Nauja mada Japonijoje - „Cindarella“ krūtų didinimas vienai dienai

 (19)
© Cosmopolitan.lt montažas, Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos 30 minučių, maždaug 50 dolerių ir artimiausias 24 valandas bet kuri norinti galės džiaugtis didesne krūtine. Tokia paslauga siūloma Japonijoje nuo 2012 metų. Toms, kurios nenori gultis po skalpeliu, bet retkarčiais pageidauja pasididžiuoti didesniais apvalumais, Tokyo Isea Clinic siūlo neįprastą paslaugą - „Pelenės“ krūtų didinimą (Cinderella Breast Augmentation). Procedūros dėka krūtinė padidės maždaug 1-2 dydžiais. Kaip jau tikriausiai supratai, efektas trumpalaikis ir išnyks po paros.

Kiekvienais metais plastikos chirurgų paslaugomis pasinaudoja vis daugiau moterų, o krūtų didinimo operacijos - vienos populiariausių. Minėtos klinikos specialistai tikina, kad jų teikiama išskirtinė paslauga labai populiari, nes kai kurioms moterims didesnių krūtų reikia tik vienam vakarui, pavyzdžiui, vilkint atvirą suknelę, o kitos ateina tiesiog pasibandyti ir pažiūrėti ar joms tikrai verta darytis normalią krūtų didinimo operaciją.

Procedūros privalumas - nereikia atlikti chirurginės operacijos. Vietoje implantų ir silikono į krūtį įšvirkščiamas fiziologinis skystis, primenantis natūralius kūno skysčius. Visas procesas trunka maždaug 20 minučių, krūtinė tampa tvirtesnė ir didesnė. Vidutiniškai efektas išsilaiko 24 valandas. Norinčioms, kad kerai neišsisklaidytų greičiau, medikai pataria susilaikyti nuo sporto ir apriboti skysčių bei maisto vartojimą, nes visa tai skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo.


Kendall Jenner ir Miley Cyrus. Scanpix/AOP ir Vida Press nuotr.

Sklinda kalbos, kad tokią procedūrą jau išbandžiusios ir kai kurios žvaigždės, raudonuoju kilimu žengiančios ganėtinai atvirais drabužiais. Esą Miley Cyrus ir Kendall Jenner „pelenės“ krūtų triuką itin pamėgusios, tačiau kiek tame tiesos, tikriausiai niekada nesužinosime.

Vis tik kai kurie specialistai perspėja, jog toks krūtų didinimas tikrai nėra geras pasirinkimas. „Atliekant tokią procedūrą naudojamos injekcijos ir gana didelė adata, kuri gali sukelti kraujotekį, - pasakoja Londone dirbantis plastikos chirurgas Nilesh Sojitra. - Po tokių injekcijų gali likti didelės mėlynės, o pieno liaukose susidaryti kraujosruvos. Kol kas nėra atlikta pakankamai tyrimų, kad galima būtų tokią procedūrą laikyti saugia.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.

Kodėl kai kurioms poroms patartina miegoti atskirose lovose (1)

Kuomet viena mūsų kolegė papasakojo, kad abu su vyru turi atskirus miegamuosius, visos net išsižiojome iš nuostabos. Prisipažinsime, pirmiausia pagalvojome apie pašlijusius santykius ir gresiančias skyrybas, o kolegei iš to pasijuokus susimąstėme - iš tiesų, kodėl būtina miegoti kartu, jei atskirai išsimiegotume kur kas geriau?

5 skausmingi organizmo signalai, kurių geriau neignoruoti

Kai kurie tariamai nekalti požymiai gali būti ženklas, jog tavęs tyko rimta liga. Įdėmiai perskaityk šį straipsnį, kad laiku spėtum užkirsti jai kelią.