Ginekologė atskleidė 8 labiausiai erzinančius dalykus, kuriuos nuolat daro pacientės

 (128)
© fotolia.com

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ginekologo darbas ne pats smagiausias pasaulyje. Vis tik didžioji dalis pacienčių ateina ne eilinei apžiūrai (kurią, beje, reikėtų atlikti bent kartą per metus), o tuomet, kai jau prasideda rimtos problemos. Visą dieną tyrinėti kas gi ten vyksta žemiau bambos... - na, pati supranti. O ir pacienčių būna pačių įvairių! Viena ginekologė mūsų kolegoms iš Cosmopolitan.com atskleidė (žinoma, anonimiškai), kas ją labiausiai erzina. Ir galime įtarti, kad tie patys dalykai gerokai užknisa ir kitus šios profesijos atstovus.

1. Kuomet moterys iš anksto užsirašo vizitui ir kelios valandos prieš apsilankymą „netikėtai“ prisimena, kad joms kaip tik prasidėjo mėnesinės.

2. Kuomet reikia nuolatos kartoti, kad pacientė ant ginekologinės kėdės pasislinktų žemiau. Ir dar žemiau. Ir dar šiek tiek...

3. Kuomet nusistato ligas, paskaičiusios internete. Internetas - ne daktaras ir 99% tikimybė, kad forumuose patarinėjančios merginos taip pat neturi medicininio išsilavinimo. O tai, kad kažkieno devintos eilės pusseserei buvo taip pat kaip tau, dar nereiškia, kad tikrai buvo, ir kad tikrai taip pat.

4. Kuomet merginos nėra patenkintos tuo, ką sako gydytojas ar kokius problemos sprendimus jis siūlo, bet vietoj to, kad apie tai pasikalbėtų su pačiu daktaru, jos tiesiog keičia gydytoją ir kitiems pasakoja, koks buvęs specialistas yra neišmanėlis.

5. Kuomet atsiprašinėja, kad nenusidepiliavo kojų ar intymių vietelių

6. Kuomet slepia simptomus, nes gėdijasi prisipažinti. Įprastai taip nutinka, kai gydytojas klausia, kiek laiko vienas ar kitas simptomas kamuoja. „Hmmm... gal savaitę...“ O iš tiesų pusę metų?

7. Kuomet nustoja vartoti paskirtus vaistus, nes pastebėjo šalutinius efektus. Apie tai reikia pranešti gydytojui, kuris paskirs kitus medikamentus, o ne galvoti, kad šis medikas nieko nesupranta ir skyrė tau netinkantį preparatą.

8. Kuomet moterys raudonuoja, kai išgirsta standartinius klausimus apie intymų gyvenimą, tarsi kalbėtųsi su savo mama, o ne su medikais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Slenka plaukai? Metas pasitikrinti savo kraują

Kankina lūžinėjantys nagai, pablyškusi oda ar staiga pradėję slinkti plaukai? Daugelis mano, kad pagrindinės to priežastys yra nuolatinis stresas, įtampa darbe ar miego trūkumas. Visa tai turi nemažai įtakos, tačiau dažniausiai priežastys yra kur kas gilesnės. Sveikatos specialistų teigimu, jaučiant šiuos simptomus vertėtų atkreipti dėmesį į kraujo būklę.

Intymios vietelės grožis - kas labiausiai kaitina vyrų geismą

Mūsuose vis dar gyvuojantis įsitikinimas, esą gražu tai, kas natūralu - retai kada pasitvirtina realybėje. Vyrai tikina, kad jiems patinka natūralus moters grožis, tačiau kuomet reikia rinktis, vis tik prioritetą teikia subtiliai pasidažiusioms merginoms. Lygiai tas pats ir su intymesniais klausimais: kalbame apie natūralumą, o iš tiesų...?

Štai kokia turėtų būti tavo pilvo apimtis, jei rūpiniesi savo sveikata

Įprasta manyti, kad riebalai - blogis, kuris ne tik gadina mūsų išvaizdą, bet ir kenkia sveikatai. Tačiau ar žinote, kad riebalai - viena iš pagrindinių mūsų organizmo maisto medžiagų, ir jie mums būtini?

Nustebsi sužinojusi, kas yra geriausias vitamino D šaltinis

Pastaruoju metu apie vitamino D naudą ir jo trūkumo pavojus kalbama kone kasdien. Jau bene kiekvienas žino, kad vitamino D deficitas gali sukelti tokias ligas, kaip depresija, peršalimas, astma, diabetas, osteoporozė, vėžiniai susirgimai.

Ką kiekviena turėtų žinoti apie higieninius paketus, tamponus ir kasdienius įklotus (1)

Neabejojame, tu labai atsakingai ir atidžiai renkiesi odos ir plaukų priežiūros priemones, – ir tai yra puiku! Tačiau ar lygiai tiek pat dėmesio skiri ir savo intymiosios srities higienai? O ši sritis ypač jautri, tad jai bet kas netiks – juk nenori nei infekcijų, nei sudirginimo. Kaip išsirinkti tai, kas geriausia?

Lengva, skani ir sveika mityba - apie veganizmą kalbamės su Vente Viteikaite

“Augalinė mityba išties labai įvairi – vien pieno įmanoma pasiruošti net keliolikos rūšių, – sako veganė, festivalio “Vegfest LT” organizatorė Ventė Viteikaitė. – Įkvėpimo galima semtis iš Azijos, Afrikos šalių virtuvių, Viduržemio jūros regione taip pat gausu daržovių patiekalų, net lietuviai turi daug tradicinių patiekalų, kurie yra vegetariški ar veganiški. Juk iki pat XX a. mėsa buvo laikoma prabangos dalyku – ją išgalėjo valgyti tik ponai.”

7 grožio patarimai: mažiau raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos problemų

Moksliniais tyrimais patvirtinta: tinkamas maistas gali padėti spręsti odos problemas – nuo aknės iki pernelyg greito senėjimo. Taigi oda ilgiau išliks jauna ir labiau švytės, jei laikysies šių gardžiai paprastų mitybos taisyklių.

Naudingos gudrybės toms, kurias nuolatos kankina nemiga

Didžiausia klaida, kurią darome prieš eidamos gulti: mes nesiruošiame naktiniam poilsiui pamažu. Kad organizmas nugrimztų į palaimingą snaudulį, jam reikia šiek tiek pagelbėti. Štai taip.

14 produktų, kurie ypatingai svarbūs tavo kepenims

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.