10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti

 (1)
Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Tu esi visas mano gyvenimas!“
Manai, toks prisipažinimas turėtų mylimąjį pakylėti į palaimos viršūnę? Deja, iš tiesų yra priešingai – jis pasijunta nublokštas į panikos bedugnę. Būti kieno nors visu gyvenimu – pernelyg didelė atsakomybė. Be to, vaikinui kils įtarimas, kad tu nebeturi savojo. O dauguma mūsų susidomime žmogumi, kuris yra kitoks nei mes, – kam gi įdomu draugauti su veidrodiniu savo atspindžiu? Tačiau labiausiai vaikiną gąsdina laisvės ribojimas. Ar dabar, kai tapo tavo gyvenimu, jis dar galės vienas susitikinėti su draugais, eiti žvejoti ar tiesiog žiūrėti futbolo varžybas savo viengungiškame butelyje? Pavojus netekti laisvės sukels priešingą efektą, nei tikėjaisi: užuot atsakęs taip pat, vaikinas ims ginti savo nepriklausomybę ir stengsis kuo labiau nuo tavęs atsiriboti.

„Kartais aš orgazmą vaidinu“
Diskusijos, ar verta simuliuoti orgazmą, dažniausiai baigiasi išvada, kad to daryti nedera, tačiau apie 70 proc. moterų prisipažįsta nuolat hiperbolizuojančios pojūčius lovoje. Ir taip jos elgiasi ne dėl to, kad iš prigimties būtų melagės, – tiesiog stengdamosi tausoti trapią vyrų savimeilę. Vyrai įsivaizduoja, kad normaliai pasimylėti ir nepatirti orgazmo neįmanoma. Jeigu tu prisipažįsti jo nepatyrusi, vaikinas tai vertina kaip asmeninę nesėkmę ir puola kamantinėti, ką padarė blogai. Dėl šventos ramybės lieka tik apsimesti. Tačiau tai dar nereiškia, kad būtina garsiai tai prisipažinti. Sužinojęs tiesą, vaikinas pasijus ne tik prastas meilužis, bet ir nuolat mulkinamas vargšelis, kuriam tu iš gailesčio nesakai tiesos. Tad jei jau vaidini, patylėk, o jei negali patylėti, verčiau nevaidink. Antra vertus, jei orgazmą tenka vaidinti nuolat, tyla bus prasta byla. Ilgalaikis nepasitenkinimas kenkia ir tavo sveikatai, ir jūsų santykiams.

„Aš nenoriu už tavęs tekėti“
Mums pernelyg ilgai buvo kalama į galvą, kad vyrai bet kokių užuominų apie vedybas bijo kaip velnias kryžiaus. Jie iš tiesų vengia tiesioginio spaudimo, tačiau tikrai neprieštarautų, jei merginos juos laikytų svajonių jaunikiais. Kiekvienam vaikinui merginos noras už jo ištekėti yra kuo tikriausias jo kokybės patvirtinimas. Jis įsitikinęs: jei tu net širdies gilumoje nesvajoji tapti jo žmona, vadinasi, jo nemyli (tiesą sakant, gal jis ir neklysta…). Vyrai mėgsta pasvaičioti apie neįpareigojamus santykius, bet moteris, jiems džiaugsmingai pritarianti, iškart yra priskiriama prie lengvabūdžių. Be to, jis gali sėkmingai pasinaudoti šita pozicija. Kai po kelerių metų panorėsi santykius vis dėlto įteisinti, jis tiesiog pakels antakius ir tars: „Bet juk tu sakei, kad nenori už manęs tekėti!“

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti
© Shutterstock

„Tu – tikra mano tėvo / brolio / pirmosios meilės kopija“
Tu savo tėtį dievini ir manai, kad būti panašiam į jį – didžiulė garbė. Tačiau iš tiesų joks save gerbiantis žmogus netrokšta būti kieno nors kopija. Tavo vaikinas nori tikėti, kad pasirinkai jį dėl išskirtinių asmeninių savybių, o ne dėl to, kad jis tau pasirodė į ką nors panašus. Vyrai – dideli savimylos: lygindami save su kitais, jie tiki esą gerokai protingesni ir šaunesni. Taigi vaikinas, išgirdęs tokią frazę, bus pasmerktas visą gyvenimą verstis per galvą, kad tik įrodytų esąs pranašesnis už tą, kieno kopija jį pavadinai. Beje, asociacijos su tėvu jam dar gali pasirodyti priimtinos, tačiau lyginti jį su savo buvusiaisiais – sunkiai atitaisoma klaida.

