5 dalykai, kurie erzina vyrus lovoje

 (28)
Teigti, kad visi vyrai dievina oralinį seksą arba trokšta analinių malonumų, būtų tiesiog kvaila, juk kas patinka vienam, gali būti visiškai nemalonu kitam. Todėl į šį sąrašą siūlome žiūrėti tik kaip į patarimus, kurie padės pažvelgti į jūsų intymius santykius iš šalies. Galbūt atrasi kažką, ką vertėtų pakeisti arba ką būtų šaunu pabandyti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nematomos virvutės lovoje

Manipuliacija seksu – labai stiprus, bet nesąžiningai naudojamas ginklas. Ir kalbame visai ne apie tokią situaciją, kaip „aš tau sekso – tu man naują suknelę“. Tai jau būtų viso ko viršūnė. Paprastas pavyzdys: dauguma vyrų dievina oralinį seksą ir moterys tą puikiai žino! Pamaloninai vieną kartą, antrą... Ir pasitaikius progai nepamiršai garsiai paskaičiuoti, kiek kartų suteikei jam malonumą. O ką gavai mainais?!

Patarimas: nustok galvoti, kad pamalonindama savo vyrą, darai jam paslaugą. Tu suteikti jam malonumą ne tam, kad kažką gautum mainais ir galėtum juo manipuliuoti, o tam, kad jis jaustųsi gerai.

Kas nepatirta, negali būti blogai

Jis laido užuominas, kad norėtų išbandyti kažką naujo, o tu raukaisi ir net nesiruoši nusileisti: „Analinis seksas? Fu, juk tai nešvaru, skausminga ir apskritai, kam to reikia!“ Išankstiniai nusistatymai kartais pakiša koją ir neleidžia tau atrasti naujų potyrių ir malonumų. Iš kur gali žinoti, kad tau bus nemalonu, jeigu net nepabandei?

Patarimas: pasistenk atsikratyti stereotipų bei išankstinio nusistatymo ir savo intymųjį gyvenimą paįvairink eksperimentais. Nepatiks – niekas nevers daryti to dar kartą. Bet bent jau būsi pabandžiusi ir galėsi drąsiai sakyti, kad tau tai tiesiog nemalonu.

„Man skauda galvą“ ir kiti kvaili išsisukinėjimai

Kiekvienam būna dienų, kai apie seksą net pagalvoti nesinori. Viskas tvarkoje, bet tik ne tuo atveju, jeigu „galvos skausmas“ kankina reguliariai. Kažkodėl daugumai moterų atrodo, kad nenorėti yra normalu ir vyrai tiesiog turi su tuo susitaikyti. Tik įdomu, kaip būtų, jeigu su saviškiu susikeistum vaidmenimis. Įsivaizduok, kad esi labai erotiškai nusiteikusi, prislenki prie savo vyruko, tikėdamasi aistros proveržio, o jis tave atstumia. Nenori. Pavargęs. Skauda galvą. Tikriausiai po kelių tokių pasikartojančių situacijų pradėtum panikuoti, kad jis tavęs paprasčiausiai negeidžia...

Patarimas: neleisk apatiškumui tavęs užvaldyti. Jei kelias dienas nesinori sekso, neatstumk savo vyro, o pagalvok, kas galėtų sužadinti tavo aistrą. Galbūt padėtų atpalaiduojantis masažas, gal vertėtų tiesiog ištrūkti iš namų ir romantiškai pavakarieniauti restorane, o gal nepagailėti pinigų ir spontaniškai nuvykti prie jūros ar išsinuomoti namuką ežero pakrantėje?

Viskas tik pagal planą

Tikriausiai nėra nieko baisesnio, nei santykius žudanti monotonija ir seksas pagal grafiką. Standartinis scenarijus: grįžai namo po darbo, pavalgei, pagulinėjai, nusiprausei, pasimylėjai ir miegoti. Seksas ryte? Taigi nėra laiko! Seksas vos įžengus į namus? Taigi pavargusi, reikia pailsėti! O kur dingo spontaniškumas?

Patarimas: netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Pamiršk vakarinius malonumus lovoje prieš miegą ir nustebink savo mylimąjį. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savyje. Patikėk, tavo vyras tikrai neliks abejingas, o ir pati nuo tokio spontaniškumo susijaudinsi kur kas stipriau, nei įprastai.

Gležnos gėlelės greitai nuvysta

Vyrai nori mylėtis su moterimis, nebijančiomis parodyti savo norų ir mėgstančiomis eksperimentuoti. Pasyvios drovuolės, nerodančios jokios iniciatyvos, vyrų nedomina. „Nedaryk to, nedaryk ano, aš nenoriu, man nepatinka...“ Žinoma, kartais pabūti moteriškai drovia – visai pravartu, bet gležnos gėlelės, prie kurių baisu ir prisiliesti, greitai pabosta. Kartais jiems norisi audringo ir net gruboko sekso, ypatingai, kai iniciatyvą parodo pačios moterys.

Patarimas: negalvok, kad iniciatyvą lovoje turi rodyti tik vyras. Nebijok būti šiek tiek laukine. Vyrai mėgsta moteriškas, bet jokiu būdu ne silpnas moteris, reikalaujančias nuolatinės globos. Su tokiomis paprasčiausiai nuobodu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.