Maža gudrybė, kuri garantuos orgazmą

 (27)
Seksas yra tema, kuria pakankamai dažnai domisi mokslininkai iš viso pasaulio. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime 4 įdomiausius bei beprotiškiausius pastaraisiais metais atliktus tyrimus šia tema bei aptarsime jų rezultatus.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1.Mažiau testosterono – daugiau sekso

Moterys buvo apklaustos, kaip dažnai mylisi bei kaip dažnai masturbuojasi. Gauti rezultatai parodė, jog moterys, kurios dažniau mylisi su savo partneriais, turi mažesnį testosterono lygį. Tuo tarpu tos moterys, kurių testosterono lygis yra didesnis, vietoj lytinių santykių su savo partneriais mieliau renkasi masturbaciją. Didelį testosterono kiekį iš esmės gali lemti stresas, tad iš dalies galima suprasti, kodėl testosterono lygis nulemia moterų pasirinkimą siekiant seksualinio pasitenkinimo.

2.Lūpos gali nulemti moterų galimybes patirti orgazmą

Apklausus keletą šimtų moterų apie jų lūpų formą bei orgazmo patyrimo dažnumą, paaiškėjo išties įdomus faktas – nuo lūpų formos gali priklausyti orgazmo patyrimo dažnumas. Iš rezultatų galima spręsti, jog moterys, kurių lūpos yra putlesnės aukštesnėje pozicijoje, patiria orgazmą dažniau, kai tuo tarpu tos, kurių lūpos yra plonesnės bei žemesnės, jį patiria kiek rečiau.

3.Jei norite pasiekti orgazmą – dėvėkite kojines.

Taip, tai gali atrodyti kvaila, tačiau būtent kojinių mūvėjimas, pagal atliktų tyrimų rezultatus, gali padidinti jūsų galimybes patirti orgazmą net 30 procentų. Pagal tyrimų rezultatus, vos 50 procentų moterų patyrė orgazmą. Likusi moterų dalis kaip pagrindinę to priežastį pažymėjo diskomfortą, kurį sukėlė šaltis būtent kojoms. Tuo tarpu moterys, kurios dėvi kojines, net 80 procentų atvejų orgazmą patiria. Tad galbūt problemos, jog moterys dažnai nepatiria orgazmo, sprendimas yra lengvesnis nei galima pagalvoti?

4.Moterys, žingsniuojančios pasitikėdamos savimi, orgazmą patiria dažniau.

Buvo atliktas tyrimas, kai moterys turėjo nužygiuoti 100 metrų, po to atsakyti į specialią anketą. Jų žingsniavimą stebėjo ekspertai. Kaip paaiškėjo, moterys, kurių ėjimas buvo priskirtas prie pasitikinčio ar seksualaus, seksualinį pasitenkinimą patiria reguliariai, kai tuo tarpu tos, kurios žingsniavo paprastai ir nežavinčiai, orgazmą patirdavo retai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Vaida Kurpienė: kokia duona tinka toms, kurios rūpinasi savo figūra

Skani, kokybiška, subalansuota sudėtimi išsiskirianti duona – tinkama sveikuoliško mitybos raciono dalis, įsitikinusi Vaida Kurpienė.

Slapti dalykai, kurie gerokai patampo tavo nervus

Galbūt nustebsi sužinojusi, kas tave verčia kramtyti kruopščiai nudailintus nagus. Atskleidžiame slaptąsias streso priežastis ir siūlome būdus susigrąžinti prarastą gerą nuotaiką.

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.