Moteris atsikratė daugiau nei 130 kg, bet užgauliojimų sulaukia daugiau nei anksčiau

 (19)
Tinklaraštininkė Jacqueline Adan anksčiau svėrė apie 230 kg, tačiau per kurį laiką atsikratė net 130 kg antsvorio. Nors šis pasiekimas pakeitė moters gyvenimą, savo pasiekimais jis sudvejojo, kai aplinkiniai ėmė dar labiau šaipytis iš pasikeitusio kūno.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Natūralu, kad atsikračius didelio antsvorio, be plastinės chirurgijos pagalbos kūnas negali atsistatyti, t.y. oda dažniausiai lieka ištempta. Taip nutiko ir Jacqueline Adan, kuri savo svorio pokyčiais dalijasi soc. tinkle "Instagram", čia jos pasiekimus stebi per 57 tūkst. sekėjų.

Atsikratyti 130 kg greičiausiai pavyktų ne kiekvienam, juk moterys mėnesiais verkia dėl papildomų 5 kg. Jacqueline, pakeitus gyvenimo būdą, pavyko numesti daugiau nei pusę buvusio svorio. Deja, atsirado tokių, kurie ne džiaugėsi moters pasiekimais, o priešingai - įžeidinėjo ją ir toliau šaipėsi, mat po drastiškai sumažėjusio svorio, J. Adan kūnas labai pasikeitė.


Dėl ištampytos odos apatinė kūno dalis liko neproporcingai didesnė, nei viršutinė. Pasak Jacqueline trenerių, su laiku situacija pagerės. Vis dėlto, kad pasiektų maksimalių rezultatų, teks kreiptis į plastikos chirurgus ir atlikti apatinės kūno dalies korekciją. Greičiausiai ir ne vieną. Moteriai jau buvo pašalintas odos perteklius nuo rankų ir pilvo. Šiandien ji ne tik jaučiasi geriau, gyvena sveikiau, bet ir labiau pasitiki savimi: "Žinoma, kad komentarai žeidžia, bet stengiuosi į užgauliojimus nekreipti dėmesio, šie pokyčiai dar ne pabaiga."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.

Ginekologė įspėja: dėl šių priežasčių intymios infekcijos gali atsinaujinti

Gyvenime yra dalykų, kuriuos darome per daug nesusimąstydamos. Pavyzdžiui, renkamės apatines kelnaites rytais. Tai toks natūralus veiksmas, kad greičiausiai net negalėtum pasakyti, kokios spalvos kelnaites šiandien mūvi. Tiesa?

Kokie požymiai išduoda, kad tavo organizmui trūksta vitamino B12

Skirtingai nuo vitamino D, kurį gali pagaminti mūsų organizmas, B12 į organizmą gali patekti tik per išorinius šaltinius. B12 yra svarbi maistinė medžiaga, kurią organizmas naudoja DNR sintezei, nervų ir kraujo ląstelių gamybai, jis aprūpina organizmą deguonimi. O jei organizmui trūksta deguonies, nuolat jausi nuovargį, kad ir kiek valandų miegosi.

Jaunos merginos istorija: nekaltybę praradau du kartus

Jei pameni, visai neseniai rašėme apie 21 metų Laurą, kuriai buvo nustatytas Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauser sindromas arba kitaip - itin reta makšties patologija, kuomet makštis tiesiog nesusiformuoja.

Masažistas iš Egipto atskleidė, kokias klaidas darome kovodamos su celiulitu

Pasirodę pirmieji saulės spinduliai visoms moterims kasmet primena – atėjo laikas ruoštis suknelių ir sijonų sezonui! Vis dėlto, pasiruošimas gali ir nebūti toks džiuginantis kaip už lango šviečianti saulė.

Natūralios arbatos, kurios skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo

Lieknėti gurkšnojant gardžią arbatą būtų puiku! Panašiai kaip lieknėti gulint ant sofos ir žiūrint televizorių. Tik kyla logiškas klausimas: ar tai įmanoma?

7 efektyviausi pratimai norinčioms dailesnių kūno linijų

Jei esi iš tų merginų, kurioms kantrybės sporto salėje užtenka tik 20 minučių, tuomet mūsų paruošti sporto pratimai tau tikrai tiks ir patiks. O ir į sporto salę eiti nereikės - pratimus galėsi atlikti namuose.

Seksas per mėnesines - kodėl verta tai išbandyti kiekvienai (2)

Kuomet COSMO skaitytojų klausėmė, ką jos mano apie seksą „tomis dienomis“, net 54% merginų anoniminėje apklausoje tarė TAIP! Ir skubame nuraminta tas, kurios nė karto to nebandė: kraujai upeliais tikrai nebėga, tad jei pergyveni būtent dėl to – tikrai neverta.

Liga, kuri įtraukia vis daugiau merginų: kai valgymo sutrikimai pasiglemžia gyvenimą

Jos jaučiasi išskirtinės. Vadina viena kita “Anomis” (plg., “anoreksija”). Susitikusios savo slaptose interneto svetainėse diskutuoja, kaip išgyventi dieną su šimtu kalorijų, kaip paruošti varškėčius be miltų bei kiaušinių ir apgauti gydytojus.

Mirtina kova su kalorijomis: niekas neįsivaizduoja, kokia buvau laiminga sverdama 35 kilogramus

Pasaulį jau kelis dešimtmečius krečia lieknumo karštinė. Neatsilaikėme prieš ją ir mes. Nors negailestinga kova su kalorijomis kartais baigiasi mirtimi.