Reklama

Grožio ir sveikos odos puoselėtojams – naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Kaip atsikratyti spuogų ar suvaldyti odos blizgėjimą? Kaip iš gausybės produktų išsirinkti sau tinkamą? Kada kreiptis pas dermatologą ir kur rasti geriausią specialistą? – į šiuos ir kitus aktualius klausimus apie sveikos odos paieškas atsako naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AkneSpotas.lt – tai pirmasis ir vienintelis portalas Lietuvoje, kuriame galima rasti išsamią ir teisingą informaciją apie riebią ir mišrią, bei į aknę linkusią odą. Sukurtas bendradarbiaujant su geriausiais savo srities specialistais – gydytojais dermatologais.

Kaip gimė šio projekto idėja? „Vis pastebėdavome, kad internete ir spaudoje gausu informacijos apie spuogus bei riebios, mišrios odos priežiūrą. Tačiau neretai ji būdavo neišsami, kartais netgi klaidinanti. Taigi bendradarbiaudami su stipriausiais savo srities profesionalais – gydytojais dermatologais – sukūrėme šį projektą, siekdami atsakyti į svarbiausius klausimus ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda!” – komentuoja projekto iniciatoriaus Bioderma marketingo vadovė Lina Mikalkėnė.

Čia rasite ne tik paprastai ir aiškiai suformuotą informaciją apie konkrečią odos būklę – aknę, bet ir pagrindinius spuogų gydymo metodus bei esmines teisingos odos priežiūros taisykles.
AkneSpotas.lt taip pat siekia atkreipti jaunų žmonių dėmesį ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda. Nes spuogai nėra liga su kuria reikia gyventi. Netinkama mityba ir kasdienis stresas daro pastebimą įtaką mūsų odos būklei. Taigi svarbu spuogus gydyti dar jaunystėje, vos tik pasirodo lengva jų forma. O negydoma aknė gali tęstis dešimtmečius, palikdama randus ir pigmentines dėmes.


Portalo AkneSpotas.lt iniciatorius ir įgyvendintojas yra dermatologinės kosmetikos kompanija Bioderma, nuolat kurianti naujoves aknės prevencijos srityje. Gilinimasis į odos biologiją, analizuojant jos natūralius procesus, įkvepia Bioderma kurti dermatologines odos priežiūros priemones, kurios sustiprina odos funkcijas atkurdamos jos biologinę pusiausvyrą. Pati oda įkvepia Bioderma surasti biologinius sprendimus, kad išsaugoti mūsų odos sveikatą ir grožį. Ilgam.

Užsakymo nr.: PT_77241961

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Rytą verta pradėti nuo stiklinės vandens su citrina – mitas ar tiesa?

Kasmet kovo mėnesio 22-ąją pasaulyje minima vandens diena. Apie jo naudą organizmui girdima išties daug – vandens privalumus vardija ir sveikos mitybos šalininkai, ir dietologai, ir gydytojai, bet ar tikrai apie vandenį jau žinome viską?

Nedarykite šių klaidų rinkdamosi saulės akinius

Specialistai neigia mitą, jog akinius nuo saulės reikia nešioti tik tada, kai mus šildyti pradeda jos spinduliai.

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.