Reklama

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Karščio atakos

Įsivaizduok: vasara, kaitra, tu važiuoji į darbą perpildytu autobusu ar troleibusu. Jauti, kaip prakaito lašai ima tekėti nugara ir suknelė prilimpa prie kūno, žodžiu, jautiesi it tirpstanti žvakė... Dabar įsivaizduok, kad pamiršai įsidėti įklotą, ir prie visų šių nemalonumų prisideda dar vienas – diskomfortas ten. Gaivos trūkumas šioje strateginėje kūno vietoje dar stipriau pablogina savijautą. Pasitikėjimo savimi kaip nebūta. O reikėjo tik plonyčio įkloto...

2. Balti drabužiai

Natūralu, kad su šios spalvos apranga ypač jautriai reaguoji net į menkiausias dėmeles. Nepamiršk įkloto – jis bus tarsi papildomas apsaugos sluoksnis. Iš kur gali žinoti, ką fiziologija tau iškrės.

3. Treniruotės

Ar pastebėjai – sportuojant be kasdienio įkloto, ten, apačioje, tampa ypač šlapia? Taip yra dėl to, kad per intensyvias treniruotes (bėgimą, zumbą, važiavimą dviračiu) padaugėja išskyrų. Tai ne tik nemalonu – tai blaško, neleidžia susitelkti į treniruotes tiek, kiek norėtum. Šiuo atveju, beje, ir ankstesniais dviem, rekomenduojame įklotus „CAREFREE® Flexi Comfort“. Kad ir koks intensyvus būtų tavo gyvenimo ritmas, jie prisitaikys ir užtikrins komfortą, saugiai išlikę savo vietoje ir išsaugoję gaivos pojūtį. Nors jie yra vos 1 mm storio, skysčio sugeria net 10 ml. Itin mažučiai, supakuoti kiekvienas atskirai, „CAREFREE® Flexi Comfort“ labai patogūs ir diskretiški!

4. Mėnesinių išvakarės

Net labai subrendusios, pareigingiausios ir atsakingiausios moterys kartais pamiršta, kada tiksliai turi prasidėti mėnesinės. Juk galva prikimšta milijonų kitų reikalų. Be to, ne visoms mėnesinės tikslios kaip laikrodukas. Apie jas dažniausiai įspėja padidėjęs išskyrų kiekis ar tepliojimas, tad tokiu metu kasdieniai įklotai tiesiog būtini, jei nenori būti persekiojama nerimo ir streso. Kasdienius įklotus gali naudoti ir mėnesinių pabaigoje, kai jau vos vos tepa, – jausiesi kur kas maloniau nei su storuliais higieniniais paketais. Geriausiai tokiomis dienomis tinka platesni ir ilgesni įklotai su ypač gerai sugeriančiu papildomos apsaugos sluoksniu – pavyzdžiui, „CAREFREE® Large ir Long“.


5. Žygiai ir kelionės

Visada smagu tyrinėti naujas vietas, tačiau pripažinkim: sunku rasti tinkamą tualetą atsidūrus prie senovinės šventyklos ar per žygį pėstute. Jei žinai, kad tavęs laukia įtempta diena su neaiškiomis higieninėmis perspektyvomis, ir vėlgi kasdieniai įklotai sumažins tą nemalonų, lipnų jausmą, padės ilgiau išsaugoti gaivą. Ypač tiks įklotai iš orui laidžių medžiagų, tokie kaip „CAREFREE® Flexi Comfort“.

Jei nori jaustis švari ir apsaugota nuo drėgnų netikėtumų, naudok CAREFREE® kasdienius įklotus. Su jais gaivos pojūtis lydės visą dieną!

Užsakymo nr.: PT_78110735

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Slenka plaukai? Metas pasitikrinti savo kraują

Kankina lūžinėjantys nagai, pablyškusi oda ar staiga pradėję slinkti plaukai? Daugelis mano, kad pagrindinės to priežastys yra nuolatinis stresas, įtampa darbe ar miego trūkumas. Visa tai turi nemažai įtakos, tačiau dažniausiai priežastys yra kur kas gilesnės. Sveikatos specialistų teigimu, jaučiant šiuos simptomus vertėtų atkreipti dėmesį į kraujo būklę.

