14 ženklų, kad jis – puikus meilužis

 (6)
Kad ir ką ten įsivaizduotų vaikinai, jų galias lovoje mes matuojame ne centimetrais ir ne minutėmis, o kur kas subtilesniais supratingumo bei jausmingumo matais.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Jis visada pasirūpina, kad didysis O pirmiausia užplūstų tave. Tikrai užplūstų. Ir tik tada jis pasirūpins savo malonumu.

2. Per oralinį seksą jis laikosi principo: tu man – aš tau. Arba atvirkščiai. Be abejo, tai nereiškia, kad vedate buhalterinę oralinio sekso apskaitą. Tai reiškia, kad tavo žmogus mielai malonina tave liežuviu ir daro tai palyginti dažnai. Skirtingai nuo visi tie eksai, kurie laikėsi principo: „Tikri vyrai to nedaro!“

3. Jis nesijuokia iš tavo fantazijų. Su juo lengvai ir nesigėdydama gali aptarti viską, ką norėtum išmėginti lovoje. O tai – labai svarbu! Net jei jis nenori vilktis vienaragio kostiumo per jūsų sekso sesiją vonioje, tu vis tiek nepasijusi idiotiškai išklojusi jam šį savo pageidavimą.

4. Jis neignoruoja ir kitų tavo erogeninių zonų. Kas yra makštis ir ką su ja galima nuveikti, numano daugelis. Tačiau ne visi vyrai žino, kad visas moters kūnas nusėtas ne mažiau jautriais taškais. Daugybe taškų!!!

5. Jis ramiai reaguoja į vibratorių. Todėl, kad savo gebėjimais pasitikintis vyras puikiai žino: net pats tobuliausias penkių greičių technikos stebuklas neprilygs tam, ką su tavo kūnu geba padaryti jis. Ir tu tai taip pat puikiai žinai.

6. Jis noriai mėgina naujus dalykus. „Nori, kad kai naktį mylėsimės kopose, panaudočiau analinį kištuką? Jokių problemų!” Be abejo, mes čia perlenkėme, bet iš esmės tu žinai: tavęs paprašytas jis galėtų padaryti net ir tai.

7. Jis niekada (NIEKADA!) nepasakys nieko, kas tau įvarytų kompleksų dėl savo kūno. Priešingai, apiberia tave komplimentais nepriklausomai nuo to, priaugai ar numetei svorio. Trumpiau tariant, šalia jo jautiesi gražuolė.

8. Jis nestumia tavo galvos prie savo penio. Todėl, kad žino, jog taip elgiasi tik arogantiški šikniai. Normalūs vyrai savo norus pateikia prašymo forma.

9. Jis bučiuoja tave po oralinio sekso. Nesvarbu, kuris davė, o kuris gavo, šio vyro nuostata tokia: esate drauge, todėl įvairūs jūsų kūno skysčiai yra neatsiejama buvimo kartu dalis.

10. Jis sustoja, kai to paprašai. Aišku, vien dėl to sekso guru netampama, tačiau taip besielgiantis vyras yra nuostabus, nes tai rodo: jis tave gerbia.

11. Jam svarbu tavo sutikimas. Visur. Ir tai – puiku! Jam taip svarbu, kad tu tikrai noriai darytum viską, ką jūs darote drauge, jog kartais tave tai net erzina. Tačiau vis tiek gera, kad jam tai taip rūpi.

12. Po sekso tau net nesinori į tualetą, nors žinai, kad reikia.
Esi girdėjusi, jog reikia eiti tualetą norint išvengti šlapimo pūslės uždegimo ir t. t., tačiau viskas, ko tau norisi, – tiesiog gulėti šalia jo, nes geeerrraaa, be to, ką gali žinoti, gal jūs ir vėl mylėsitės...

13. Per pasimatymą tu norėtum iš karto kristi su juo į lovą. Taip, vakarienė puiki, tačiau vaikinas turi rankas, burną bei liežuvį ir puikiai žino, ką su jais daryti. Todėl velniop tą maistą!

14. Tu jam sakai, kad jis – geriausia, kas tau yra nutikę per gyvenimą. Ir tai sakai nuoširdžiai, nemeluodama.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.