13 madingų tavo įvaizdžių, kurių nekenčia vyrai

 (22)
Mokslininkai nustatė, kad vyrams labiau patinka tos moterys, kurios makiažo priemones naudoja itin saikingai. Tyrimui buvo atrinktos 44 moterys. Kiekviena jų nufotografuota 20 kartų – pirma nuotrauka be makiažo, o paskutinė su ryškiu vakariniu makiažu. Paaiškėjo, kad patraukliausiai ta pati moteris atrodo su švelniu, vos pastebimu makiažu.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tačiau tas pats tyrimas atskleidė ir kitą detalę. Moterys tas pačias nuotraukas vertino kiek kitaip. Jos manė, kad vyrams patrauklesnės turėtų būti su kiek ryškesniu makiažu. Išvada viena: mes dažomės per daug norėdamos patikti vyrams. Tačiau yra ir daugiau dalykų, kurie mums atrodo madingi ir seksualūs, o vyrams nesuprantami ir atgrasūs.

Dideli auskarai

„Jei auskarų dydis sulig galvos – tai jau neatrodo patraukliai. Ypač keistai atrodo į ausis įverti dideli nagai.“ Tomas, 26 metai.

Stori ir tamsūs antakiai.

„Stori ir dar užjuodinti antakiai man atrodo baisiai. Mergina atrodo pikta ar bent pernelyg rimta.“ Justas, 19 metų.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
© Vida Press

Šilkinis kelnių kostiumas

„Draugė sakė, kad tai dabar labai madinga. Aš patylėjau, bet manau, kad atrodo kaip su pižama. Kvaila mada.“ Vaidas, 28 metai.

Tinklinės kojinės

„Gal ir seksualu miegamajame. Bet ten seksualu gali būti ir zuikio ausys, o su jomis juk neini į gatvę. Šiaip keistas daiktas tos pėdkelnės: žiemą šildo, bet kai oras atšyla, geriau nuogos kojos.“ Danielius, 22 metai.

Raudoni, oranžiniai ar slyvų spalvos lūpų dažai

„Rausvos
lūpos gražu, bet ryškiai raudonos šiek tiek gąsdina. Oranžiniai ar
violetiniai lūpų dažai tokie pat gundantys, kaip ir mėlyni ar žali.“
Marius, 29 metai.

Rita Ora
Rita Ora
© Vida Press

Sportiniai bateliai su platforma

„Sportiniai bateliai turi būti patogūs, o su platforma tokie neatrodo. Be to, su jais pėda atrodo kaip kokio dramblio.“ Mantas, 26 metai.

Ilgi nagai

„Nežinau, kas gali būti baisiau už ilgus nagus. Jie man asocijuojasi su raganų nagais ir niekaip nesuprantu, kaip merginos su tokiais užsisega sagas arba neišsiduria akies?“ Ernestas, 30 metų

13 madingų tavo įvaizdžių, kurių nekenčia vyrai
© AFP/Scanpix

Gladiatorių sandalai

„Suprantu, kad vasarą patogu, kojoms nekaršta, bet gal tų dirželių gali būti kiek mažiau? Jei atvirai, su tokiais sandalais, merginų kojos atrodo labai didelės.“ Žygimantas, 22 metai.

Dūminis makiažas

„Labai nepatinka juodai išdažytos akys,
atrodo kaip vaiduoklio. Šiek tiek paryškintos akys – gražu ir visiškai
pakanka.“ Karolis, 24 metai.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
© Vida Press

Haremo kelnės

„Tai pačios neseksualiausios kelnės, jos paslepia viską, kas galėtų būti patrauklu. Geriau jų nesimauk į pirmą pasimatymą. Į antrą ir trečia irgi.“ Vainius, 20 metų.Balti ir juodi dryžiai

„Baltai ir juodai dryžuoti drabužiai man visada sukelia šypseną – atrodo kaip pabėgusios kalinės apranga.“ Domas, 27 metai.

Katy Perry
Katy Perry
© Vida Press

Lipnus lūpų blizgis

„Lipnias lūpas labai nemalonu bučiuoti.“ Linas, 25 metai.

Peplums stiliaus sijonas arba suknelė

„Atrodo kaip sijonas ant sijono. Nesuprantu, kam to reikia?“ Jokūbas, 19 metų.

Blake Lively
Blake Lively
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.