Intymios vietelės grožis - kas labiausiai kaitina vyrų geismą

Mūsuose vis dar gyvuojantis įsitikinimas, esą gražu tai, kas natūralu - retai kada pasitvirtina realybėje. Vyrai tikina, kad jiems patinka natūralus moters grožis, tačiau kuomet reikia rinktis, vis tik prioritetą teikia subtiliai pasidažiusioms merginoms. Lygiai tas pats ir su intymesniais klausimais: kalbame apie natūralumą, o iš tiesų...?

Štai kokia turėtų būti tavo pilvo apimtis, jei rūpiniesi savo sveikata

Įprasta manyti, kad riebalai - blogis, kuris ne tik gadina mūsų išvaizdą, bet ir kenkia sveikatai. Tačiau ar žinote, kad riebalai - viena iš pagrindinių mūsų organizmo maisto medžiagų, ir jie mums būtini?

Nustebsi sužinojusi, kas yra geriausias vitamino D šaltinis

Pastaruoju metu apie vitamino D naudą ir jo trūkumo pavojus kalbama kone kasdien. Jau bene kiekvienas žino, kad vitamino D deficitas gali sukelti tokias ligas, kaip depresija, peršalimas, astma, diabetas, osteoporozė, vėžiniai susirgimai.

Ką kiekviena turėtų žinoti apie higieninius paketus, tamponus ir kasdienius įklotus (1)

Neabejojame, tu labai atsakingai ir atidžiai renkiesi odos ir plaukų priežiūros priemones, – ir tai yra puiku! Tačiau ar lygiai tiek pat dėmesio skiri ir savo intymiosios srities higienai? O ši sritis ypač jautri, tad jai bet kas netiks – juk nenori nei infekcijų, nei sudirginimo. Kaip išsirinkti tai, kas geriausia?

Lengva, skani ir sveika mityba - apie veganizmą kalbamės su Vente Viteikaite

“Augalinė mityba išties labai įvairi – vien pieno įmanoma pasiruošti net keliolikos rūšių, – sako veganė, festivalio “Vegfest LT” organizatorė Ventė Viteikaitė. – Įkvėpimo galima semtis iš Azijos, Afrikos šalių virtuvių, Viduržemio jūros regione taip pat gausu daržovių patiekalų, net lietuviai turi daug tradicinių patiekalų, kurie yra vegetariški ar veganiški. Juk iki pat XX a. mėsa buvo laikoma prabangos dalyku – ją išgalėjo valgyti tik ponai.”

7 grožio patarimai: mažiau raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos problemų

Moksliniais tyrimais patvirtinta: tinkamas maistas gali padėti spręsti odos problemas – nuo aknės iki pernelyg greito senėjimo. Taigi oda ilgiau išliks jauna ir labiau švytės, jei laikysies šių gardžiai paprastų mitybos taisyklių.

Naudingos gudrybės toms, kurias nuolatos kankina nemiga

Didžiausia klaida, kurią darome prieš eidamos gulti: mes nesiruošiame naktiniam poilsiui pamažu. Kad organizmas nugrimztų į palaimingą snaudulį, jam reikia šiek tiek pagelbėti. Štai taip.

14 produktų, kurie ypatingai svarbūs tavo kepenims

Reta iš mūsų prisimena kepenis, kol jos veikia be sutrikimų. O juk būtent jos, bitės darbininkės, atlieka daugiau kaip šimtą įvairiausių funkcijų, perdirbdamos viską, ką suvalgome ir išgeriame. Kitaip tariant, kepenys – tai mūsų asmeninė filtravimo sistema, sugerianti viską, kas bloga, ir išleidžianti tik tai, kas gera.

5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.