Atvirai apie tai, kaip realybėje atrodys tavo kūnas, greitai numetus tiek svorio

 (18)
Aubrey Johansen
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekviena lieknėjanti mergina mintyse įsivaizduoja labai gražų savo pačios piešinį - kur kas lieknesnė, stangresnė, sportiškesnė. O kaip kitaip, juk būtent tas svajonių vaizdas ir yra pagrindinė motyvacija nepasiduoti ir kiekvieną dieną žengti po dar vieną mažą žingsnelį link savo tikslo. Deja, kuomet kalbame apie kardinalius ir labai drastiškus svorio pokyčius, įsivaizdavimas ne visuomet virsta realybe.

Instagrame ir kituose socialiniuose tinkluose apstu įkvepiančių PRIEŠ ir PO nuotraukų, tik retai kada po tomis nuotraukomis atvirai kalbama apie tai, kaip iš tiesų kūnas atrodė numetus 30, 40 ar net daugiau kilogramų.

25 metų Aubrey Johansen neslepia, kad numetus 73 kilogramus vaizdas buvo tikrai ne toks, kokio ji tikėjosi. 160 kilogramų svėrusi Aubrey lieknėti pradėjo po to, kai dėl išvaizdos jos nepriėmė į vokalo mokyklą. Mergina pasakoja, kad atrankos metu jai buvo atvirai pasakyta, jog jos balsas - puikus, tačiau išvaizda netinkama scenai... Apsilankius pas medikus mergina taip pat neišgirdo nieko guodžiančio: jeigu nesusirūpins savo svoriu, gyvens kokius 15 metų. Įprasti lieknėjimo metodai jai nepadėjo, todėl 2014 metais Aubrey pasiryžo skrandžio šuntavimo operacijai.

Per dvejus metus merginai pavyko numesti 73 kilogramus. Didieji nuopelnai, be abejonės, atitenka skrandžio sumažinimo operacijai, tačiau nemažai prisidėjo ir nauji įpročiai - pakeista mityba ir, žinoma, sportas. Aubrey tikslas - sulieknėti 90 kilogramų, taigi kol kas ji vis dar dirba su savo svoriu ir neketina sustoti. Savo pasiekimais mergina dalinasi Instagram tinkle ir neslepia, kad ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip norėtųsi.

Didžiausia problema - tai odos perteklius, kurio galima atsikratyti tik chirurginiu būdu. „Kuomet jūs svajojate sulieknėti, mintyse įsivaizduojate nuostabų paveikslą, kokia būsite. Fėja, o ne išsilydžiusio sviesto gabalas! O realybė žiauri, nes nepaisant visų pastangų, jūs vis tiek nesijaučiate patraukli. Kartais man netgi atrodo, kad anksčiau buvau gražesnė, nei esu dabar. Kovoju su šiomis mintimis. Prisidengus drabužiais viskas atrodo nuostabiai, tačiau išeiti į paplūdimį apsivilkus bikinį ar tiesiog nusimesti drabužius prieš savo merginą man iki šiol psichologiškai labai sudėtinga“ - atvirauja Aubrey.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.

Kodėl kai kurioms poroms patartina miegoti atskirose lovose (1)

Kuomet viena mūsų kolegė papasakojo, kad abu su vyru turi atskirus miegamuosius, visos net išsižiojome iš nuostabos. Prisipažinsime, pirmiausia pagalvojome apie pašlijusius santykius ir gresiančias skyrybas, o kolegei iš to pasijuokus susimąstėme - iš tiesų, kodėl būtina miegoti kartu, jei atskirai išsimiegotume kur kas geriau?

5 skausmingi organizmo signalai, kurių geriau neignoruoti

Kai kurie tariamai nekalti požymiai gali būti ženklas, jog tavęs tyko rimta liga. Įdėmiai perskaityk šį straipsnį, kad laiku spėtum užkirsti jai kelią.