Išgirdusi, kaip ją vadina vyro meilužė, moteris nusprendė kardinaliai pasikeisti

 (30)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Geriausia, kai pokyčiai į gyvenimą ateina savo paties noru, tačiau kartais iš šalies gautas postūmis priverčia stengtis kur kas stipriau. 34 metų Betsy iš Teksaso niekada per daug nesuko galvos dėl savo išvaizdos, tačiau nėštumo metu priaugo svorio iki 118 kg. Betsy prisipažįsta, kad nebuvo patenkinta tuo, kaip atrodo, tačiau manė, kad susiimti dar spės.

Po šešerių mėnesių moteris atsitiktinai sužinojo, kad jos mylimas vyras turi meilužę. Perskaitytos žinutės Facebooke, kuriose meilužė atvirai tyčiojosi ir vadino ją riebia karve, išmušė Betsy iš vėžių. „Jaučiausi sugniuždyta, atrodė, kad visas mano pasaulis subyrėjo. Jis visuomet man sakydavo, kad gerai atrodau...“ - pasakoja moteris ir tikina, kad dabar yra dėkinga savo vyrui už tokią išdavystę, nes jeigu ne šis įvykis, greičiausiai ji taip ir nebūtų atradusi jėgų pasikeisti.

Beje, Betsy išsiskyrė ir viena augina dukrytę, nors prisipažįsta, kad su vyru palaiko draugiškus santykius. „Aš laimingesnė, pozityvesnė ir labiau pasitikinti savimi. Man prireikė laiko, kad sugebėčiau atleisti, bet galiausiai supratau, kad jo poelgis - tai jo pasirinkimas ir jo reikalas, ne mano“ - sako Betsy. O mes norime pasidžiaugti, kad tą nelengvą tiesos akimirką ši moteris pasirinko teisingą kelią - ne kaltinti ir graužti save dėl išvaizdos ir vyro išdavystės, o keistis ir pradėti naują gyvenimą. Sveikesnį, įvairiapusiškesnį ir tiesiog laimingesnį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems?

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.

Nustebsite, kiek kofeino kasdien gauname iš skirtingų produktų (1)

Nors tonizuoja ir kava, ir arbata, ir energiniai gėrimai, ir šokoladas, jų poveikis sveikatai – skiriasi. Taip teigia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedros vedėjas prof. Rimantas Stukas, pristatęs kofeino turinčių produktų vartojimo ypatumų tyrimą.