Nauja mada Japonijoje - „Cindarella“ krūtų didinimas vienai dienai

 (19)
© Cosmopolitan.lt montažas, Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos 30 minučių, maždaug 50 dolerių ir artimiausias 24 valandas bet kuri norinti galės džiaugtis didesne krūtine. Tokia paslauga siūloma Japonijoje nuo 2012 metų. Toms, kurios nenori gultis po skalpeliu, bet retkarčiais pageidauja pasididžiuoti didesniais apvalumais, Tokyo Isea Clinic siūlo neįprastą paslaugą - „Pelenės“ krūtų didinimą (Cinderella Breast Augmentation). Procedūros dėka krūtinė padidės maždaug 1-2 dydžiais. Kaip jau tikriausiai supratai, efektas trumpalaikis ir išnyks po paros.

Kiekvienais metais plastikos chirurgų paslaugomis pasinaudoja vis daugiau moterų, o krūtų didinimo operacijos - vienos populiariausių. Minėtos klinikos specialistai tikina, kad jų teikiama išskirtinė paslauga labai populiari, nes kai kurioms moterims didesnių krūtų reikia tik vienam vakarui, pavyzdžiui, vilkint atvirą suknelę, o kitos ateina tiesiog pasibandyti ir pažiūrėti ar joms tikrai verta darytis normalią krūtų didinimo operaciją.

Procedūros privalumas - nereikia atlikti chirurginės operacijos. Vietoje implantų ir silikono į krūtį įšvirkščiamas fiziologinis skystis, primenantis natūralius kūno skysčius. Visas procesas trunka maždaug 20 minučių, krūtinė tampa tvirtesnė ir didesnė. Vidutiniškai efektas išsilaiko 24 valandas. Norinčioms, kad kerai neišsisklaidytų greičiau, medikai pataria susilaikyti nuo sporto ir apriboti skysčių bei maisto vartojimą, nes visa tai skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo.


Kendall Jenner ir Miley Cyrus. Scanpix/AOP ir Vida Press nuotr.

Sklinda kalbos, kad tokią procedūrą jau išbandžiusios ir kai kurios žvaigždės, raudonuoju kilimu žengiančios ganėtinai atvirais drabužiais. Esą Miley Cyrus ir Kendall Jenner „pelenės“ krūtų triuką itin pamėgusios, tačiau kiek tame tiesos, tikriausiai niekada nesužinosime.

Vis tik kai kurie specialistai perspėja, jog toks krūtų didinimas tikrai nėra geras pasirinkimas. „Atliekant tokią procedūrą naudojamos injekcijos ir gana didelė adata, kuri gali sukelti kraujotekį, - pasakoja Londone dirbantis plastikos chirurgas Nilesh Sojitra. - Po tokių injekcijų gali likti didelės mėlynės, o pieno liaukose susidaryti kraujosruvos. Kol kas nėra atlikta pakankamai tyrimų, kad galima būtų tokią procedūrą laikyti saugia.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Rytą verta pradėti nuo stiklinės vandens su citrina – mitas ar tiesa?

Kasmet kovo mėnesio 22-ąją pasaulyje minima vandens diena. Apie jo naudą organizmui girdima išties daug – vandens privalumus vardija ir sveikos mitybos šalininkai, ir dietologai, ir gydytojai, bet ar tikrai apie vandenį jau žinome viską?

Nedarykite šių klaidų rinkdamosi saulės akinius

Specialistai neigia mitą, jog akinius nuo saulės reikia nešioti tik tada, kai mus šildyti pradeda jos spinduliai.

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.