Reklama

Ką kiekviena turėtų žinoti apie higieninius paketus, tamponus ir kasdienius įklotus

 (1)
Neabejojame, tu labai atsakingai ir atidžiai renkiesi odos ir plaukų priežiūros priemones, – ir tai yra puiku! Tačiau ar lygiai tiek pat dėmesio skiri ir savo intymiosios srities higienai? O ši sritis ypač jautri, tad jai bet kas netiks – juk nenori nei infekcijų, nei sudirginimo. Kaip išsirinkti tai, kas geriausia?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Higieniniai paketai

Kas tai? Įklotai, skirti naudoti per mėnesines. Jų būna skirtingų dydžių ir storio. Tu pati geriausiai žinai, gausios tavo mėnesinės ar ne, ir pagal tai gali išsirinkti tinkamiausią storį.

Kam tinka? Toms, kurioms tamponai nėra malonus ir tinkamas pasirinkimas.

Būtina keisti: kas 3–4 valandas.

Mitas: higieniniai paketai sukelia gimdos kaklelio vėžį.

Faktas: nėra atlikta jokių mokslinių tyrimų, per kuriuos būtų nustatytas tiesioginis higieninių paketų ir šios formos vėžio ryšys. Tačiau jei paketą laikysi nepakeitusi pernelyg ilgai, tai iš tiesų gali sukelti higienos ir sveikatos problemų.

Tamponai

Kas tai? Cilindro forma suspaustas medvilnės pluoštas. Kai kurios šiais laikais sugeba juos naudoti vietoj kempinėlių ar šepetėlių darydamosi makiažą, tačiau tikroji jų paskirtis – sugerti mėnesinių išskyras. Jų taip pat būna skirtingų dydžių.

Kam tinka? Jie itin diskretiški, nes yra įterpiami į vidų, tad juos naudojant galima drąsiai dėvėti net labiausiai aptemptus drabužius ar maudymosi kostiumėlį. Ypač tinka, jei sportuoji ir per mėnesines.

Būtina keisti: ne rečiau kaip kas 6 valandas.

Mitas: netinka nekaltoms merginoms.

Faktas: tamponai yra ganėtinai maži, todėl tikrai jokio pavojaus mergystės plėvei nekelia.

Kasdieniai įklotai

Kas tai? Lengvučiai ir plonyčiai įklotai, kurie apsaugos apatines kelnaites nuo išskyrų ir prakaito ne mėnesinių dienomis. Kasdienių įklotų yra įvairių dydžių ir formų, tad gali juos rinktis pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, itin maži, vos 1 mm storio (tačiau sugeriantys net iki 10 ml skysčio!), ir lankstūs „CAREFREE® Flexi Comfort“ tiks, jei sportuoji ir apskritai itin aktyviai gyveni. Reikia rimtesnės apsaugos? Tiks platesni ir ilgesni įklotai su ypač gerai drėgmę sugeriančiu papildomu apsauginiu sluoksniu, tokie kaip „CAREFREE® Large“ ir „CAREFREE® Long“.


Kam tinka? Visoms, kurios nori kasdien jaustis patogiai ir neabejoti dėl savo gaivos. Beje, kai kurios moterys kasdienius įklotus per mėnesines naudoja drauge su tamponais – kaip papildomą apsaugą nuo nepageidaujamų dėmių.

Būtina keisti: kas 4–5 valandas. Tada gaivos pojūtis bus garantuotas.

Mitas: kasdienius įklotus reikia naudoti tik prieš mėnesines, kai pagausėja išskyrų.

Faktas: gali juos be baimės naudoti kasdien. Vienintelė sąlyga – nepamiršk jų laiku keisti!

Tu pati renkiesi, kokios priemonės tau labiausiai padės jaustis patogiai visą dieną. Su CAREFREE® įklotais gali būti rami: nuotaikos nesugadins jokios dėmės ir drėgmė!

Užsakymo nr.: PT_78211209

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Slenka plaukai? Metas pasitikrinti savo kraują

Kankina lūžinėjantys nagai, pablyškusi oda ar staiga pradėję slinkti plaukai? Daugelis mano, kad pagrindinės to priežastys yra nuolatinis stresas, įtampa darbe ar miego trūkumas. Visa tai turi nemažai įtakos, tačiau dažniausiai priežastys yra kur kas gilesnės. Sveikatos specialistų teigimu, jaučiant šiuos simptomus vertėtų atkreipti dėmesį į kraujo būklę.

Intymios vietelės grožis - kas labiausiai kaitina vyrų geismą

Mūsuose vis dar gyvuojantis įsitikinimas, esą gražu tai, kas natūralu - retai kada pasitvirtina realybėje. Vyrai tikina, kad jiems patinka natūralus moters grožis, tačiau kuomet reikia rinktis, vis tik prioritetą teikia subtiliai pasidažiusioms merginoms. Lygiai tas pats ir su intymesniais klausimais: kalbame apie natūralumą, o iš tiesų...?

Štai kokia turėtų būti tavo pilvo apimtis, jei rūpiniesi savo sveikata

Įprasta manyti, kad riebalai - blogis, kuris ne tik gadina mūsų išvaizdą, bet ir kenkia sveikatai. Tačiau ar žinote, kad riebalai - viena iš pagrindinių mūsų organizmo maisto medžiagų, ir jie mums būtini?

Nustebsi sužinojusi, kas yra geriausias vitamino D šaltinis

Pastaruoju metu apie vitamino D naudą ir jo trūkumo pavojus kalbama kone kasdien. Jau bene kiekvienas žino, kad vitamino D deficitas gali sukelti tokias ligas, kaip depresija, peršalimas, astma, diabetas, osteoporozė, vėžiniai susirgimai.

Ką kiekviena turėtų žinoti apie higieninius paketus, tamponus ir kasdienius įklotus (1)

Neabejojame, tu labai atsakingai ir atidžiai renkiesi odos ir plaukų priežiūros priemones, – ir tai yra puiku! Tačiau ar lygiai tiek pat dėmesio skiri ir savo intymiosios srities higienai? O ši sritis ypač jautri, tad jai bet kas netiks – juk nenori nei infekcijų, nei sudirginimo. Kaip išsirinkti tai, kas geriausia?

Lengva, skani ir sveika mityba - apie veganizmą kalbamės su Vente Viteikaite

“Augalinė mityba išties labai įvairi – vien pieno įmanoma pasiruošti net keliolikos rūšių, – sako veganė, festivalio “Vegfest LT” organizatorė Ventė Viteikaitė. – Įkvėpimo galima semtis iš Azijos, Afrikos šalių virtuvių, Viduržemio jūros regione taip pat gausu daržovių patiekalų, net lietuviai turi daug tradicinių patiekalų, kurie yra vegetariški ar veganiški. Juk iki pat XX a. mėsa buvo laikoma prabangos dalyku – ją išgalėjo valgyti tik ponai.”

7 grožio patarimai: mažiau raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos problemų

Moksliniais tyrimais patvirtinta: tinkamas maistas gali padėti spręsti odos problemas – nuo aknės iki pernelyg greito senėjimo. Taigi oda ilgiau išliks jauna ir labiau švytės, jei laikysies šių gardžiai paprastų mitybos taisyklių.

Naudingos gudrybės toms, kurias nuolatos kankina nemiga

Didžiausia klaida, kurią darome prieš eidamos gulti: mes nesiruošiame naktiniam poilsiui pamažu. Kad organizmas nugrimztų į palaimingą snaudulį, jam reikia šiek tiek pagelbėti. Štai taip.

14 produktų, kurie ypatingai svarbūs tavo kepenims

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.