Maža gudrybė, kuri garantuos orgazmą

 (27)
Seksas yra tema, kuria pakankamai dažnai domisi mokslininkai iš viso pasaulio. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime 4 įdomiausius bei beprotiškiausius pastaraisiais metais atliktus tyrimus šia tema bei aptarsime jų rezultatus.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1.Mažiau testosterono – daugiau sekso

Moterys buvo apklaustos, kaip dažnai mylisi bei kaip dažnai masturbuojasi. Gauti rezultatai parodė, jog moterys, kurios dažniau mylisi su savo partneriais, turi mažesnį testosterono lygį. Tuo tarpu tos moterys, kurių testosterono lygis yra didesnis, vietoj lytinių santykių su savo partneriais mieliau renkasi masturbaciją. Didelį testosterono kiekį iš esmės gali lemti stresas, tad iš dalies galima suprasti, kodėl testosterono lygis nulemia moterų pasirinkimą siekiant seksualinio pasitenkinimo.

2.Lūpos gali nulemti moterų galimybes patirti orgazmą

Apklausus keletą šimtų moterų apie jų lūpų formą bei orgazmo patyrimo dažnumą, paaiškėjo išties įdomus faktas – nuo lūpų formos gali priklausyti orgazmo patyrimo dažnumas. Iš rezultatų galima spręsti, jog moterys, kurių lūpos yra putlesnės aukštesnėje pozicijoje, patiria orgazmą dažniau, kai tuo tarpu tos, kurių lūpos yra plonesnės bei žemesnės, jį patiria kiek rečiau.

3.Jei norite pasiekti orgazmą – dėvėkite kojines.

Taip, tai gali atrodyti kvaila, tačiau būtent kojinių mūvėjimas, pagal atliktų tyrimų rezultatus, gali padidinti jūsų galimybes patirti orgazmą net 30 procentų. Pagal tyrimų rezultatus, vos 50 procentų moterų patyrė orgazmą. Likusi moterų dalis kaip pagrindinę to priežastį pažymėjo diskomfortą, kurį sukėlė šaltis būtent kojoms. Tuo tarpu moterys, kurios dėvi kojines, net 80 procentų atvejų orgazmą patiria. Tad galbūt problemos, jog moterys dažnai nepatiria orgazmo, sprendimas yra lengvesnis nei galima pagalvoti?

4.Moterys, žingsniuojančios pasitikėdamos savimi, orgazmą patiria dažniau.

Buvo atliktas tyrimas, kai moterys turėjo nužygiuoti 100 metrų, po to atsakyti į specialią anketą. Jų žingsniavimą stebėjo ekspertai. Kaip paaiškėjo, moterys, kurių ėjimas buvo priskirtas prie pasitikinčio ar seksualaus, seksualinį pasitenkinimą patiria reguliariai, kai tuo tarpu tos, kurios žingsniavo paprastai ir nežavinčiai, orgazmą patirdavo retai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Rytą verta pradėti nuo stiklinės vandens su citrina – mitas ar tiesa?

Kasmet kovo mėnesio 22-ąją pasaulyje minima vandens diena. Apie jo naudą organizmui girdima išties daug – vandens privalumus vardija ir sveikos mitybos šalininkai, ir dietologai, ir gydytojai, bet ar tikrai apie vandenį jau žinome viską?

Nedarykite šių klaidų rinkdamosi saulės akinius

Specialistai neigia mitą, jog akinius nuo saulės reikia nešioti tik tada, kai mus šildyti pradeda jos spinduliai.

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.