COSMO merginos testuoja: naujieji higieniai įklotai tikrai verti dėmesio

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Reklama gali būti apgaulinga, tad mes mėgstame viską išbandyti pačios. Šį kartą į pagalbą pasikvietėme 3 COSMO skaitytojas - joms išsiuntėme CAREFREE® Flexi Comfort kasdienius įklotus, o dabar dalinamės juos išbandžiusių merginų atsiliepimais.

„Pastebėjau, kad prieš mėnesines atsiranda keistų išskyrų, todėl labai apsidžiaugiau gavusi išmėginti CAREFREE® Flexi Comfort dieninius įklotus, kurie pasirodė nepaprastai ploni, bet gerai sugeriantys. Paviršius labai švelnus ir minkštas, puikiai prisitaiko prie kūno. CAREFREE® Flexi Comfort yra gaivūs, todėl padeda išvengti nemalonaus kvapo. Tai vieninteliai kvapnūs įklotai, kurie man nesukėlė alergijos. Jie taip pat puikiai išlieka savo vietoje, neslankioja. Yra dar vienas didelis jų pliusas – jie labai kompaktiški, tad galima įsidėti į rankinuką, kuprinę ar net nešiotis kišenėje. Jie maži, todėl niekas jų nepastebės“, - Elzė.

„CAREFREE® Flexi Comfort įklotai pasižymi patogumu: jie itin lengvi, maži ir nepastebimi. Būtent tai nustebino labiausiai: įklotai itin ploni, lengvai telpa į kišenėlę. Su jais jaučiuosi itin komfortiškai. Naujieji įklotai tobulo dydžio, puikios formos, jie leidžia jaustis pasitikinčiai. Maloniai kvepiantys ir užtikrinantys gaivumą, švaros pojūtį. Įklotai prisiklijuoja be priekaištų, puikiai laikosi savo vietoje. Paviršius švelnus ir malonus liesti. Gražus ir patogus įpakavimas. Nealergizuoja. Ši naujiena yra būtent tai, ko aš visą laiką ieškojau! Neturiu jokių priekaištų šiems įklotams", - Agnė.

„CAREFREE® Flexi Comfort kasdieniai įklotai man tikrai patiko. Jie praktiškai nejuntami, tad tai labai patogu, netrukdė net kūno kultūros pamokose. Taip pat patiko įklotų kvapas - švelnus ir neerzinantis“, - Viltė.

Užsakymo nr.: PT_78468289

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.

Kodėl kai kurioms poroms patartina miegoti atskirose lovose (1)

Kuomet viena mūsų kolegė papasakojo, kad abu su vyru turi atskirus miegamuosius, visos net išsižiojome iš nuostabos. Prisipažinsime, pirmiausia pagalvojome apie pašlijusius santykius ir gresiančias skyrybas, o kolegei iš to pasijuokus susimąstėme - iš tiesų, kodėl būtina miegoti kartu, jei atskirai išsimiegotume kur kas geriau?

5 skausmingi organizmo signalai, kurių geriau neignoruoti

Kai kurie tariamai nekalti požymiai gali būti ženklas, jog tavęs tyko rimta liga. Įdėmiai perskaityk šį straipsnį, kad laiku spėtum užkirsti jai kelią.