Veneros duobutės - nauja manija siekiančioms tobulo grožio

 (63)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasikoreguoti nosį ar pasididinti krūtinę - tokiais norais šiais laikais nieko nenustebinsi, o štai apie geidulingąsias Veneros duobutes galbūt girdėjo dar ne kiekviena. Tokios gražuolės kaip Gigi Hadid, Kendall Jenner ar Miranda Kerr jas turi, kodėl tuomet negali turėti ir kitos? Gali, nes plastinė chirurgija ir čia pasiryžusi padėti.

Vienos Londono grožio klinikos įkūrėja Amanda Wong Powell sudarė populiariausių plastinių operacijų reitingą. Pirmąsias dvi vietas sąraše tradiciškai užėmė lūpų putlinimas ir sėdmenų didinimas, o trečioje vietoje netikėtai atsidūrė sparčiai išpopuliarėjęs „Veneros duobučių“ formavimas apatinėje nugaros dalyje. Atrodytų, kam to reikia? Bet, pasirodo, reikia.

Šiuos mažus įdubimus ties juosmeniu, virš sėdmenų, gali turėti tiek vyrai (tiesa, tik apie 25%), tiek moterys. Anatomiškai šie įdubimai susiformuoja ten, kur susijungia dubens kaulai. Jos vadinamos Apolono (vyriškosios) bei Veneros (moteriškosios) duobutėmis. Ši žymė esą yra paveldima. Veneros duobutės simbolizuoja gerą kraujotaką ir sveiką kūną. Todėl tie asmenys, kurie šią duobutę turi, turėtų tai priimti kaip teigiamą ženklą. Teigiama, jog Veneros duobutės turi ir daugiau privalumų, ypač, moterims. Moterys su duobutėmis ant nugaros esą lengviau patiria seksualinį malonumą ir gali paprasčiau mėgautis daugkartiniu orgazmu – taip yra todėl, kad duobutės gerina kraujo cirkuliaciją ir jos yra strateginėje vietoje ties dubeniu. Tik vargu ar plastinės chirurgijos pagalba suformuotos duobutės ką nors pakeis.

Jokio seksualinio gyvenimo pagerėjimo tikėtis nereikėtų, bet jei tik dėl grožio... Pasirodo, duobutės ant moters nugaros itin jaudina priešingosios lyties atstovus – manoma, kad šias žymes turi tik ypatingos moterys, kurias gamta apdovanojo seksualumo dovana. Tokia operacija kainuoja tikrai nemažai - apie 5-6 tūkstančius eurų. Pati operacija primena liposakciją ir trunka maždaug 2-3 valandas. Kaip pasakoja Amanda Wong Powell, taip trokštamos duobutės bus matomos jau po 4 savaičių, tačiau galutinio rezultato teks palaukti kelis mėnesius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kai lovoje ištinka netyčiukas... arba ką būtina žinoti apie ekstra tabletes

Yra daugybę diskusijų ir klausimų, kokias kontraceptines priemones reikėtų naudoti ir kokią įtaką jos daro moterų organizmui.

Vaida Kurpienė: kokia duona tinka toms, kurios rūpinasi savo figūra

Skani, kokybiška, subalansuota sudėtimi išsiskirianti duona – tinkama sveikuoliško mitybos raciono dalis, įsitikinusi Vaida Kurpienė.

Slapti dalykai, kurie gerokai patampo tavo nervus

Galbūt nustebsi sužinojusi, kas tave verčia kramtyti kruopščiai nudailintus nagus. Atskleidžiame slaptąsias streso priežastis ir siūlome būdus susigrąžinti prarastą gerą nuotaiką.

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.