4 vyrų meilės tipai

 (8)
Tu myli jį, o jis... Jis tave taip pat myli, tik galbūt ne taip, kaip tai įsivaizduoji ar norėtum. „Vyrišką“ meilę sąlyginai galima išskirstyti į keturis tipus: vaikišką, jaunatvišką, brandžią ir senatvinę. Ir skirstoma ji visai ne pagal amžių, o pagal tai, kaip vyras žiūri į santykius.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jis – „Vaikiškos“ meilės etape

Tokia meilė būdinga vyrams, kurie neturi nieko: nei galimybių, nei sugebėjimų, tačiau labai nori visa tai turėti. Jam reikia, kad jį mylėtų ir jo gailėtų. Tiesiog silpnas berniukas, kuris prie savo antrosios pusės prilipęs kaip šlapias lapas. Pagrindinis jo ginklas santykiuose – gebėjimas sukelti tavo gailestį. Išdrįsi jį palikti? Nusiteik ašarų upeliams ir net grasinimams nusižudyti... „Aš nebeturiu dėl ko gyventi“, „Aš nebeturiu ką prarasti“ – greičiausiai tau teks išgirsti kažką panašaus, bet realių darbų, kad tave susigrąžintų, jis nesiims.

Jis – „Jaunatviškos“ meilės etape

Jis suaugęs, stiprus ir savarankiškas. Būti priklausomu nuo moters? Ne, tai ne jam. Jį valdo jaunatvinis maksimalizmas, kuomet neįžvelgi savyje trūkumų ir matai vien tik privalumus. Pabandyk jį pagloboti ir greičiausiai suduosi jo savigarbai mirtiną smūgį, juk antros mamos jam nereikia! Tuo pačiu jis nemato reikalo ir rūpintis kuo nors kitu. „Tik aš“ – štai tokia ta „jaunatviška meilė“ ir tokiais gali būti ne tik jaunuoliai, bet ir gerokai vyresnio amžiaus vyrai.

O ir vienatvės jis tikrai nebijo, nes yra įsitikinęs, kad jo, tokio sėkmingo ir užtikrinto savimi, tiesiog negalima nemylėti. Tačiau vargu ar toks vyras gali mylėti pats. „Jaunatviška meilė“ – tai savotiška egoizmo išraiška, kuomet vyrui svarbūs tik jo paties jausmai bei potyriai ir visiškai nedomina, ką tuo metu jaučia šalia jo esanti moteris.

Jis - „Brandžios“ meilės etape

Tai etapas, kuomet vyrui ateina supratimas, kad visas pasaulis nesisuka tik aplink jį, o jo laimė neatsiejama nuo mylimos moters laimės. Jis jaučia atsakomybę už savo moterį ir nori ja rūpintis. Tai nėra savanaudiška meilė. Vyras aiškiai suvokia, kad norint išsaugoti jausmus, būtina pagarba ir kompromisai įvairiose situacijose. Tai – asmenybių meilė. Tokiems vyrams meilė reiškia ne tik džiaugsmingus potyrius, bet ir pagalbą sunkią valandą. „Brandi meilė“ – tai abipusė meilė. Tik gaila, kad daugelis tai supranta pavėluotai.

Jis – „Senatvinės“ meilės etape

Bėgant metams, vyras pradeda suprasti, kad ne viskas taip jau gerai, kaip, kad buvo anksčiau: mažiau ir jėgų, ir azarto... Apie kokią meilę gali būti kalba? Tai jaunesnių, žavesnių ir stipresnių reikalas. Pripažinti tai, be abejonės, sunku, todėl kai kuriuos pradeda varginti nuolatinė depresija.

Yra vyrų, kurie taip ir „neišlipa“ iš jaunatvinės meilės etapo, tačiau yra ir tokių, kurie ją peršoka ir visą gyvenimą mėgaujasi brandžiais, abipusiais jausmais. Pabandyk sąžiningai pažvelgti į savo santykius ir atsakyti, kuriame etape yra tavo vyras?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.