11 dalykų, kuriuos slapčia daro visi vyrai

 (114)
Ar kada susimąstei, ką tavo brangusis veikia, kai tavęs nėra šalia? Pasirodo, vienumoje vyrai prisigalvoja keisčiausių veiklų!
Seksualus vyras
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Kabina rankšluosčius ant savo penių. Maudymasis duše nėra oficialiai baigtas, kol vaikinas nepanaudoja savo pusiau erekcinėje būsenoje esančios varpos kaip ekspromtu sugalvotos rankšluosčio kabyklos. Ar jam pasiseka, ar ne - tai, jis pasiliks sau.

2. Džiovina savo sėklidžių kapšelius plaukų džiovintuvu. Plaukų džiovintuvo pakišimas po savo rankšluosčiu vyrams yra kiaulės voliojimuisi purve atitikmuo.

3. Prastai atlieka remonto darbus. Ar tas kavos staliukas atrodo stovintis netolygiai? Ar šildytuvas skleidžia keistą garsą? Laikas kažką nuimti ir vėl atgal uždėti, o tada, sunkiai atsidusus, tvirtai užsidėti rankas ant klubų. Tai niekuo nepadėjo.

4. Susikiša savo penius sau tarp kojų. Nesvarbu, ar jie jau žino, kaip tai atrodo, turint netikrą makštį, kartais jie tiesiog tai daro.

5. Trina sau pilvus. Galbūt jie žavisi savo pilvo raumenimis, o gal tiesiog glosto savo pilvo plaukų pievas, bet tai yra nuostabus jausmas.

6. Stengiasi patenkinti save oraliniu būdu. Kiekvienas vaikinas nors kartą yra bandęs pačiulpti savo paties varpą. Dėl baimės nusilaužti kaklus, bandant atlikti autofelaciją, jie lieka ištikimi paprastai masturbacijai.

7. Valgo ką nors be dubens/indų/tinkamų virtuvės įrankių. Popieriniai rankšluosčiai, įprastiniai rankšluosčiai, pakuočių atidarymo peilis, kišeninis peiliukas, jų rankos. Taip atrodo aplinka vyro, ryžtingai nusiteikusio neplauti indų.

8. Įtraukinėja raumenis. Vyrai pamato save veidrodyje ir tiesiog pasitikrina, kaip laikosi jų raumenys. Tai yra kaip lūpdažio patikrinimas, tik daug labiau verčiantis susigėsti, jei juos pagauna.

9. Galvoja, ką jie darytų, jei pastatą, kuriame jie būtų, užpultų teroristai. Dėl šito kaltinkite „Kietą riešutėlį“ („Die Hard“), visgi, vyrai fantazuoja, kaip jie gintų nuo didelės grėsmės savo namus ar biurą, net jei visi jų turimi išgyvenimo instinktai buvo įgyti per tris savaites berniukų skautų stovykloje ketvirtoje klasėje.

10. Susikuria atsitiktinius išbandymus. Ar gali jie iš anapus virtuvės įmesti šią foliją į šiukšlių dėžę? Ar gali jie išlaikyti 13 nešvarių indų ant vienos rankos, nešdami juos iš miegamojo kambario? Nesvarbu, kad jie yra jų pačių susigalvoti, jie turi sužinoti.

11. Dainuoja. Tai beveik visuomet yra repas arba Pavarotti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.