Reklama

Grožio ir sveikos odos puoselėtojams – naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Kaip atsikratyti spuogų ar suvaldyti odos blizgėjimą? Kaip iš gausybės produktų išsirinkti sau tinkamą? Kada kreiptis pas dermatologą ir kur rasti geriausią specialistą? – į šiuos ir kitus aktualius klausimus apie sveikos odos paieškas atsako naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AkneSpotas.lt – tai pirmasis ir vienintelis portalas Lietuvoje, kuriame galima rasti išsamią ir teisingą informaciją apie riebią ir mišrią, bei į aknę linkusią odą. Sukurtas bendradarbiaujant su geriausiais savo srities specialistais – gydytojais dermatologais.

Kaip gimė šio projekto idėja? „Vis pastebėdavome, kad internete ir spaudoje gausu informacijos apie spuogus bei riebios, mišrios odos priežiūrą. Tačiau neretai ji būdavo neišsami, kartais netgi klaidinanti. Taigi bendradarbiaudami su stipriausiais savo srities profesionalais – gydytojais dermatologais – sukūrėme šį projektą, siekdami atsakyti į svarbiausius klausimus ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda!” – komentuoja projekto iniciatoriaus Bioderma marketingo vadovė Lina Mikalkėnė.

Čia rasite ne tik paprastai ir aiškiai suformuotą informaciją apie konkrečią odos būklę – aknę, bet ir pagrindinius spuogų gydymo metodus bei esmines teisingos odos priežiūros taisykles.
AkneSpotas.lt taip pat siekia atkreipti jaunų žmonių dėmesį ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda. Nes spuogai nėra liga su kuria reikia gyventi. Netinkama mityba ir kasdienis stresas daro pastebimą įtaką mūsų odos būklei. Taigi svarbu spuogus gydyti dar jaunystėje, vos tik pasirodo lengva jų forma. O negydoma aknė gali tęstis dešimtmečius, palikdama randus ir pigmentines dėmes.


Portalo AkneSpotas.lt iniciatorius ir įgyvendintojas yra dermatologinės kosmetikos kompanija Bioderma, nuolat kurianti naujoves aknės prevencijos srityje. Gilinimasis į odos biologiją, analizuojant jos natūralius procesus, įkvepia Bioderma kurti dermatologines odos priežiūros priemones, kurios sustiprina odos funkcijas atkurdamos jos biologinę pusiausvyrą. Pati oda įkvepia Bioderma surasti biologinius sprendimus, kad išsaugoti mūsų odos sveikatą ir grožį. Ilgam.

Užsakymo nr.: PT_77241961

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Slenka plaukai? Metas pasitikrinti savo kraują

Kankina lūžinėjantys nagai, pablyškusi oda ar staiga pradėję slinkti plaukai? Daugelis mano, kad pagrindinės to priežastys yra nuolatinis stresas, įtampa darbe ar miego trūkumas. Visa tai turi nemažai įtakos, tačiau dažniausiai priežastys yra kur kas gilesnės. Sveikatos specialistų teigimu, jaučiant šiuos simptomus vertėtų atkreipti dėmesį į kraujo būklę.

Intymios vietelės grožis - kas labiausiai kaitina vyrų geismą

Mūsuose vis dar gyvuojantis įsitikinimas, esą gražu tai, kas natūralu - retai kada pasitvirtina realybėje. Vyrai tikina, kad jiems patinka natūralus moters grožis, tačiau kuomet reikia rinktis, vis tik prioritetą teikia subtiliai pasidažiusioms merginoms. Lygiai tas pats ir su intymesniais klausimais: kalbame apie natūralumą, o iš tiesų...?

Štai kokia turėtų būti tavo pilvo apimtis, jei rūpiniesi savo sveikata

Įprasta manyti, kad riebalai - blogis, kuris ne tik gadina mūsų išvaizdą, bet ir kenkia sveikatai. Tačiau ar žinote, kad riebalai - viena iš pagrindinių mūsų organizmo maisto medžiagų, ir jie mums būtini?

Nustebsi sužinojusi, kas yra geriausias vitamino D šaltinis

Pastaruoju metu apie vitamino D naudą ir jo trūkumo pavojus kalbama kone kasdien. Jau bene kiekvienas žino, kad vitamino D deficitas gali sukelti tokias ligas, kaip depresija, peršalimas, astma, diabetas, osteoporozė, vėžiniai susirgimai.

Ką kiekviena turėtų žinoti apie higieninius paketus, tamponus ir kasdienius įklotus (1)

Neabejojame, tu labai atsakingai ir atidžiai renkiesi odos ir plaukų priežiūros priemones, – ir tai yra puiku! Tačiau ar lygiai tiek pat dėmesio skiri ir savo intymiosios srities higienai? O ši sritis ypač jautri, tad jai bet kas netiks – juk nenori nei infekcijų, nei sudirginimo. Kaip išsirinkti tai, kas geriausia?

Lengva, skani ir sveika mityba - apie veganizmą kalbamės su Vente Viteikaite

“Augalinė mityba išties labai įvairi – vien pieno įmanoma pasiruošti net keliolikos rūšių, – sako veganė, festivalio “Vegfest LT” organizatorė Ventė Viteikaitė. – Įkvėpimo galima semtis iš Azijos, Afrikos šalių virtuvių, Viduržemio jūros regione taip pat gausu daržovių patiekalų, net lietuviai turi daug tradicinių patiekalų, kurie yra vegetariški ar veganiški. Juk iki pat XX a. mėsa buvo laikoma prabangos dalyku – ją išgalėjo valgyti tik ponai.”

7 grožio patarimai: mažiau raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos problemų

Moksliniais tyrimais patvirtinta: tinkamas maistas gali padėti spręsti odos problemas – nuo aknės iki pernelyg greito senėjimo. Taigi oda ilgiau išliks jauna ir labiau švytės, jei laikysies šių gardžiai paprastų mitybos taisyklių.

Naudingos gudrybės toms, kurias nuolatos kankina nemiga

Didžiausia klaida, kurią darome prieš eidamos gulti: mes nesiruošiame naktiniam poilsiui pamažu. Kad organizmas nugrimztų į palaimingą snaudulį, jam reikia šiek tiek pagelbėti. Štai taip.

14 produktų, kurie ypatingai svarbūs tavo kepenims

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.