10 grožio priešų, kurių turi atsikratyti iki 35 metų

© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, kad oda pradeda senti nuo 25 metų, tačiau dauguma mūsų į tai numoja ranka, juk senėjimo požymių dar nematyti. Geriau užkirsti kelią problemoms, nei vėliau su jomis kovoti, tiesa? Taigi jei nori gerai atrodyti sulaukusi 35+ metų, jau dabar būtina visiems laikams atsisveikinti su įpročiais, neigiamai veikiančiais tavo grožį.

1. Prieš eidama miegoti nenuvalai makiažo. Savaime suprantama, kad pasitaiko dienų, kai nuovargis būna toks didelis, jog grįžusios namo iš karto griūname į lovą nenusivaliusios makiažo. Vis tik tokie atvejai turėtų būti vienetiniai, tada pasekmės bus minimalios. Dermatologai tvirtina, kad prieš naktį nuo veido nenuvalytas makiažas užkemša poras, turi įtakos ankstyvam senėjimui ir netgi gali sukelti bakterines infekcijas. Taigi jei nori, kad oda ilgam liktų sveika ir stangri, visada prieš eidama miegoti nusivalyk makiažą.

2. Nesaugai odos nuo saulės. Apsauginis kremas nuo saulės užkerta kelią žalingam saulės spindulių odai daromam poveikiui. Jei nenaudosi šios neįtikėtinai naudingos priemonės, gali atsirasti strazdanų, kitokių odos pažeidimų ar netgi išsivystyti vėžys. Jei nenori, kad oda nuvystų anksčiau laiko, apsauginio kremo naudojimą įtrauk į būtiniausių procedūrų arsenalą.

3. Miego trūkumas. Neišsimiegojimas negali būti naudingas, bet jaunystėje tai nekelia didesnių rūpesčių. Dėl miego trūkumo ne tik mažėja darbingumas ir sulėtėja smegenų veikla, bet ir nukenčia oda. Nori visiems laikams pamiršti apie išbalusią odą ir patinusius paakius? Laikas atsisveikinti su vėlyvais pasisėdėjimais ir gultis į lovą anksčiau.

4. Nuolat naudoji tas pačias kosmetines priemones. Nieko blogo, jei naudoji ne vienerius metus patikrintą kosmetiką. Vis tik tokia ištikimybė gali įtraukti į kasdienybės liūną. Akivaizdu, kad kosmetika vis tobulėja, o išbandžiusi ką nors naujo galėsi pažinti save geriau.

5. Kasdienis plaukų trinkimas. Gali būti, kad plaukus trinkti kasdien tau trenka todėl, kad jie labai greitai susiriebaluoja. Vis tik svarbu pastebėti, kad dažnai naudojant šampūną galvos oda tampa sausa, o organizmas išskiria daugiau riebalų, kad šį disbalansą išlygintų. Taigi norėdama džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais, stenkis juos trinkti rečiau, bent kas antrą dieną.

6. Nenaudoji drėkinamojo kremo. Neretai šio tipo kremų vengia tos moterys, kurių oda yra riebi. Vis tik drėkinamasis kremas – būtina veido odos priežiūros priemonė. Jei kiekvieną dieną naudosi odą drėkinantį kremą, be didesnių sunkumų atsikratysi tokių odos problemų kaip sausumas, spuogai, sudirgimas ir ankstyvas senėjimas.

7. Trini akis. Oda aplink akis labai plona ir jautri. Jei trinsi akis per stipriai ar per dažnai, gali atsirasti raukšlelių. Tokiais atvejais gali grėsi ir infekcija.

8. Dažnai naudoji plaukų formavimo priemones. Senėjimo procesai veikia ne tik odą, bet ir plaukus. Džiovintuvas, plaukų tiesinimo žnyplės, dažymas – vis tai plaukams kelia stresą ir neigiamai veikia jų būklę.

9. Nuolatos lieti veidą. Vertėtų pamiršti įprotį lieti veidą rankomis, nes visų pirma rankos ne visuomet būna švarios ir gali prasidėti infekcija, antra - oda tempiasi ir yra žalojama. Lygiai taip pat atkreipk dėmesį, kaip elgiesi su savo oda prausdamasi ir valydama makiažą. Turi tai daryti itin švelniai, ypatingai akių srityje.

10. Pamiršti odos masažą. Jauname amžiuje tai atrodo visai bereikšmė procedūra, tačiau ji labai svarbi, jei nori išlaikyti odos stangrumą. Odos masažui papildomo laiko skirti nebūtina, tiesiog atlik jį tuomet, kai tepi veidą kremu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Vaida Kurpienė: kokia duona tinka toms, kurios rūpinasi savo figūra

Skani, kokybiška, subalansuota sudėtimi išsiskirianti duona – tinkama sveikuoliško mitybos raciono dalis, įsitikinusi Vaida Kurpienė.

Slapti dalykai, kurie gerokai patampo tavo nervus

Galbūt nustebsi sužinojusi, kas tave verčia kramtyti kruopščiai nudailintus nagus. Atskleidžiame slaptąsias streso priežastis ir siūlome būdus susigrąžinti prarastą gerą nuotaiką.

Kokią miego pozą rinktis, jei rytais jauti nugaros skausmus

Jei ryte atsikėlusi jauti nugaros skausmus, tai ženklas, kad miegi netinkama poza. Žinome, kontroliuoti savęs miego metu praktiškai neįmanoma - net jei užmigsi ant nugaros, greičiausiai atsibusi miegodama ant pilvo ar taip, kaip esi įpratusi. Tačiau labiausiai tavo nugarai kenkiančias pozas gali šiek tiek patobulinti!

Atviras pasakojimas: ką iš tiesų reiškia sirgti depresija

Būna ir taip – ieškai ligų savo fiziniame kūne, o serga, pasirodo, tai siela! Labai atviras pasakojimas apie būseną sergant depresija.

Apgaulingi Alzheimerio simptomai: kaip atskirti ankstyvuosius ligos požymius

Nors Alzheimerio liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau pastaruoju metu ji vis jaunėja. Žmonės simptomus pradeda jausti ir nuo 40 metų.

Idealiai riestas: 7 pratimai, kuriuos rekomenduoja gražiausio Instagram užpakaliuko savininkė

Jen Selter - tikrų tikriausia Instagramo žvaigždė, tituluojama gražiausio užpakaliuko savininke! Patikėk, tokios linijos - anaiptol ne gamtos dovana, o nuolatinis darbas sporto salėje. Gal ir gerai, m? Juk jeigu gali Jen, vadinasi galim ir mes!

Penki svarbūs simptomai, kuriuos išduoda tavo krūtys

Nenumok ranka, jei pastebėjai pakitimus krūtinės srityje. Tai gali būti pirmieji simptomai, kad metas susirūpinti savo sveikata ir kreiptis į specialistus.

7 atvejai, kuomet negalima užsiimti seksu

Reguliarus seksualinis gyvenimas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę tavo savijautą. Kaip sakoma viename anekdote: „Du kartai per savaitę - sveikatai, visi kiti - tavo malonumui“. Tačiau kai kuriais atvejais patartina susilaikyti.

6 požymiai, kad turi nedelsiant kreiptis į ginekologą

Visos puikiai žinome, kad pas ginekologą profilaktinei apžiūrai reikėtų apsilankyti bent kartą per metus. Tačiau tai tikrai ne tas vizitas, kurio laukiame nekantraudamos. Matyt dėl to ir esant rimtesnėms problemoms atidėliojame tiek, kiek tik įmanoma. O veltui! Kai kurių simptomų ignoruoti tiesiog nevalia.