Visi buvo įsitikinę, kad šis vaikinas ir vėl priaugs svorio. O tu tik pažiūrėk į jį dabar!

 (2)
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Televizijos šou „The Biggest Loser“ pirmą kartą buvo parodytas 2004 metais ir sulaukė milžiniško populiarumo, tad visai netrukus tokio paties formato analogai pasirodė ne tik Amerikoje, bet ir kitose pasaulio šalyse - Ispanijoje, Australijoje, Rusijoje, Ukrainoje... Visiems buvo smalsu pažiūrėti, kaip gi didelį antsvorį turintiems žmonėms seksis lieknėti su specialistų pagalba. Šou susilaukdavo nemažai kritikos, mat dalyvių laukdavo tikras išbandymas - itin griežta dieta ir dideli fiziniai krūviai. Vis tik kai kurie šį etapą sėkmingai praėjo ir sugrįžę į savo įprastą gyvenimą neketino sustoti.

Visi buvo įsitikinę, kad šis vaikinas ir vėl priaugs svorio. O tu tik pažiūrėk į jį dabar!
© Asmeninio albumo nuotr.

Samas Rounenas - puikus pavyzdys, kaip užsispyrimo ir geležinės valios dėka galima kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Tuomet jam buvo 19 metų ir svėrė vaikinas 155 kilogramus. Filmavimų metu Samas parodė neįtikėtinus rezultatus ir numetė net 72 kilogramus. Skeptikai netikėjo, kad jaunam vaikinui pavyks išlaikyti esamą svorį ar pasiekti dar geresnių rezultatų, tačiau praėjo 10 metų, o Samas atrodo tiesiog neįtikėtinai.

Visi buvo įsitikinę, kad šis vaikinas ir vėl priaugs svorio. O tu tik pažiūrėk į jį dabar!
© Asmeninio albumo nuotr.

Dabar Samas dirba gaisrininku ir jau du kartus buvo pakviestas pozuoti karščiausių gaisrininkų kalendoriui. Sakytume, geri pasiekimai vaikinukui, kadaise svėrusiam pusantro šimto kilogramų! O ir asmeniniame gyvenime viskas tiesiog puiku - visai neseniai atskriejo žinia, kad Samas pasipiršo savo ilgametei mylimajai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.

Kodėl kai kurioms poroms patartina miegoti atskirose lovose (1)

Kuomet viena mūsų kolegė papasakojo, kad abu su vyru turi atskirus miegamuosius, visos net išsižiojome iš nuostabos. Prisipažinsime, pirmiausia pagalvojome apie pašlijusius santykius ir gresiančias skyrybas, o kolegei iš to pasijuokus susimąstėme - iš tiesų, kodėl būtina miegoti kartu, jei atskirai išsimiegotume kur kas geriau?

5 skausmingi organizmo signalai, kurių geriau neignoruoti

Kai kurie tariamai nekalti požymiai gali būti ženklas, jog tavęs tyko rimta liga. Įdėmiai perskaityk šį straipsnį, kad laiku spėtum užkirsti jai kelią.