienam medžiotojui neįdomu, kai grobis pasiduoda pats. Vyrams patinka siekti savo tikslo, o kas nutiks kai jis prisijaukins tave kaip naminį žvėrelį? Ogi nieko... Jokio įdomumo! Jokio azarto! Ir jis vėl išsiruoš į medžioklę... Visuomet būk šiek tiek nepasiekiama, šiek tiek paslaptinga. Tiesiog turėk savo gyvenimą!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.