10 moterų bruožų, kurie erzina vyrus lovoje

 (59)
Graži, miela, seksuali... Bet lovoje jam vistiek neįtinki? Galbūt darai kažką, ko jis tiesiog negali pakęsti? Štai kokios labiausiai erzinančius moterų bruožus išskiria patys vyrukai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Jiems nepatinka, kai turi įkalbinėti moteris pasimylėti, tarsi seksas patiktų tik jiems vieniems.

2. Jie nori mylėtis su moterimis, nebijančiomis parodyti savo norų ir mėgstančiomis eksperimentuoti. Pasyvios drovuolės, nerodančios jokios iniciatyvos jų nedomina.

3. Jiems nepatinka, kai moterys mano, jog būtent jie yra atsakingi už moterų pasitenkinimą.

4. Vyrus lovoje erzina gležnos gėlelės, prie kurių baisu ir prisiliesti. Kartais jiems norisi audringo ir net gruboko sekso, ypatingai, kai iniciatyvą parodo pačios moterys.

5. Pokalbiams sekso metu tikrai ne vieta, nebent tai keletas labai „purvinų“ ir įaudrinančių žodelių. Taigi pleputėms patariama bent trumpam patylėti.

6. Tų kelių papildomų kilogramų, taip erzinančių tave pačią, jie net nepastebi. Užtai nuolatinius tavo skundus dėl savo išvaizdos tikrai girdi ir negali jų pakęsti.

7. Jie nemato nieko žeminančio oraliniame sekse, todėl nesupranta moterų, atsisakančių pamaloninti juos būtent tokiu būdu.

8. Vyrai mėgsta moteriškas, bet jokiu būdu ne silpnas moteris, reikalaujančias nuolatinės globos. Su tokiomis paprasčiausiai nuobodu.

9. Ilgos kojos ir iškili krūtinė – dar ne viskas. Paviršutiniškos gražuolės, neturinčios ką pasakyti, jiems tinka tik vienai nakčiai.

10. Moterys myli ausimis, vyrai – akimis. Nieko nuostabaus, kad jiem nepatinka, kai moterys nesistengia jų palepinti seksualiais nėriniuotais apatiniais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.