Fitneso trenerė parodė efektyviausius pratimus kojoms ir užpakaliukui

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Galime tik pasidžiaugti už tave, jei per žiemą neleidai sau per daug atsipalaiduoti ir priaugti tų kelių nelemtų kilogramų. Deja, tai ne apie mus... Teks susiimti ir gerokai paplušėti. Laiko dar turime, tad pusvalandukas kiekvieną dieną ir iki vasaros pradžios tingios žiemos nuodėmes tikrai išpirksime. Mūsų kolegos iš Cosmo.ru dalinasi fitneso trenerės Veros parinktais efektyviausiais pratimais kojoms ir sėdmenims. Rekomenduojame pabandyti namuose!

Pritūpimai. Atsistok tiesiai, kojas pražerk pečių plotyje. Tūpk taip, tarsi sėstum ant kėdės. Svoris turi tekti kulnams, o ne keliams. Užpakaliukas atgalios, krūtinė į priekį!

Cosmo.ru, Fotografas: Denis Smirnov

Klubų kėlimas. Atsigulk ant žemės, kojas sulenk per kelius ir šiek tiek pražerk. Žemiau pilvo pasidėk svarmenį (jei neturi, sugalvok alternatyvą, pavyzdžiui, butelį vandens) ir prilaikyk jį rankomis. Kelk dubenį į viršų! Tik nepamiršk, kad pečiai turi likti savo vietoje. Dirba tik apatinė kūno dalis. Netrukus pajusi, kaip įsitempia sėdmenys ir šlaunys.

Cosmo.ru, Fotografas: Denis Smirnov

Šoninis kėlimas. Atsigulk ant šono, ranka pasiremk galvą, o jei patogiau - galvą gali padėti ant žemės. Ištiestos rankos atstumu į kojos šoną įremk svarmenį ir kelk koją per daug neskubėdama. Nepamiršk, kad nuleidžiant koją ji neturi pasiekti žemės. Priversk raumenukus dirbti maksimaliai!

Cosmo.ru, Fotografas: Denis Smirnov

Atgaliniai mostai. Atsistok keturiomis, ties kelio linkiu įtaisyk svarmenį. Sulenktą koją kelk atgalios maksimaliai aukštai, kiek tik pavyksta. Jei šį pratimą atliksi be svarmenų, išbandyk ir kitą variantą: kelk ne tik sulenktą, bet ir ištiestą koją - įdarbinsi kitus kojų raumenis.

Cosmo.ru, Fotografas: Denis Smirnov

Modelį papuošė sportinių drabužių parduotuvė TTFY
Fotografas: Denis Smirnov

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Receptas, kaip skaniai išvirti Benedikto kiaušinius

Benedikto kiaušiniai (kiaušiniai marškinėliuose, be lukšto virti kiaušiniai) – puiki idėja, norint greitai pasigaminti sočių pusryčių ar priešpiečių.

Ką verta žinoti apie kiaušinius, ypatingai artėjant Velykoms

Kiaušiniai – tai vitaminų, mineralinių medžiagų, baltymų bei riebalų šaltinis.

14 produktų, kurie atgaivins tavo kepenis

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

Rytą verta pradėti nuo stiklinės vandens su citrina – mitas ar tiesa?

Kasmet kovo mėnesio 22-ąją pasaulyje minima vandens diena. Apie jo naudą organizmui girdima išties daug – vandens privalumus vardija ir sveikos mitybos šalininkai, ir dietologai, ir gydytojai, bet ar tikrai apie vandenį jau žinome viską?

Nedarykite šių klaidų rinkdamosi saulės akinius

Specialistai neigia mitą, jog akinius nuo saulės reikia nešioti tik tada, kai mus šildyti pradeda jos spinduliai.

Kaip dirbti mažiau, bet kur kas produktyviau: 7 praktiniai patarimai

Mums labai patinka 76 metų Carlosas Slimas, antras pagal turtingumą pasaulio žmogus. Kodėl patinka? Ogi dėl to, kad siūlo darbo savaitę sumažinti iki trijų dienų, o darbo dieną pailginti iki 11 valandų. Juk skamba tikrai geriau nei nusibodusi rutina nuo 9 iki 18 val. laukiant nesulaukiant išeiginių, ar ne? Tačiau svarbiausia vis dėlto yra tai, kad visi darbo aplinkos ekspertai sutaria: niekada nėra per vėlu gerinti savo darbinio gyvenimo. Štai ką siūlo minėtieji ekspertai.

Pieno produktai: ar vertingi organizmui ir kada jų negalima vartoti?

Pieno produktai kenkia sveikatai ar visgi yra naudingi organizmui?

Alkoholikas šeimoje: ką daryti artimiesiems? (2)

Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.

Mitybos specialistė: kaip sureguliuoti svorį be dietų ir sporto

Ką darome, kai norime sumažinti svorį? Griebiamės dietų – badaujame, vartojame tik vienos rūšies produktus, geriame liekninamąsias arbatas, valgome liesus produktus. Tačiau, deja, rezultatai dažnai nedžiugina. Kodėl?

Simptomai panašūs, bet nesumaišykite su depresija

Kai kamuoja prasta nuotaika, negali prisiversti išlipti iš lovos, užklumpa ligos ir nebegali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, natūraliai imi ieškoti įvairiausių priežasčių: gal man depresija, galbūt kalta prasta mityba, nuovargis, stresas, vitaminų trūkumas? Atsakymas gali būti labai paprastas – vitamino D deficitas.