„Iki tavęs turėjau n vaikinų“
Niekada nepasakok apie vaikinus, su kuriais esi mylėjusis. Ypač jei jų buvo per 10. Tavo noras per kelias minutes išpažinti visas nuodėmes ir palengvinti sielą visiškai suprantamas. Tikriausiai tikiesi, kad jis tars: „Koks skirtumas?“, ir tu vėl pasijusi kaip nekalta mergaitė. Kad ir kaip tau būtų apmaudu, net šiais visuotinės lygybės ir laisvės laikais stereotipinis moters padorumo suvokimas niekur nedingo, tad nutylėk, kas ten ir kaip, nesvarbu, kad tavo vaikinas yra labai šiuolaikiškas ir, regis, nelaiko tavęs ištvirkėle: jei bent truputį yra domėjęsis psichologija, jis netruks suabejoti, ar dažna partnerių kaita nerodo, jog tavo santykiai su priešinga lytimi yra problemiški. Be to, tavo patirtis gali pakirsti jo savimeilę — kuo ji didesnė, tuo sunkiau jam bus pranokti visus tavo buvusiuosius. Tad geriausia partnerių skaičių sumažinti iki keturių. Jei nenori meluoti, į jo tiesmuką klausimą „Kiek?“ atsakyk miglotai: „Kai sutikau tave, praeitis man liovėsi egzistuoti.“

„Nenorėčiau turėti vaikų“
Veikiausiai ir jis jų nenori. Bent kol kas. Tačiau mergina be motinystės instinkto daugeliui vyrų atrodo kaip gamtos anomalija. Nors žinia apie merginos nėštumą daugumai vaikinų sukelia šoką, kiekvieno pasąmonėje glūdi troškimas pratęsti giminę. Tiesa, maži kūdikėliai juos gąsdina, tačiau tai netrukdo ateities vizijose regėti save su sūnumi žaidžiančius futbolą. Užuot tiesiai prisipažinusi, kad nemėgsti vaikų, gali paaiškinti, kad kol kas nori susitvarkyti buitį, padaryti karjerą, o tada jau imsi galvoti apie šeimą.

„Kaip baisiai sustorėjau!“
Tai sakydama tu, aišku, tikiesi atsakymo: „Ką tu! Atrodai fantastiškai!“ Tačiau vyrams toks koketavimas nesuprantamas. Jie linkę konstatuoti faktus ir mano, kad tu elgiesi taip pat. Taigi ši tavo frazė tik privers jį atidžiau įsižiūrėti į tavo tariamus apvalumus ir galbūt pastebėti tai, ko anksčiau nematė. Jei kartosi tai dažnai, jis iš tiesų patikės, kad sakai tiesą. Net jei iš pradžių ir manė kitaip. Kita vertus, vaikinus erzina perdėtas merginų dėmesys savo išvaizdai. Jie mano, kad tokios merginos savęs nemyli, tad nemoka džiaugtis gyvenimu ir lovoje yra susikausčiusios. Tiesą sakant, ne itin jie ir klysta.

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti
© Shutterstock

„Ar žinai, kad tavo geriausias draugas mane kabina?“
Visiškai nesvarbu, ar tu tai sakai norėdama savo mylimiausiajam atverti akis (t. y. parodyti, kokie kiaulės yra jo draugai), ar puoselėdama planą pakelti savo vertę jo akyse. Bet kuriuo atveju jis jausis pažemintas. Daugumai normalių vyrų draugų žmonos yra tabu – mylėtis su jomis prilygtų kraujomaišai. Jei vyro draugas iš tiesų blizgina į tave akimis, jis pamina švenčiausius vyriško solidarumo principus. Geriausiu atveju jiedu taps mirtinais priešais. Blogiausiu tavo vaikinas pamanys, kad pati jį provokuoji. Beje, girtis, kokį dėmesį tau rodo visiškai svetimi vyrai – taip pat blogas tonas.

„Mano draugės neįsivaizduoja, ką mes galime turėti bendra“
Natūralu, kad tokia draugių nuomonė tave labai skaudina, tu nori pasiguosti. Tačiau guodėją pasirinkai netinkamą. Iš tiesų šita kritika skirta labiau jam nei tau. Jeigu jau tave ji įžeidė, vaikiną turėtų žeisti dvigubai skaudžiau. Ką jis gali į tai atsakyti? Kad tavo draugės — idiotės? Jis liausis su jomis bendravęs arba visą laiką griaušis, kad yra tavęs nevertas. Net jei judu susituoktumėte ir įrodytumėte visiems, kad esate ideali pora, šitos pirminės diagnozės jis nepamirš visą gyvenimą.

„Man neramu, kad taip pagausėjo kažkokių įtartinų išskyrų“
Kad ir kokie artimi būtumėte, tokios fiziologinės detalės gali jam ilgam atimti norą su tavimi mylėtis. Tau neramu? Guoskis draugei arba kreipkis tiesiai į ginekologę. Jei gydytoja iš tiesų aptiko kokią nors infekciją ir kol kas uždraudė intymius santykius, taip ir pasakyk. Frazė: „Šiuo metu gydausi uždegimą“ skamba daug ramiau nei detali ataskaita apie išskyras, kvapus ir niežulį. Antra vertus, jei tokie tavo pojūčiai susiję su lytiškai plintančia liga, teks nieko nenutylėti. Nes tai – jau jūsų bendra bėda.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.