10 moterų bruožų, kurie erzina vyrus lovoje

 (59)
Graži, miela, seksuali... Bet lovoje jam vistiek neįtinki? Galbūt darai kažką, ko jis tiesiog negali pakęsti? Štai kokios labiausiai erzinančius moterų bruožus išskiria patys vyrukai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Jiems nepatinka, kai turi įkalbinėti moteris pasimylėti, tarsi seksas patiktų tik jiems vieniems.

2. Jie nori mylėtis su moterimis, nebijančiomis parodyti savo norų ir mėgstančiomis eksperimentuoti. Pasyvios drovuolės, nerodančios jokios iniciatyvos jų nedomina.

3. Jiems nepatinka, kai moterys mano, jog būtent jie yra atsakingi už moterų pasitenkinimą.

4. Vyrus lovoje erzina gležnos gėlelės, prie kurių baisu ir prisiliesti. Kartais jiems norisi audringo ir net gruboko sekso, ypatingai, kai iniciatyvą parodo pačios moterys.

5. Pokalbiams sekso metu tikrai ne vieta, nebent tai keletas labai „purvinų“ ir įaudrinančių žodelių. Taigi pleputėms patariama bent trumpam patylėti.

6. Tų kelių papildomų kilogramų, taip erzinančių tave pačią, jie net nepastebi. Užtai nuolatinius tavo skundus dėl savo išvaizdos tikrai girdi ir negali jų pakęsti.

7. Jie nemato nieko žeminančio oraliniame sekse, todėl nesupranta moterų, atsisakančių pamaloninti juos būtent tokiu būdu.

8. Vyrai mėgsta moteriškas, bet jokiu būdu ne silpnas moteris, reikalaujančias nuolatinės globos. Su tokiomis paprasčiausiai nuobodu.

9. Ilgos kojos ir iškili krūtinė – dar ne viskas. Paviršutiniškos gražuolės, neturinčios ką pasakyti, jiems tinka tik vienai nakčiai.

10. Moterys myli ausimis, vyrai – akimis. Nieko nuostabaus, kad jiem nepatinka, kai moterys nesistengia jų palepinti seksualiais nėriniuotais apatiniais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.