Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis

© Bonnie Hussey

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai buvo intensyviausias, labiausiai bauginantis ir gražiausias mano gyvenimo momentas“, – sako Maria Crider. Floridoje gyvenanti mama kalba apie savo sūnaus gimimą po to, kai vienuoliktą nėštumo savaitę jai buvo diagnozuotas krūties vėžys. M. Crider teko iškęsti daugybę procedūrų ir chemoterapiją, o balandžio 13 dieną jai ir jos sutuoktiniui Brandonui po Cezario pjūvio operacijos Floridos moterų ligoninėje Orlande gimė sūnus.

Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey

„Verkiau jį pamačiusi, – sakė moteris. – Tą akimirką visi blogi dalykai dingo, pamiršau vėžį, pamiršau chemoterapiją, ir viskas, ką mačiau, buvo šis tobulas sveikas mažas berniukas ir mano vyras, su tokia meile laikantis mano ranką.“ Šią nesuvaidintą emociją įamžino gimdymų fotografė Bonnie Hussey, prisipažįstanti, kad ši fotosesija buvo viena iš labiausiai neįtikėtinų matytų patirčių.

„Kelis kartus iki tol buvau įleista į operacines, tačiau šis kartas buvo visiškai kitoks, – sakė fotografė. – Jis buvo toks ypatingas“. Išraiškingose nuotraukose galima išvysti 28 metų M. Crider prieš gimdymą ir jo metu, taip pat brangias akimirkas, kuriomis gimus sūneliui moteris dalijosi su savo vyru. Ko gero įspūdingiausiai atrodo nuotrauka, kurioje Maria ligoninės lovoje žindo Loganą, o vietoj antrosios krūties aiškiai matosi didelis randas. „Šios nuotraukos pranoksta viską, ko kada nors galėjau tikėtis, – teigia laiminga mama. – Visada jas branginsiu“.

Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey
Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey

Maria atvirai pasakoja, kaip sužinojo apie vėžį. Apsilankiusi pas medikus ji išgirdo apie užsikimšusį lataką ir kitus sveikatos sutrikimus, tačiau Maria jautė, kad tai dar ne viskas. Tą pačią dieną ji sužinojo, kad yra vienuoliktą savaitę nėščia. M. Crider su sutuoktiniu buvo apimti ekstazės, tačiau kažkas buvo ne taip. Po savaitės buvo diagnozuotas krūties vėžys. Pasaulis apsivertė aukštyn kojomis – teko svarstyti apie gydymą, tikimybę išgyventi ir netgi nėštumo nutraukimą.

„Emociškai buvo sudėtinga, nes, viena vertus, jaučiausi susijaudinusi dėl savo nėštumo, bet patyriau siaubą, sužinojusi apie vėžį, – neslepia M. Crider, taip pat auginanti penkerių metų Tristaną. – Nenorėjau gydymo, kuris kokiu nors būdu galėtų pakenkti kūdikiui, tačiau taip pat galvojau, ką darytų mano kūdikis ir mano vaikai be manęs, jei mirčiau?“

Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey
Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey

Gydytojai M. Crider sakė, kad nėštumo nutraukti nereikia. Vis dėlto, jeigu ji ryžtųsi chemoterapijai, tikimybė jam išgyventi buvo daugiausiai 40 procentų. Tad moteris priėmė sudėtingą sprendimą taikyti gydymą per antrąjį ir trečiąjį trimestrą. Kaip teigia Amerikos vėžio asociacija, kūdikiui tai pakankamai saugu.

„Nėštumas ir vėžio gydymas buvo tikri emociniai amerikietiški kalneliai, – sako ji. – Nusprendžiau iš anksto, kad noriu turėti nuotraukų.“ M. Crider aptiko B. Hussey „Facebook“ puslapį, kuriame fotografė skelbė apie dovanojamą fotosesiją. Ji nusprendė pabandyti pasinaudoti proga įamžinti savo gimdymą. „Nusiunčiau jai savo istoriją ir pasakiau, kad norėčiau laimėti, – pasakoja M. Crider. – Bonnie iš karto atsiliepė ir mums beliko paklausti savo akušerės, ar gimdymo palatoje galės būti fotografė.“

Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey
Vėžiu serganti mama pasidalino jaudinančiomis gimdymo nuotraukomis
© Bonnie Hussey

Praėjus šešioms savaitėms po Logano gimimo M. Crider liovėsi jį maitinusi krūtimi, kad jai galėtų būti taikoma radioterapija. Jos sūnus maitino donorės, geriausios jos draugės, pienu.

