Pamačiusi kūdikį motina iškart jo atsisakė. Praėjo 30 metų ir viskas pasikeitė...

 (96)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mažasis Jono Lancasteris gimė ne toks, kaip visi vaikai. Savo naujagimį pirmą kartą pamačiusi mama jo kaip mat atsisakė ir atidavė įvaikinimui. Žvelgiant į jį buvo akivaizdu, kad kažkas ne taip - berniukas turėjo Tričerio Kolinso sindromą, sukeliantį kaukolės ir veido deformaciją. Nuo šio sindromo kenčiantys asmenys dažnai susiduria su regėjimo ir klausos sutrikimais, tačiau protiškai jie įprastai niekuo nesiskiria nuo kitų.

Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų Jono buvo atstumtas, tačiau likimas viską sudėliojo savaip. Mažąjį berniuką pamatė Jean - vieniša vidutinio amžiaus moteris, užauginusi du savo vaikus. Jean pradėjo rūpintis mažyliu, kasdien jį lankė, o sulaukęs 5 metų Jono jau galėjo oficialiai vadinti šią moterį savo mama. Gydytojai nieko optimistiško nežadėjo - buvo baiminamasi, kad berniukas negirdės, nematys, negalės kalbėti ir net vaikščioti. Tačiau bent jau šiuo klausimu Jono pasisekė - liga pažeidė tik jo klausos organus.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Mar 26, 2017 at 2:41am PDT

Šiandien mažasis Jono jau suaugęs vyras, kuriam pavyko atrasti savo gyvenimo kelią ir asmeninę laimę. Jono turi mylimą žmoną ir jaukius namus. Tačiau iki tol kelias tikras nebuvo paprastas. Jono atvirai prisipažįsta, kad sunkiausias buvo paauglystės laikotarpis - niekas nenorėjo draugauti su keistos išvaizdos vaikinu, o kiekvieną kartą pasirodant viešumoje tekdavo morališkai pasiruošti - nuolatiniai žvilgsniai ir tylus aplinkinių šnabždėjimas buvo kasdieniai jo palydovai. Kone sunkiausiu gyvenimo etapu, kuomet Jono tiesiog nieko nebenorėjo, pagalbos ranką jam ištiesė vienas iš nedaugelio artimų pažįstamų - Jono gavo pirmąjį darbą ir pradėjo sportuoti, o netrukus sportas virto ir pelninga veikla - vyras tapo asmeniniu treneriu.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Feb 26, 2017 at 4:07am PST

Vienintelis dalykas, kuris niekaip nedavė Jono ramybės - jo tikrieji tėvai, kuriuos vaikinas pabandė susirasti. Jam tai pavyko, deja, viskas baigėsi ne visai taip, kaip buvo galima tikėtis. Tiek biologinė mama, tiek tėtis dar kartą atstūmė savo sūnų ir paprašė daugiau nebandyti su jais susisiekti. Laimei, šalia buvo kur kas svarbi žmonės - mylinti žmona ir jį dar vaikystėje įvaikinusi Jean.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Feb 24, 2017 at 12:03pm PST

Dabar Jono įsitikinęs, kad jo misija šiame gyvenime - padėti nuo to paties sindromo kenčiantiems vaikams. Jis dažnai rengia įvairius susitikimus ir stengiasi parodyti mažiesiems, kad jų liga - tai dar ne nuosprendis ir stengiantis galima susikurti tokį gyvenimą, kokio tu nori pats.

A post shared by Jono Lancaster (@jonolanc) on Oct 23, 2016 at 7:31am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Rytą verta pradėti nuo stiklinės vandens su citrina – mitas ar tiesa?

Kasmet kovo mėnesio 22-ąją pasaulyje minima vandens diena. Apie jo naudą organizmui girdima išties daug – vandens privalumus vardija ir sveikos mitybos šalininkai, ir dietologai, ir gydytojai, bet ar tikrai apie vandenį jau žinome viską?

Nedarykite šių klaidų rinkdamosi saulės akinius

Specialistai neigia mitą, jog akinius nuo saulės reikia nešioti tik tada, kai mus šildyti pradeda jos spinduliai.

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.