4 dalykai, kurių buvęs vaikinas tau niekada neišduos

 (3)
Kam nors tikrai reikėtų sukurti kokį nors prietaisą ar telefoninę programėlę, kuri padėtų suprasti sunkiausiai suprantamą kiekvieno vyro savybę – emocijas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nesvarbu, ar tai santykių pradžia, vidurys, ar pabaiga – vyrų uždarumas tiesiog neleidžia suprasti jų jausmų! Dėl to COSMO redakcija nusprendė sudaryti trumpą sąrašą dalykų, kurių buvęs vaikinas tau niekada nepasakys santykiams iširus.

,,Man reikėjo daugiau erdvės“

Kiekvienas esame matę porų, kurios negali nei vienos akimirkos praleisti vienas be kito. Tokios porelės kartu praleidžia kiekvieną akimirką – atrodo, būtent to ir tereikia tikrai meilei. Vis dėlto, kiekvienam vyrui reikia bent šiek tiek savo erdvės, tad tai suprasti tiesiog privalu kiekvienai merginai.
„Prieš keletą mėnesių susipažinau su viena mergina. Iš pradžių, mūsų santykiai klostėsi puikiai, kiekvieną akimirką praleisdavome kartu ir viskas atrodė nuostabiai. Vis dėlto, su laiku man pradėjo trūkti asmeninės erdvės, o to sakyti savo merginai tiesiog negalėjau, nes supratau, koks jai svarbus yra mūsų artumas. Kai ji pradėjo kalbėti apie būsto nuomą bei gyvenimą kartu – buvau tiesiog priverstas nutraukti mūsų santykius“, – teigė vienas kalbintas vaikinas.
Būtent tai ir atspindi vyrų asmeninės erdvės poreikio supratimo svarbą. Vyrams artumas patinka, tačiau jie nėra tokie emocionalūs, kad galvotų apie tave 24 valandas per parą – būtent dėl to reikia palikti bent keletą valandų ir vyrų asmeniniams poreikiams, norint, kad santykiai klostytųsi sėkmingai.

,,Aš nebuvau pasiruošęs išsiskirti“

Įvairūs konfliktai yra kiekvienų santykių sudedamoji dalis. Vis dėlto, dalis porų su jomis nesusidoroja, kas dažniausiai tokiose situacijose lemia santykių pabaigą. Jei norima, kad tokie santykiai vėl tęstųsi, susizgribti turėtų ne kas kitas, o moteris. Vyrai tokiose santykiuose tikrai nepripažins fakto, jog jie nebuvo pasiruošę išsiskirti ir norėtų pratęsti santykis, nes, pasak jų, tai būtų silpnumo požymis. Jei manai, jog išsiskyrimas dėl menko konflikto nebuvo teisingas sprendimas, iniciatyvos, siekiant pratęsti santykius, imkis būtent tu, mieloji! Kitu atveju, santykių pratęsimas bus paprasčiausiai neįmanomas.

,,Aš nenoriu likti tiesiog draugais“

Neretai, išsiskiriant, yra vartojama visiems gerai žinoma ir banali frazė – ,,galime likti tiesiog draugais“. Nors vaikinai iš pirmo žvilgsnio šią žinią priima ganėtinai pozityviai, tačiau iš tikro, vaikinai su savo buvusiomis merginomis likti draugais tikrai nenori.
„Nekenčiu, kai merginos taip sako. Jos gali išsisaugoti mano telefono numerį, turėti mano kontaktus, tačiau su jomis ir toliau bendrauti, kuomet mūsų santykiai nenusisekė, tikrai nenoriu“, – teigė vienas iš kalbintų vaikinų.

,,Aš neišgaliu su tavimi susitikinėti“

Gali būti, jog tavo vaikinas nuolat apipila tave dovanomis ir vedasi į prašmatniausius restoranus, tačiau ar pagalvojai, jog šios išlaidos gali labai stipriai pabloginti jo finansinę situaciją? Vaikinai visomis išgalėmis stengiasi įtikti merginoms, tad nesitikėkite, jog jis tau prasitars, kad neturi pakankamai lėšų įvairioms papildomoms išlaidoms. Šį dalyką turi suprasti pati, atsižvelgdama į vaikino finansinę situaciją bei jo išlaidas tau, nes vaikino išdidumas jam pačiam apie tai kalbėti neleis. Galiausiai, jei vaikinas negalės išlaidauti tiek, kiek tau norėtųsi ar esi įpratusi – jūsų santykiai paprasčiausiai iširs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.