Veneros duobutės - nauja manija siekiančioms tobulo grožio

 (63)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasikoreguoti nosį ar pasididinti krūtinę - tokiais norais šiais laikais nieko nenustebinsi, o štai apie geidulingąsias Veneros duobutes galbūt girdėjo dar ne kiekviena. Tokios gražuolės kaip Gigi Hadid, Kendall Jenner ar Miranda Kerr jas turi, kodėl tuomet negali turėti ir kitos? Gali, nes plastinė chirurgija ir čia pasiryžusi padėti.

Vienos Londono grožio klinikos įkūrėja Amanda Wong Powell sudarė populiariausių plastinių operacijų reitingą. Pirmąsias dvi vietas sąraše tradiciškai užėmė lūpų putlinimas ir sėdmenų didinimas, o trečioje vietoje netikėtai atsidūrė sparčiai išpopuliarėjęs „Veneros duobučių“ formavimas apatinėje nugaros dalyje. Atrodytų, kam to reikia? Bet, pasirodo, reikia.

Šiuos mažus įdubimus ties juosmeniu, virš sėdmenų, gali turėti tiek vyrai (tiesa, tik apie 25%), tiek moterys. Anatomiškai šie įdubimai susiformuoja ten, kur susijungia dubens kaulai. Jos vadinamos Apolono (vyriškosios) bei Veneros (moteriškosios) duobutėmis. Ši žymė esą yra paveldima. Veneros duobutės simbolizuoja gerą kraujotaką ir sveiką kūną. Todėl tie asmenys, kurie šią duobutę turi, turėtų tai priimti kaip teigiamą ženklą. Teigiama, jog Veneros duobutės turi ir daugiau privalumų, ypač, moterims. Moterys su duobutėmis ant nugaros esą lengviau patiria seksualinį malonumą ir gali paprasčiau mėgautis daugkartiniu orgazmu – taip yra todėl, kad duobutės gerina kraujo cirkuliaciją ir jos yra strateginėje vietoje ties dubeniu. Tik vargu ar plastinės chirurgijos pagalba suformuotos duobutės ką nors pakeis.

Jokio seksualinio gyvenimo pagerėjimo tikėtis nereikėtų, bet jei tik dėl grožio... Pasirodo, duobutės ant moters nugaros itin jaudina priešingosios lyties atstovus – manoma, kad šias žymes turi tik ypatingos moterys, kurias gamta apdovanojo seksualumo dovana. Tokia operacija kainuoja tikrai nemažai - apie 5-6 tūkstančius eurų. Pati operacija primena liposakciją ir trunka maždaug 2-3 valandas. Kaip pasakoja Amanda Wong Powell, taip trokštamos duobutės bus matomos jau po 4 savaičių, tačiau galutinio rezultato teks palaukti kelis mėnesius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (1)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.

Nustebsite, kiek kofeino kasdien gauname iš skirtingų produktų (1)

Nors tonizuoja ir kava, ir arbata, ir energiniai gėrimai, ir šokoladas, jų poveikis sveikatai – skiriasi. Taip teigia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedros vedėjas prof. Rimantas Stukas, pristatęs kofeino turinčių produktų vartojimo ypatumų tyrimą.