5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ugningas liežuvių tango dažniausiai baigiasi seksu, tačiau bučiavimuisi ir be sekso būdinga daugybė pranašumų. Mokslininkai bučiuotis pataria kuo dažniau: šis malonus procesas malšina stresą, padeda apsispręsti, kas tave traukia, stiprina ryšį su mylimuoju.

Deja, tie patys mokslininkai, atlikę daugybę tyrimų, konstatavo ir liūdnesnį faktą: kuo ilgiau pora yra drauge, tuo rečiau jie bučiuojasi. Net ir sekso metu.

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš
© Shutterstock

„Skatinu žmones kuo dažniau keisti savo seksualinį meniu, tačiau bučiniai turi būti pirmasis ir pagrindinis dalykas, nes tai – be galo svarbu“, – teigia mokslų daktarė Debby Herbenick iš Kinsey instituto, tyrinėjančio žmonių santykius bei seksualumą. Mes su mokslu ginčytis nesirengiame. Atvirkščiai, pasitelkę į pagalbą sekso bei santykių ekspertę Tracey Cox, parengėme tau idėjų, kaip įdomiau sulieti lūpas.

1. Rytinis bučkis

Prieš išeidama į darbą, suimk mylimąjį už rankų ir prisitrauk artyn. Nusitaikyk tiesiai į jo lūpas ir pabučiuok į patį jų centrą. Bučinys turi trukti 2–3 sekundes. Šiek tiek atsitrauk, vis dar laikydama jo rankas, tada vėl kartelį greitai pabučiuok. Kai šį kartą atsitrauksi, pažvelk mylimajam tiesiai į akis, suspausk jo rankas ir paleisk. Šis bučinys suveiks ne tik todėl, kad vaikinas visą dieną jį prisimins. Tyrimais nustatyta, kad vyrai, kurie rytais bučiuoja savo žmonas, gyvena vidutiniškai penkeriais metais ilgiau nei tie, kurie nebučiuoja. Galėsi jam tai priminti, kai pūsite 100 žvakučių ant jo gimtadienio torto.

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš
© Shutterstock

2. Vampyriškas krimstelėjimas

Švelniais, lengvais bučiniais nusėk visą mylimojo veidą, tada vesk lūpomis žemyn jo kaklu, kol pasieksi duobutę žemiau nei Adomo obuolys. Švelniai suimk čia odą lūpomis ir lengvai įtrauk į vidų, tarp priekinių dantų. Tada paleisk. Taip, gali likti mėlynių. Bet kaip jaudina!

3. Patvirkęs prancūziškas

Keisdamiesi liežuviais tyrinėkite vienas kito lūpas. Liežuvio galiuką judink pirmyn ir atgal, vėliau suk atkartodama skaičiaus 8 formą. Vaikinas ne tik įsivaizduos, ką dar gali išdarinėti savo liežuviu (arba jis tau savuoju). Tyrimų duomenimis, drauge su seilėmis vyras partnerei perduoda testosterono, kuris stiprina tavo susijaudinimą.

4. Meilės įkandimas

Švelniai dantimis suimk apatinę partnerio lūpą ir savo lūpomis įtrauk ją į burną. Iš pradžių spausk švelniai, pamažu spaudimą didindama. Kai lieti mylimą žmogų, organizme daugėja endorfinų – medžiagų, kurios stiprina laimės jausmą ir padeda mažinti skausmą. Štai kodėl net ir šiurkštesnis kandžiojimas teikia tiek malonumo.

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš
© Shutterstock

5. Šampaninės glamonės

Siurbtelėk į burną kiek putojančio gėrimo. Nenuryk. Pasilenk prie partnerio ir pabučiuok jį taip, kad šiek tiek šampano patektų jam į burną. Luktelėk, kol jis supras, ką darai. Tada prileisk į jo burną dar daugiau šampano. Jei kiek nutekės mylimajam smakru – puiku. Pretekstas visa tai nulaižyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.