5 būdai, kaip sustiprinti jo orgazmą

 (3)
Nori, kad tavo mylimojo orgazmas būtų dar intensyvesnis, nei įprastai? Siūlome tau išbandyti keletą paprastų, bet veiksmingų patarimų!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atitolink finalą. Rinkis pozą „moteris viršuje“ - tokioje padėtyje vyrui sunkiau patirti orgazmą, nes situciją kontroliuoji būtent tu. Kai jausi, kad orgazmas artinasi, suspausk penį ranka ir tęsk aktą. Tiesa, šis metodas labiau tinka didesnių pasididžiavimų savininkams arba tuo atveju, jei viskas baigiasi oraliniu seksu.

Prisitaikyk prie jo ritmo. Artinantis orgazmui, vyro judesiai pagreitėja. Prisiderink prie jo tempo, kad pasipriešinimas būtų mažesnis, o įsiskverbimai dar gilesni, ir jis patirs nepakartojamą malonumą.

Įtrauk savo raumenis. Kai pajusi, kad malonioji pabaiga tavo vyrui jau visai čia pat, įtempk intymios vietelės raumenis, kad penis būtų labiau apspaustas ir padidėtų trintis.

Rinkis spontanišką seksą. Neplanuotas ir greitas seksas padovanoja kur kas daugiau emocijų, nei įprastas mylėjimasis prieš miegą ar pabudus ryte. Na, o jei ir vietą tam pasirinksi pakankamai ekstremalią - gerokai stipresnis orgazmas bus garantuotas.

Spustelėk jo slaptą vietelę. Moterys turi tašką G, o vyrai - nedidelį plotelį tarp sėklidžių ir išangės. Prieš orgazmą pirštais spustelėk šį tarpelį ir įsitikinsi, kad tai tikrai viena iš jautriausių jo kūno vietų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.