Neįtikėtinas rezultatas: metus laiko neprausus veido dingo visos odos problemos

 (46)
© reddit.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Blogerė Molly daugybę metų kovojo su akne. Kartą ji sužinojo, jog turintiems probleminę odą, kai kurie kosmetologai rekomenduoja atsisakyti veido prausimo. Molly atliko eksperimentą ir pasidalino rezultatais reddit.com tinkle.

„Su akne kovoju pastaruosius 5 metus. Ir tai ne paprasčiausi spuogeliai, o reali problema. Aš, žinoma, lankiausi pas dermatologus. Man buvo pasiūlyta išbandyti itin stiprių vaistų kursą. Padėjo, tačiau tik tol, kol vartojau vaistus. Vos tik nustojus, problema grįždavo tokiu pačiu stiprumu. Perskaičiau daugybę straipsnių ir kitų žmonių patarimų, išbandžiau šimtus probleminei odai skirtų priemonių. Ir vieną dieną perskaičiau, kad odos būklė gali pagerėti, jeigu nustosiu ją prausti. Tikriausiai tai buvo keisčiausias metodas, kuris tik gali būti, ir iki šiol negaliu atsakyti į klausimą, kodėl nutariau tai išbandyti. Tačiau aš išbandžiau, o rezultatus matote patys.

Noriu šiek tiek paaiškinti: žinoma, ant mano veido patekdavo vandens, kuomet prausdavausi duše. Tačiau aš neprausdavau konkrečiai veido, nenaudojau nei muilo, nei valomųjų putų ar kitų priemonių. Štai kaip atrodė mano kasdienė odos priežiūra:

- Ryte nusiprausiu po dušu, veidą tiesiog pakišdama po vandens srove. Netrinu veido rankomis, nenaudoju jokių papildomų priemonių. Pasitepu odą drėkinančiu losjonu su SPF30.

- Vakare atgaivinu veidą miceliniu vandeniu, pasitepu drėkinančiu kremu. Jeigu vietomis oda išberta, spuogelius patepu dermatologo išrašytais vaistais.

Tai viskas. Tokios odos priežiūros sistemos laikausi jau metus laiko, nevartoju jokių vaistų, neatlieku jokių kosmetinių procedūrų, nekeičiu savo mitybos ir t.t. Man regis nuotraukos „prieš“ ir „po“ pasako daugiau, nei žodžiai. Tikiuosi mano patirtis padės kam nors iš jūsų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Apie vitaminą D - iš dietologės lūpų (1)

Niekada nebūtume pagalvoję, koks svarbus organizmui vitaminas D. Apie jį kalbamės su Nacionalinio vėžio instituto Konsultacijų poliklinikos dietologe Dovile Urbonavičiūte.

14 mitų apie dantų priežiūrą, kuriais tiki daugelis

Kiekviena moteris svajoja apie baltus, lygius, gražius dantis ir nuostabią šypseną. Deja, realybėje susiduriame su vienomis ar kitomis odontologinėmis bėdomis. Kai kurios – skuba pas šios srities profesionalus, o štai kitos pasikliauna draugių patarimais ar rasta nepatikima informacija.

10 patikrintų gudrybių, kad tavo kojos būtų sveikos ir gražios

Artėjantys šilti orai verčia daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai ir kūno linijoms. Jei žiemą viską, ko norime, kad kiti nematytų, puikiai maskavo stori megztiniai ir ilgi paltai, vasarą paplūdimyje visi trūkumai bus puikiai pastebimi. Viena opiausių kūno vietų moterims – kojos.