Įveikusi anoreksiją, tapo Instagramo žvaigžde: svėriau kaip penkių metų vaikas

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būdama vos 10 metų Connie jau turėjo rimtų mitybos sutrikimų. Tuomet jaunutė mergaitė dar nežinojo, kas ta anoreksija ir tiesiog norėjo atrodyti gražiau - taip, kaip jos bendraamžės. Dešimtmetį trukęs savęs alinimas vos nesibaigė tragiškai - atvežta į ligoninę dvidešimtmetė mergina svėrė kaip penkių metų vaikas, o gydytojai nesiryžo žadėti greito pasveikimo. Tiesą sakant, vilčių, kad jai pavyks išsikapstyti, buvo ne tiek ir daug.

Nuo tos dienos praėjo 3 metai, o Connie - visai kitas žmogus. Mergina atvirai prisipažįsta, kad kova su anoreksija ir pačia savimi dar nebaigta ir vargu ar kada nors pasibaigs, tačiau dabar ji turi tikslą įkvėpti kitas merginas ir padėti atrasti joms išsigelbėjimą. Connie - puikus pavyzdys ne tik turinčioms mitybos sutrikimų, bet ir mums visoms. Pavyzdys, kaip galima išmokti mylėti savo kūną ir kaip nesibaiminti netobulumų, kurių mes visi turime. „Aš nenaudoju Photoshopo ir įvairiausių filtrų nuotraukoms. Ne kiekvienas gali ir turi atrodyti kaip Victoria Secret modeliai“ - BBC duotame interviu pasakojo Connie.

Connie Instagram paskyrą jau seka beveik 100 000 žmonių. Jų tarpe ir mes. Taip gera ir malonu matyti žmogų, turintį savyje tiek daug vidinės stiprybės ir drąsos būti savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.