Ginekologė atskleidė 8 labiausiai erzinančius dalykus, kuriuos nuolat daro pacientės

 (128)
© fotolia.com

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ginekologo darbas ne pats smagiausias pasaulyje. Vis tik didžioji dalis pacienčių ateina ne eilinei apžiūrai (kurią, beje, reikėtų atlikti bent kartą per metus), o tuomet, kai jau prasideda rimtos problemos. Visą dieną tyrinėti kas gi ten vyksta žemiau bambos... - na, pati supranti. O ir pacienčių būna pačių įvairių! Viena ginekologė mūsų kolegoms iš Cosmopolitan.com atskleidė (žinoma, anonimiškai), kas ją labiausiai erzina. Ir galime įtarti, kad tie patys dalykai gerokai užknisa ir kitus šios profesijos atstovus.

1. Kuomet moterys iš anksto užsirašo vizitui ir kelios valandos prieš apsilankymą „netikėtai“ prisimena, kad joms kaip tik prasidėjo mėnesinės.

2. Kuomet reikia nuolatos kartoti, kad pacientė ant ginekologinės kėdės pasislinktų žemiau. Ir dar žemiau. Ir dar šiek tiek...

3. Kuomet nusistato ligas, paskaičiusios internete. Internetas - ne daktaras ir 99% tikimybė, kad forumuose patarinėjančios merginos taip pat neturi medicininio išsilavinimo. O tai, kad kažkieno devintos eilės pusseserei buvo taip pat kaip tau, dar nereiškia, kad tikrai buvo, ir kad tikrai taip pat.

4. Kuomet merginos nėra patenkintos tuo, ką sako gydytojas ar kokius problemos sprendimus jis siūlo, bet vietoj to, kad apie tai pasikalbėtų su pačiu daktaru, jos tiesiog keičia gydytoją ir kitiems pasakoja, koks buvęs specialistas yra neišmanėlis.

5. Kuomet atsiprašinėja, kad nenusidepiliavo kojų ar intymių vietelių

6. Kuomet slepia simptomus, nes gėdijasi prisipažinti. Įprastai taip nutinka, kai gydytojas klausia, kiek laiko vienas ar kitas simptomas kamuoja. „Hmmm... gal savaitę...“ O iš tiesų pusę metų?

7. Kuomet nustoja vartoti paskirtus vaistus, nes pastebėjo šalutinius efektus. Apie tai reikia pranešti gydytojui, kuris paskirs kitus medikamentus, o ne galvoti, kad šis medikas nieko nesupranta ir skyrė tau netinkantį preparatą.

8. Kuomet moterys raudonuoja, kai išgirsta standartinius klausimus apie intymų gyvenimą, tarsi kalbėtųsi su savo mama, o ne su medikais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.

Nesveikas ryšys: kūno ir smegenų ligos, kurios lydi viena kitą

Frazė „kūno ir smegenų ryšys“ skamba keistokai ir asocijuojasi su kokia nors meditacija. Tačiau mokslininkai jau senokai įrodė, kad psichikos ir fizinės ligos gali būti susijusios, net jei tas ryšys ir nėra akivaizdus.

Kaip padėti sau išlipti iš lovos ir pagerinti nuotaiką

Šiemet pavasaris neskuba ateiti, tačiau šiltesnės dienos primena, kad pavasaris – ne už kalnų. Ką daryti keičiantis metų laikui, kad neužkluptų pavasarinė depresija, pataria gyd. psichoterapeutė Gražina Sidorovienė.