14 dalykų, kuriais vaikinai nori užsiimti per Valentino dieną

 (8)
Gavai širdelę? Jau laiminga? Nori, kad būtų laimingas ir tavo mylimasis? Tuomet pasinaudok šiuo sąrašu, kurį sudarė patys vaikinai per vieną labai vyrišką vakarėlį. Štai ko jie nori per Valentino dieną!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Mylėtis. Dulkintis. Tvatintis! Žodžiu, daryti tai, kam ir sutverta Valentino diena! Beje, būtų gerai, kad po Valentino dienos nepamirštum, jog tam sutvertos ir visos kitos dienos.

2. Vartytis lovoje ir žiūrėti filmus online. Pirmiausia, tai nieko nekainuoja, o antra – nebūna jokio nusivylimo: jei nepatinka vienas filmas, gali susirasti kitą. Tarp filmų galima ir pasiglamžyti.

3. Nueiti į restoraną valgyti didkepsnio. Aišku, meilės vardan galima pasirinkti kokią nors ištaigingesnę vietelę su įmantrių salotų ir užkandžių valgiaraščiu, kurio pažiba būtų didkepsnis su krauju.

4. Vėl mylėtis. Ramiai, lėtai, jaudinančiai. Juk po gero didkepsnio nėra jėgų per daug kratytis.

5. Gauti ir dovanoti šokoladą. Nes tai – velniškai geras dalykas! Praktiškai vienintelis, kuris gali pakeisti didkepsnį su krauju.

6. Negalvoti apie tai, kiek kainavo tas širdelės formos pakabutis ant tavo kaklo. Nes jis per brangus, o svarbiausia – be jokios naudingos funkcijos. Nei nuo jo sušilsi, nei jo pagrauši išalkus. Pinigai kaip subinėn!

7. Nedovanoti ir negauti atviručių. Ypač tų, ant kurių parašyta „Amžinai tavo“ ar kažkas panašaus. Jos taip morališkai slegia ir įpareigoja, kad net mylėtis nesinori.

8. Nedirbti. Juk Valentino diena – per daug svarbi, kad kažką per ją darytum.

9. Mylėtis valgant didkepsnį. Tiesą pasakius, tai aukščiausias Valentino dienos paminėjimo lygis.

10. Žaisti kompiuterinius žaidimus internetu. Per juos dar su kuo nors susipažinti, paflirtuoti – juk tai romantiška. Ir dar labiau užveda geram seksui!

11. Snausti. Snūdūriavimas gali būti derinamas su lengvu pasiglamžymu. Arba tiesiog galima snausti ir vienas kitą regėti pornografiniuose sapnuose.

12. Ignoruoti nuostatą, kad per Valentino dieną reikia kažkur eiti linksmintis. Stereotipų paisymas griauna viską. Netgi meilę.

13. Suvalgyti vienas kitam padovanotą šokoladą. Visą! Kad saldumas kaltų ne tik į smegenis, bet ir į kitus meilės organus.

14. Naktį išalkus važiuoti valgyti kebabų. Beje, jei tai pasiūlo padaryti mergina, ji – tobula! Galima klauptis ir pirštis – tiesiai prie kebabų kiosko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.