Štai kokius stebuklus gali padaryti 4 metai be narkotikų

 (15)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

4 metai be žalingų įpročių ir visas pasaulis gali apsiversti aukštyn kojomis. Jei netiki, pažvelk į 26 metų Dejah Hall - žvelgiant į merginos nuotraukas sunku patikėti, kad tai vienas ir tas pats žmogus.

Dejah pasidalino nuotrauka, kurios kairėje pusėje - jos buvęs gyvenimas, dešinėje - dabartinis. Kaip pasakoja pati mergina, ji buvo užkietėjusi narkomanė, kurios situacija su kiekviena diena vis blogėjo. Viskas prasidėjo nuo paprasčiausių nuskausminamųjų bei raminamųjų, kuomet Dejah buvo vos 17 metų.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Dec 6, 2016 at 6:38am PST

„Švenčiau su draugais ir pirmą kartą išgėriau tabletę, nes namuose buvo daug streso ir man norėjosi nusiraminti. Vėliau tabletes gerdavau kasdien, - pasakoja mergina ir prisimena tą dieną, kai po kelerių metų pažįstamas pasiūlė išbandyti heroino. - Aš vėmiau, o jis rūkė heroiną. Sakiau jam, kad tai šlykštu ir jis turėtų liautis, bet jis pasiūlė įtraukti vieną dūmą, kad mano savijauta pagerėtų. Tik vieno dūmo nebuvo gana. Įtraukusi antrą kartą įsimylėjau tą jausmą. Negalėjau sustoti. Viskas, ko norėjau, pajausti tai dar kartą. Norėjau taip stipriai, kad niekas kitas man neberūpėjo. Visas mano gyvenimas pavirto į vienintelę mintį - kaip apsvaigti. Pavirtau monstru, kuriam niekas nerūpėjo. Kai pradėjau leistis heroiną, man buvo visai nesvarbu, gyvensiu aš ar mirsiu. Žinojau, kad save žudau, bet tai buvo nesvarbu. Svėriau vos 43 kilogramus, tačiau pati sau atrodžiau graži ir neįveikiama“.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Nov 23, 2016 at 10:15am PST

Viskas pasikeitė 2012 metų gruodį, kuomet Dejah nuvyko aplankyti senelio gimimo dienos proga. Jų santykiai buvo labai artimi, tačiau dėl narkotikų jiedu atitolo. Būtent to susitikimo metu mergina tikina supratusi, kad jos gyvenimas ritasi žemyn ir dėl narkotikų ji prarado viską, kas svarbiausia. Vos po kelių valandų, važiuojant namo Dejah buvo suimta dėl narkotikų platinimo. Kuomet merginai teko sėsti į kalėjimą, ją pasiekė liūdna žinia - senelis mirė. Paskutinio susitikimo metu ji pažadėjo seneliui mesti narkotikus ir savo pažadą ištesėjo. Dabar ji - jauna, savimi pasitikinti mama, kuri drąsiai dalinasi savo istorija tam, kad tame pačiame narkotikų liūne įsisukę žmonės galėtų matyti, jog išeitis visuomet yra.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Sep 5, 2016 at 8:53am PDT

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Jul 21, 2016 at 5:50pm PDT

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Sep 5, 2016 at 8:52am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Ką valgyti rudenį, kai norisi sotumo, bet ne papildomų kilogramų

Atkeliavus rudeniui, organizmas pradeda jausti ūmesnį alkio jausmą. Jis tarsi nori kaupti atsargas žiemai, tad pradedame valgyti sunkesnį ir kaloringesnį maistą. Ypač kažką kaloringo norisi suvalgyti, kai ateina šalčiai.

Apie sunkią žmonos ligą kaunietis sužinojo taisydamas automobilį (4)

Ką išgyvena vyras, sužinojęs, kad sportiškai, sveikai gyvenančiai mylimajai diagnozuotas krūties vėžys?

Cukraus ir druskos perteklius - ne tik papildomi kilogramai, bet ir rimtos sveikatos problemos

Perteklinis cukraus ir druskos vartojimas sukelia daugybę ligų ir negalavimų, tačiau daugeliui šių maisto priedų itin sunku atsisakyti.

5 maisto produktai, dėl kurių priaugama daugiausia svorio (1)

Rudenį norisi riebesnių patiekalų, o ir saldumynai labiau vilioja. Papildomi kilogramai mažiau baimina, nes dangstomės storais paltais ir megztiniais. Skaniai pavalgyti reikia, tačiau galima rasti sveikesnių ir mažiau kaloringų alternatyvų.