Pamačiusi kūdikį motina iškart jo atsisakė. Praėjo 30 metų ir viskas pasikeitė...

 (96)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mažasis Jono Lancasteris gimė ne toks, kaip visi vaikai. Savo naujagimį pirmą kartą pamačiusi mama jo kaip mat atsisakė ir atidavė įvaikinimui. Žvelgiant į jį buvo akivaizdu, kad kažkas ne taip - berniukas turėjo Tričerio Kolinso sindromą, sukeliantį kaukolės ir veido deformaciją. Nuo šio sindromo kenčiantys asmenys dažnai susiduria su regėjimo ir klausos sutrikimais, tačiau protiškai jie įprastai niekuo nesiskiria nuo kitų.

Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų Jono buvo atstumtas, tačiau likimas viską sudėliojo savaip. Mažąjį berniuką pamatė Jean - vieniša vidutinio amžiaus moteris, užauginusi du savo vaikus. Jean pradėjo rūpintis mažyliu, kasdien jį lankė, o sulaukęs 5 metų Jono jau galėjo oficialiai vadinti šią moterį savo mama. Gydytojai nieko optimistiško nežadėjo - buvo baiminamasi, kad berniukas negirdės, nematys, negalės kalbėti ir net vaikščioti. Tačiau bent jau šiuo klausimu Jono pasisekė - liga pažeidė tik jo klausos organus.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Mar 26, 2017 at 2:41am PDT

Šiandien mažasis Jono jau suaugęs vyras, kuriam pavyko atrasti savo gyvenimo kelią ir asmeninę laimę. Jono turi mylimą žmoną ir jaukius namus. Tačiau iki tol kelias tikras nebuvo paprastas. Jono atvirai prisipažįsta, kad sunkiausias buvo paauglystės laikotarpis - niekas nenorėjo draugauti su keistos išvaizdos vaikinu, o kiekvieną kartą pasirodant viešumoje tekdavo morališkai pasiruošti - nuolatiniai žvilgsniai ir tylus aplinkinių šnabždėjimas buvo kasdieniai jo palydovai. Kone sunkiausiu gyvenimo etapu, kuomet Jono tiesiog nieko nebenorėjo, pagalbos ranką jam ištiesė vienas iš nedaugelio artimų pažįstamų - Jono gavo pirmąjį darbą ir pradėjo sportuoti, o netrukus sportas virto ir pelninga veikla - vyras tapo asmeniniu treneriu.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Feb 26, 2017 at 4:07am PST

Vienintelis dalykas, kuris niekaip nedavė Jono ramybės - jo tikrieji tėvai, kuriuos vaikinas pabandė susirasti. Jam tai pavyko, deja, viskas baigėsi ne visai taip, kaip buvo galima tikėtis. Tiek biologinė mama, tiek tėtis dar kartą atstūmė savo sūnų ir paprašė daugiau nebandyti su jais susisiekti. Laimei, šalia buvo kur kas svarbi žmonės - mylinti žmona ir jį dar vaikystėje įvaikinusi Jean.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Feb 24, 2017 at 12:03pm PST

Dabar Jono įsitikinęs, kad jo misija šiame gyvenime - padėti nuo to paties sindromo kenčiantiems vaikams. Jis dažnai rengia įvairius susitikimus ir stengiasi parodyti mažiesiems, kad jų liga - tai dar ne nuosprendis ir stengiantis galima susikurti tokį gyvenimą, kokio tu nori pats.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Oct 23, 2016 at 7:31am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.

Kodėl kai kurioms poroms patartina miegoti atskirose lovose (1)

Kuomet viena mūsų kolegė papasakojo, kad abu su vyru turi atskirus miegamuosius, visos net išsižiojome iš nuostabos. Prisipažinsime, pirmiausia pagalvojome apie pašlijusius santykius ir gresiančias skyrybas, o kolegei iš to pasijuokus susimąstėme - iš tiesų, kodėl būtina miegoti kartu, jei atskirai išsimiegotume kur kas geriau?

5 skausmingi organizmo signalai, kurių geriau neignoruoti

Kai kurie tariamai nekalti požymiai gali būti ženklas, jog tavęs tyko rimta liga. Įdėmiai perskaityk šį straipsnį, kad laiku spėtum užkirsti jai kelią.