Išgirdusi, kaip ją vadina vyro meilužė, moteris nusprendė kardinaliai pasikeisti

 (30)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Geriausia, kai pokyčiai į gyvenimą ateina savo paties noru, tačiau kartais iš šalies gautas postūmis priverčia stengtis kur kas stipriau. 34 metų Betsy iš Teksaso niekada per daug nesuko galvos dėl savo išvaizdos, tačiau nėštumo metu priaugo svorio iki 118 kg. Betsy prisipažįsta, kad nebuvo patenkinta tuo, kaip atrodo, tačiau manė, kad susiimti dar spės.

Po šešerių mėnesių moteris atsitiktinai sužinojo, kad jos mylimas vyras turi meilužę. Perskaitytos žinutės Facebooke, kuriose meilužė atvirai tyčiojosi ir vadino ją riebia karve, išmušė Betsy iš vėžių. „Jaučiausi sugniuždyta, atrodė, kad visas mano pasaulis subyrėjo. Jis visuomet man sakydavo, kad gerai atrodau...“ - pasakoja moteris ir tikina, kad dabar yra dėkinga savo vyrui už tokią išdavystę, nes jeigu ne šis įvykis, greičiausiai ji taip ir nebūtų atradusi jėgų pasikeisti.

Beje, Betsy išsiskyrė ir viena augina dukrytę, nors prisipažįsta, kad su vyru palaiko draugiškus santykius. „Aš laimingesnė, pozityvesnė ir labiau pasitikinti savimi. Man prireikė laiko, kad sugebėčiau atleisti, bet galiausiai supratau, kad jo poelgis - tai jo pasirinkimas ir jo reikalas, ne mano“ - sako Betsy. O mes norime pasidžiaugti, kad tą nelengvą tiesos akimirką ši moteris pasirinko teisingą kelią - ne kaltinti ir graužti save dėl išvaizdos ir vyro išdavystės, o keistis ir pradėti naują gyvenimą. Sveikesnį, įvairiapusiškesnį ir tiesiog laimingesnį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Vaida Kurpienė: kokia duona tinka toms, kurios rūpinasi savo figūra

Skani, kokybiška, subalansuota sudėtimi išsiskirianti duona – tinkama sveikuoliško mitybos raciono dalis, įsitikinusi Vaida Kurpienė.

Slapti dalykai, kurie gerokai patampo tavo nervus

Galbūt nustebsi sužinojusi, kas tave verčia kramtyti kruopščiai nudailintus nagus. Atskleidžiame slaptąsias streso priežastis ir siūlome būdus susigrąžinti prarastą gerą nuotaiką.

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.