Štai kokius stebuklus gali padaryti 4 metai be narkotikų

 (15)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

4 metai be žalingų įpročių ir visas pasaulis gali apsiversti aukštyn kojomis. Jei netiki, pažvelk į 26 metų Dejah Hall - žvelgiant į merginos nuotraukas sunku patikėti, kad tai vienas ir tas pats žmogus.

Dejah pasidalino nuotrauka, kurios kairėje pusėje - jos buvęs gyvenimas, dešinėje - dabartinis. Kaip pasakoja pati mergina, ji buvo užkietėjusi narkomanė, kurios situacija su kiekviena diena vis blogėjo. Viskas prasidėjo nuo paprasčiausių nuskausminamųjų bei raminamųjų, kuomet Dejah buvo vos 17 metų.

„Švenčiau su draugais ir pirmą kartą išgėriau tabletę, nes namuose buvo daug streso ir man norėjosi nusiraminti. Vėliau tabletes gerdavau kasdien, - pasakoja mergina ir prisimena tą dieną, kai po kelerių metų pažįstamas pasiūlė išbandyti heroino. - Aš vėmiau, o jis rūkė heroiną. Sakiau jam, kad tai šlykštu ir jis turėtų liautis, bet jis pasiūlė įtraukti vieną dūmą, kad mano savijauta pagerėtų. Tik vieno dūmo nebuvo gana. Įtraukusi antrą kartą įsimylėjau tą jausmą. Negalėjau sustoti. Viskas, ko norėjau, pajausti tai dar kartą. Norėjau taip stipriai, kad niekas kitas man neberūpėjo. Visas mano gyvenimas pavirto į vienintelę mintį - kaip apsvaigti. Pavirtau monstru, kuriam niekas nerūpėjo. Kai pradėjau leistis heroiną, man buvo visai nesvarbu, gyvensiu aš ar mirsiu. Žinojau, kad save žudau, bet tai buvo nesvarbu. Svėriau vos 43 kilogramus, tačiau pati sau atrodžiau graži ir neįveikiama“.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Nov 23, 2016 at 10:15am PST

Viskas pasikeitė 2012 metų gruodį, kuomet Dejah nuvyko aplankyti senelio gimimo dienos proga. Jų santykiai buvo labai artimi, tačiau dėl narkotikų jiedu atitolo. Būtent to susitikimo metu mergina tikina supratusi, kad jos gyvenimas ritasi žemyn ir dėl narkotikų ji prarado viską, kas svarbiausia. Vos po kelių valandų, važiuojant namo Dejah buvo suimta dėl narkotikų platinimo. Kuomet merginai teko sėsti į kalėjimą, ją pasiekė liūdna žinia - senelis mirė. Paskutinio susitikimo metu ji pažadėjo seneliui mesti narkotikus ir savo pažadą ištesėjo. Dabar ji - jauna, savimi pasitikinti mama, kuri drąsiai dalinasi savo istorija tam, kad tame pačiame narkotikų liūne įsisukę žmonės galėtų matyti, jog išeitis visuomet yra.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Sep 5, 2016 at 8:53am PDT

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Jul 21, 2016 at 5:50pm PDT

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Sep 5, 2016 at 8:52am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Slenka plaukai? Metas pasitikrinti savo kraują

Kankina lūžinėjantys nagai, pablyškusi oda ar staiga pradėję slinkti plaukai? Daugelis mano, kad pagrindinės to priežastys yra nuolatinis stresas, įtampa darbe ar miego trūkumas. Visa tai turi nemažai įtakos, tačiau dažniausiai priežastys yra kur kas gilesnės. Sveikatos specialistų teigimu, jaučiant šiuos simptomus vertėtų atkreipti dėmesį į kraujo būklę.

Intymios vietelės grožis - kas labiausiai kaitina vyrų geismą

Mūsuose vis dar gyvuojantis įsitikinimas, esą gražu tai, kas natūralu - retai kada pasitvirtina realybėje. Vyrai tikina, kad jiems patinka natūralus moters grožis, tačiau kuomet reikia rinktis, vis tik prioritetą teikia subtiliai pasidažiusioms merginoms. Lygiai tas pats ir su intymesniais klausimais: kalbame apie natūralumą, o iš tiesų...?

Štai kokia turėtų būti tavo pilvo apimtis, jei rūpiniesi savo sveikata

Įprasta manyti, kad riebalai - blogis, kuris ne tik gadina mūsų išvaizdą, bet ir kenkia sveikatai. Tačiau ar žinote, kad riebalai - viena iš pagrindinių mūsų organizmo maisto medžiagų, ir jie mums būtini?

Nustebsi sužinojusi, kas yra geriausias vitamino D šaltinis

Pastaruoju metu apie vitamino D naudą ir jo trūkumo pavojus kalbama kone kasdien. Jau bene kiekvienas žino, kad vitamino D deficitas gali sukelti tokias ligas, kaip depresija, peršalimas, astma, diabetas, osteoporozė, vėžiniai susirgimai.

Ką kiekviena turėtų žinoti apie higieninius paketus, tamponus ir kasdienius įklotus (1)

Neabejojame, tu labai atsakingai ir atidžiai renkiesi odos ir plaukų priežiūros priemones, – ir tai yra puiku! Tačiau ar lygiai tiek pat dėmesio skiri ir savo intymiosios srities higienai? O ši sritis ypač jautri, tad jai bet kas netiks – juk nenori nei infekcijų, nei sudirginimo. Kaip išsirinkti tai, kas geriausia?

Lengva, skani ir sveika mityba - apie veganizmą kalbamės su Vente Viteikaite

“Augalinė mityba išties labai įvairi – vien pieno įmanoma pasiruošti net keliolikos rūšių, – sako veganė, festivalio “Vegfest LT” organizatorė Ventė Viteikaitė. – Įkvėpimo galima semtis iš Azijos, Afrikos šalių virtuvių, Viduržemio jūros regione taip pat gausu daržovių patiekalų, net lietuviai turi daug tradicinių patiekalų, kurie yra vegetariški ar veganiški. Juk iki pat XX a. mėsa buvo laikoma prabangos dalyku – ją išgalėjo valgyti tik ponai.”

7 grožio patarimai: mažiau raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos problemų

Moksliniais tyrimais patvirtinta: tinkamas maistas gali padėti spręsti odos problemas – nuo aknės iki pernelyg greito senėjimo. Taigi oda ilgiau išliks jauna ir labiau švytės, jei laikysies šių gardžiai paprastų mitybos taisyklių.

Naudingos gudrybės toms, kurias nuolatos kankina nemiga

Didžiausia klaida, kurią darome prieš eidamos gulti: mes nesiruošiame naktiniam poilsiui pamažu. Kad organizmas nugrimztų į palaimingą snaudulį, jam reikia šiek tiek pagelbėti. Štai taip.

14 produktų, kurie ypatingai svarbūs tavo kepenims

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.