Seksualioms ir sportiškos blauzdoms - 5 efektyvūs pratimai

 (4)
Blauzdų raumenys, panašiai kaip pečių ir pilvo raumenys, lemia estetinę kūno išvaizdą. Gerai ištreniruotos blauzdos nuo senų senovės asocijuojasi su graikų skulptorių kūno idealu.
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Štai mankštelė, kuri padės paryškinti blauzdų raumenukus ir jas padailinti. Atsimink, kad mankštintis reikėtų reguliariai, nes vienas kartas per savaitę pokyčių nepadarys.

1. Atsistok prieš kėdę plačiai išskėtusios kojas, pasistiebusi ant pirštų galų. Lėtai tūpk lyg norėtum atsisėsti ant kedės, tačiau neatsisėsk. Nugara privalo išlikti tiesi. Kai pritūpsi tiek, kad galėtum atsisėsti, lėtai grįžk į pradinę padėtį. Kartok pratimą 10 kartų. Su laiku gali padidinti pratimų atlikimo skaičių.

2. Atsistok tiesiai, rankas laikyk nuleistas ir priglaustas prie kūno. Kojos turi būti suglaustos, stiebkis ant pirštų galiukų. Pasistiebk penkioms sekundėms, tada grįžk į pradinę padėtį. Pratimą kartok 20 kartų.

3. Atsitūpk prie sienos taip, kad nugara remtųsi į sieną, o kojos sudarytų 90 laipsnių kampą. Tupėk tokioje padėtyje kuo ilgiau. Po to atsistok, pailsėk 5 - 10 sekundžių ir vėl pakartok pratimą. Taip daryk bent 5 kartus.

4. Atsistok tiesiai, rankas laikyk ant klubų. Daryk įtūpstą į priekį - ženk didelį žingsnį į priekį dešine koja ir ant jos paspyruokliuok. Po to dešinę koją pastatyk į pradinę padėtį ir tą patį pakartok kaire koja. Padaryk po 5 įtūpstus kiekviena koja.

5. Atsistok nuo sienos per ištiestas rankas. Delnais remdamosi į sieną, statyk tiesią dešinę koją kuo toliau atgal ir stenkis nuleisti kulną ant žemės. Turi pajausti tempimą. Palaikyk tokioje pozicijoje koją 15 sekundžių ir viską pakartok kita koja.

Po mankštos pamasažuok kojas, nupraususi įtrink jas kūno losjonu pradėdama nuo pirštų galiukų iki pat šlaunų. Intensyvus masažas atpalaiduoja kojų raumenis ir stangrina odą. Taip pat gali pasidaryti kontrastinę vonelę - įmerk kojas į šaltą vandenį ir palaikykite 1 minutę, tuomet perkelki į vonelę, kurioje yra šiltas vanduo, tada vėl į šaltą vonelę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Receptas, kaip skaniai išvirti Benedikto kiaušinius

Benedikto kiaušiniai (kiaušiniai marškinėliuose, be lukšto virti kiaušiniai) – puiki idėja, norint greitai pasigaminti sočių pusryčių ar priešpiečių.

Ką verta žinoti apie kiaušinius, ypatingai artėjant Velykoms

Kiaušiniai – tai vitaminų, mineralinių medžiagų, baltymų bei riebalų šaltinis.

14 produktų, kurie atgaivins tavo kepenis

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

Rytą verta pradėti nuo stiklinės vandens su citrina – mitas ar tiesa?

Kasmet kovo mėnesio 22-ąją pasaulyje minima vandens diena. Apie jo naudą organizmui girdima išties daug – vandens privalumus vardija ir sveikos mitybos šalininkai, ir dietologai, ir gydytojai, bet ar tikrai apie vandenį jau žinome viską?

Nedarykite šių klaidų rinkdamosi saulės akinius

Specialistai neigia mitą, jog akinius nuo saulės reikia nešioti tik tada, kai mus šildyti pradeda jos spinduliai.

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.