4 žingsnių planas, kaip patikti vaikino tėvams

Pirmieji susitikimai su brangiausiojo šeimyna gali virsti tikra kankyne. Mat tavo vaikino giminaičiai, nors ir kokie draugiški bei mieli atrodytų, be abejo, slapta tave stebi ir mėgina nuspręsti, ar esi verta jų numylėtinio.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tik netirtėk iš baimės it epušės lapas – laikydamasi kelių paprastų taisyklių ištversi skvarbius žvilgsnius, o būsimiesiems uošviams paspęsi galvosūkį: ką ypatinga jų meilutis padarė, kad tave laimėtų.

Liaupsink
Tai palyginti gudrus būdas prisigretinti jo tėvams. Negailėdama pagyrų pasakok apie jų sūnų. Suprantama, tavo draugo artimieji neabejoja: jis – tikra Dievo dovana. Įtikink juos, jog ir tu negali atsidžiaugti tokiu stebuklu. Ir nė už ką nesudaužysi jo širdies. „Kai šalia mano tėvai, draugė privalo mane dievinti, nes šie nenori, kad kentėčiau“ - teigia 26 metų Mykolas. Taigi neprošal būtų pastebėti, kad tavasis toooks žavus, toooks protingas... Apie kokį tik pasvajoti galėjai!

Nedrebėk ir kalbėk
Mamytė ir tėvelis nori sūneliui žavios meilutės. Jie bijo, kad jų mažylis visam gyvenimui neužsikartų sau ant kaklo kokios nors ištižėlės. „Kai aplankydavome tėvus, mano buvusioji taip susikuklindavo, kad prabildavo tik užkalbinta, - prisimena 27 metų Ričardas. - Ji buvo tokia uždara, jog mano šeima nusprendė: tai – ne man skirta mergina, mat aš paprastai renkuosi drąsuoles.“ Taigi nebijok reikšti savo nuomonės, juokauk, klausinėk – protingai, žinoma. Tačiau neprieštarauk, nesigriebk konfliktiškų temų, tarkim, politikos ir religijos.

Neišsiskirk
Kartais naudingiau tapti ramia avele ir sekti paskui visą bandą. Kiekviena šeima turi savo tradicijų, todėl jei nori gerai su visais sutarti, teks prie jų priprasti. Net jei manai, jog kvaila kartu visiems žaisti stalo žaidimus, esi mažuma. Todėl prikąsk liežuvį ir plauk pasroviui. „Mano broliai ir sesės nuolat laido pikantiškus juokelius, - pasakoja 25 metų Gintaras. - Jei mergina to nesupranta, negaliu įsivaizduoti mūsų tolimesnių santykių.“ Taigi jei stengsiesi prisitaikyti, tavo draugas atsipalaiduos, o tu pamažu pratinsies tapti šios šeimos nare.

Valdyk rankas
Ne nuodėmė paimti mieliausiąjį už rankos. Tačiau nepradėk visaip glostinėti jo šlaunų. Kai šalia artimieji, geriau elgtis lyg nekaltai mergelei. Ir nesistebėk, jeigu jis labiau panešės į draugą, o ne į meilužį. „Nedemonstruoju savo meilės merginai, kai tėvai šalia, - prisipažįsta 24 metų Justas. - Jiems būtų keista tai regėti. Žinoma, kai esame vieni, viskas kitaip.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.