Išpažintys po anestezijos: vieni išduoda slapčiausias savo nuodėmes, kiti - keistas fantazijas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pameni, visai neseniai dalinomės atvirais seselės pasakojimais apie tai, kokių netikėtumų darbe jai tenka pamatyti (paskaityti gali ČIA). Šį kartą ta pati mergina mums pasakoja apie kiek nejaukias situacijas, nutinkančias po anestezijos.

Susikompromitavę per miegus

Anestezijos paveikti pacientai būna kaip girti: jie nežino, ką daro, kartais prišneka pačių neįtikimiausių dalykų, o atgavę sąmonę nieko neprisimena. Aš dažniausiai būnu pirmasis žmogus, kurį jie pamato atsibudę iš narkozės, tad dauguma vyrų nevalingai mėgina mane čiupti į glėbį.

Visiškai neseniai vienas mokyklos laikų pažįstamas atvyko į ligoninę nedidelės operacijos. Aš budėjau prie jo pooperacinėje palatoje. Vyras gerą pusvalandį maldavo manęs eiti su juo į pasimatymą. Kai visiškai atgavusį sąmonę jį pargabenau į palatą, kur jo jau laukė žmona, jis, žinoma, nieko nebeprisiminė. Neatsispyriau pagundai papasakoti jiedviem apie tas pusiau nesąmoningas viliones. Laimė, visi tik smagiai pasijuokėme.

Puikiai atsimenu, kaip viena senyva moteris, kuriai buvo atlikta spinalinė nejautra su premedikacija, bandė su jaunu sanitaru užmegzti kiek dvasingesnį ryšį. Vilkėdamas baltą chalatą simpatingas jaunuolis operacinių lempų šviesoje jai kažkodėl pasirodė realiausias kandidatas į angelus, todėl ji jam pradėjo uždavinėti įvairius religinio pobūdžio klausimus.

Sanitaras kantriai ir nuoširdžiai gvildeno žengimo dangun problemą, prašė moters nesiskubinti ten patekti ir beveik pažadėjo ją priimti į savo gretas, kai ateis metas. Suprantama, vėliau pacientė neprisiminė to prasmingo pokalbio, tačiau tarp jųdviejų užsimezgęs ypatingas ryšys neišnyko ir vėliau. Kai močiutė savąjį angelą išvydo be operacinės kaukės (o prieš tą pokalbį jiedu nebuvo matęsi!), jos veidą instinktyviai užliejo palaiminga šypsena — lyg sutikus artimą žmogų. Jaunuolis irgi šypsojosi.

Kartą anestezijos paveikta jauna moteris itin įtikinamai ir aistringai prisiekinėjo meilę kažkokiam Donatui. Mes, žinoma, pamanėme, kad šis karštas prisipažinimas skirtas vyrui, kuris ištikimai ją globojo, lankė bei prižiūrėjo. Po kiek laiko pamačiau tą pacientę su visa šeima — vyru ir aplink jį švelniai besiglaustančiais dviem baltapūkiais. 4

Vyras buvo vardu Andrius! Kai likome dviese, jaunoji moteris tarsi ką nors nujausdama ar išsigandusi savo širdies paslapčių, lyg tarp kitko manęs paklausė, ar nieko nekliedėjusi per narkozę. Pamaniusi, jog kiekvienas turime teisę į savąją paslaptį, nutariau nuslėpti tiesą: nuraminau, kad ji nieko nekalbėjusi. Mačiau: jai išties palengvėjo.

Žodžiu, dirbdama tokį darbą patiriu palyginti keistų dalykų, tačiau nieku gyvu jo nekeisčiau į jokį kitą. Man patinka padėti žmonėms, visada stengiuosi susidraugauti su pacientais, užmegzti su jais ypatingą ryšį. Gydytojai ir seselės, su kuriais dirbu, yra protingi bei talentingi žmonės, jiems nestinga humoro jausmo. Labai dėl to džiaugiuosi, nes, jeigu nebūtų kam papasakoti šių istorijų, — išprotėčiau!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kai lovoje ištinka netyčiukas... arba ką būtina žinoti apie ekstra tabletes

Yra daugybę diskusijų ir klausimų, kokias kontraceptines priemones reikėtų naudoti ir kokią įtaką jos daro moterų organizmui.

Vaida Kurpienė: kokia duona tinka toms, kurios rūpinasi savo figūra

Skani, kokybiška, subalansuota sudėtimi išsiskirianti duona – tinkama sveikuoliško mitybos raciono dalis, įsitikinusi Vaida Kurpienė.

Slapti dalykai, kurie gerokai patampo tavo nervus

Galbūt nustebsi sužinojusi, kas tave verčia kramtyti kruopščiai nudailintus nagus. Atskleidžiame slaptąsias streso priežastis ir siūlome būdus susigrąžinti prarastą gerą nuotaiką.

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.