NUOTRAUKŲ PRIEŠAS PAGURKLIS: kaip jo atsikratyti be plastinių operacijų

Greičiausiai ir tu turi nuotrauką ar kelias, kuriose viskas būtų tobula, jei ne tas dvigubas pagurklis... Žinoma, žmonėms kurie turi didesnio antsvorio, dviguba pasmakrė sumažėja arba visai išnyksta numetus papildomus kilgramus. O ką daryti, jei pagurklis atsirado ne dėl suapvalėjusių formų?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Štai keli pratimai, kurie padės dailinti veido formą ir sumažinti pagurklį:

1. Atsigulk ant nugaros. Įsitikink, kad tavo kojos ir rankos sudėtos tiesiai. Žiūrėk į lubas. Lėtai kelk galvą, smakrą glausdama prie krūtinės. Suskaičiuok iki penkių ir atsipalaiduok.

Padarykite 5 sekundžių pertrauką ir pakartok. Pratimą atlik 20-25 kartus kasdien.

3. Atsisėsk visiškai ištiesusi stuburą. Atlošk galvą taip, kad žiūrėtum į lubas. Ranka lengvai įtempk kaklo odą. Suspaudusi lūpas atkišk smakrą. Sustink 5 sekundėms, atsipalaiduok. Kartok 20-25 kartus kasdien.

4. Atsigulk ant nugaros. Kojas laikyk tiesiai, o rankas - ant šlaunų. Kelk apatinę galvos dalį taip, kad smakras atsidurtų aukščiausiame taške. Sustink kelioms sekundėms ir lėtai atsipalaiduok. Kartok 25 kartus.

5. Atsisėsk prieš veidrodį. Plačiai atverk burną. Lėtai lenk galvą atgal ir apatine lūpa visiškai uždenk viršutinę. Suskaičiuok iki penkių ir atleisk. Kartok 10 kartų.

6. Atsisėsk tiesiai. Atversk galvą taip, kad žiūrėtum į lubas. Kiek įmanoma plačiau prasižiok, paskui užsičiaupk. Stenkis įtempti apatinius smakro raumenis. Kartok be sustojimo 10-15 kartų, po to atsipalaiduok.

7. Atsisėskite tiesiai. Atlenkite galvą taip, kad žiūrėtumėte į lubas. Pradėkite perdėtai kramtyti. Kramtykite 10-15 sekundžių, po to atsipalaiduokite.

8. Uždėk delnus ant kaktos. Dabar bandyk stumti galvą tuo pačiu metu ją stabdydama rankomis. Pajusi, kaip įsitempia kaklo ir smakro raumenys. Kartok 10 kartų kasdien.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (1)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.

Nustebsite, kiek kofeino kasdien gauname iš skirtingų produktų (1)

Nors tonizuoja ir kava, ir arbata, ir energiniai gėrimai, ir šokoladas, jų poveikis sveikatai – skiriasi. Taip teigia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedros vedėjas prof. Rimantas Stukas, pristatęs kofeino turinčių produktų vartojimo ypatumų tyrimą.