M. Crider baigė visą gydymo kursą ir spalio 19 dieną jai buvo atliktas kaulų skenavimas, padedantis nustatyti, ar vėžys pasitraukė. „Dabar laukiame rezultatų, – pasakoja mama. – Viskas, ką galime padaryti, tai tikėtis geriausio. Jeigu ši kelionė mane kažko išmokė, tai branginti kiekvieną akimirką, kurią turiu su savo šeima. Būtent tai ir darau.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Ginekologė įspėja: dėl šių priežasčių intymios infekcijos gali atsinaujinti

Gyvenime yra dalykų, kuriuos darome per daug nesusimąstydamos. Pavyzdžiui, renkamės apatines kelnaites rytais. Tai toks natūralus veiksmas, kad greičiausiai net negalėtum pasakyti, kokios spalvos kelnaites šiandien mūvi. Tiesa?

Kokie požymiai išduoda, kad tavo organizmui trūksta vitamino B12

Skirtingai nuo vitamino D, kurį gali pagaminti mūsų organizmas, B12 į organizmą gali patekti tik per išorinius šaltinius. B12 yra svarbi maistinė medžiaga, kurią organizmas naudoja DNR sintezei, nervų ir kraujo ląstelių gamybai, jis aprūpina organizmą deguonimi. O jei organizmui trūksta deguonies, nuolat jausi nuovargį, kad ir kiek valandų miegosi.

Jaunos merginos istorija: nekaltybę praradau du kartus

Jei pameni, visai neseniai rašėme apie 21 metų Laurą, kuriai buvo nustatytas Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauser sindromas arba kitaip - itin reta makšties patologija, kuomet makštis tiesiog nesusiformuoja.

Masažistas iš Egipto atskleidė, kokias klaidas darome kovodamos su celiulitu

Pasirodę pirmieji saulės spinduliai visoms moterims kasmet primena – atėjo laikas ruoštis suknelių ir sijonų sezonui! Vis dėlto, pasiruošimas gali ir nebūti toks džiuginantis kaip už lango šviečianti saulė.

Natūralios arbatos, kurios skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo

Lieknėti gurkšnojant gardžią arbatą būtų puiku! Panašiai kaip lieknėti gulint ant sofos ir žiūrint televizorių. Tik kyla logiškas klausimas: ar tai įmanoma?

7 efektyviausi pratimai norinčioms dailesnių kūno linijų

Jei esi iš tų merginų, kurioms kantrybės sporto salėje užtenka tik 20 minučių, tuomet mūsų paruošti sporto pratimai tau tikrai tiks ir patiks. O ir į sporto salę eiti nereikės - pratimus galėsi atlikti namuose.

Seksas per mėnesines - kodėl verta tai išbandyti kiekvienai (2)

Kuomet COSMO skaitytojų klausėmė, ką jos mano apie seksą „tomis dienomis“, net 54% merginų anoniminėje apklausoje tarė TAIP! Ir skubame nuraminta tas, kurios nė karto to nebandė: kraujai upeliais tikrai nebėga, tad jei pergyveni būtent dėl to – tikrai neverta.

Liga, kuri įtraukia vis daugiau merginų: kai valgymo sutrikimai pasiglemžia gyvenimą

Jos jaučiasi išskirtinės. Vadina viena kita “Anomis” (plg., “anoreksija”). Susitikusios savo slaptose interneto svetainėse diskutuoja, kaip išgyventi dieną su šimtu kalorijų, kaip paruošti varškėčius be miltų bei kiaušinių ir apgauti gydytojus.

Mirtina kova su kalorijomis: niekas neįsivaizduoja, kokia buvau laiminga sverdama 35 kilogramus

Pasaulį jau kelis dešimtmečius krečia lieknumo karštinė. Neatsilaikėme prieš ją ir mes. Nors negailestinga kova su kalorijomis kartais baigiasi mirtimi.

O kurgi jos dingo? Kodėl metant svorį akivaizdžiai sumažėja krūtys

Pirkti dydžiu mažesnius džinsus, kuomet numeti tuos nelemtus kelis kilogramus, labai malonu. O mažesnis liemenukas tikrai nedžiugina... Deja, lieknėjimas turi ir tokį šalutinį efektą.