Lėta medžiagų apykaita, pilvo pūtimas, nemiga? Tau padės šios 6 arbatos

Kartais po ranka reikiamų vaistų nėra, o kartais geriau jų ir atsisakyti. Štai 6 dažnai pasitaikantys negalavimai ir 6 arbatos, kurios padės jų atsikratyti.
© Shutterstock nuotr.

1. Jeigu pastebėjai, kad sulėtėjo tavo medžiagų apykaita, gerk daugiau žaliosios arbatos, tačiau cukraus ar kitų saldiklių į ją nedėk. Jei organizme kaupiasi vanduo, padės ne tik žalioji, bet ir džiovintų asiūklių arbata.

2. Kai naktimis kankina nemiga, išgerk puodelį ramunėlių arbatos. Vos 10 minučių ir vėl ramiai miegosi.

Vida Press nuotr.

3. Jauti peršalimo simptomus? Neleisk ligai įsibėgėti, juk nenori kristi į patalą ir nualinti organizmo gerdama antibiotikus. Nuo peršalimo išgelbės šeivamedžio žiedų arbata.

4. Kartais visos patiriame stresą, tačiau reta kuri imasi priemonių jam nuslopinti. Greitas ir efektyvus būdas - citrinų gėrimas. Į puodelį įmesk keletą citrinos griežinėlių, įdėk šaukštelį medaus ir užpik karštu vandeniu.

Shutterstock nuotr.

5. Pajutusi pykinimą kaipmat pasigamink imbiero arbatos. Tereikia nulupti imbiero šaknį, supjaustyti ją nedideliais gabalėliais ir užpilti užvirusiu vandeniu. Prieš gerdama arbatą luktelėk 3-5 minutes.

6. Kai pučia pilvą, veiksmingiausia yra pipirmėčių arbata. Ji panaikins nemalonius pojūčius, taip pat pašalins nervingumą, įtampą.

Shutterstock nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Ar pastebėjai: daugelyje namų tykantis pavojus, kuris kenkia tavo sveikatai

Didelis drėgmės kiekis gali atsirasti kiekvienuose namuose dėl šviežio oro ventiliacijos stokos ir padidėjusio vandens garų kiekio atliekant įprastas, kasdienes veiklas. Dažnai drėgmė atsiranda netinkamai izoliuotuose pastatuose. Padidėjusi drėgmė turi neigiamą poveikį sveikatai, gyvybei bei komforto jausmui, todėl ši problema negali būti neįvertinta. Svarbu kovoti su padidėjusia drėgme ir užtikrinti sveiką gyvenamąją aplinką savo šeimai.

Prasideda didysis pokyčių projektas NORIU KEISTIS (4)

Pagaliau atėjęs pavasaris – puikus metas ryžtis pokyčiams. Vieni imasi keisti šukuosenas, kiti įvaizdį, o dar kiti dalina kūno linijas ir renkasi sveikesnę gyvenseną. Pokyčių projektas „Noriu keistis“ pakvietė savanorius mesti sau iššūkį ir siekti ne tik sveikesnio gyvenimo, bet ir dailesnių kūno linkių.