Reklama

Kate Middleton vaikystės draugė atvirai: anksčiau berniukai iš jos šaipėsi, o apranga buvo eilinė

 (25)
Kas galėtų patikėti, kad šiandien viena stilingiausių princesių vadinama Kate Middleton kadaise buvo tarp atstumtųjų? Pasirodo, iki tapdama Kembridžo hercogiene Kate anaiptol nebuvo liaupsinama nei dėl savo stiliaus, nei dėl išvaizdos.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kol Kate Middleton neatsidūrė greta Williamo, niekas ir nesižavėjo jos stiliumi. Tik tapusi viešu, karališkajai šeimai priklausančiu asmeniu, Kate pelnė stiliaus ikonos vardą.

Kate ir Williamo meilės istorija iki sužieduotuvių truko ilgai, jie ir skyrėsi, ir taikėsi. Kai Catherine įsikūrė Londone, dažnai susitikdavo su kaimynystėje gyvenusia drauge. Merginos šnekučiuodavosi apie viską, keliaudavo kartu ne tik pažinti naujų Londono vietų, bet ir apsipirkti.

Kate Middleton, Vida Press nuotr.

Tuo metu Kate stilius, pasak jos draugės, tikrai nebuvo pavyzdinis - kaip eilinės britės. Sunku ir įsivaizduoti, kad kadaise Kate avėjo nušlepsėtus uggsus, nešiojo plačius, ties klubais pakibusius diržus, mėgo paprastą bižuteriją ir nieko nenutuokė apie garsiausius mados namus. Ji buvo kaip ir 100 kitų gatve praeinančių merginų, nors jau apžavėjusi princą Williamą. Romanas slaptu išliko porą metų, o vėliau žiemos atostogų metu netikėtai iškilo į viešumą. Paparacai pagavo balandėlius beburkuojančius sniegynuose.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kai fotografai it išalkę žvėrys ėmė medžioti Kate tiesiog Londono gatvėse, merginos įvaizdis kaipmat pasikeitė. Nors jis tapo santūresnis, elegantiškesnis, vistiek nė iš tolo neprilygo stiliaus ikonų pavyzdžiams. K. Middleton rinkosi saugius aprangos variantus, dažniausiai nuo-iki vienspalvį įvaizdį, prislopintas ar tamsesnes spalvas, jokių gilių iškirpčių ar labai prigludusių drabužių, nebeliko ir blizgesio. Tačiau jau tuo metu, vos būsima princesė apsirengdavo greitosios mados tinklų drabužiais, šie akimirksniu būdavo iššluojami iš lentynų. Nuoširdžiąją ir paprastąją Kate viso pasaulio merginos ėmėsi kopijuoti kaipmat - ji pelnė daugelio simpatijas. Tačiau kadaise, dar belankydama mokyklą, Kate savo kailiu pajautė, ką reiškia būti bjauriuoju ančiuku. Iš jos išvaizdos ypač tyčiojosi vaikinai, nes mergina buvo labai aukšta, liesa, plaukai dažniausiai nesutvarkyti, o apie makiažą Kate neišmanė nieko.

Vida Press nuotr.

Vėliau Kate stilius kito dar ir dar, kol galiausiai ji ėmė puoštis itin elegantiškomis suknelėmis, kostiumėliais, prabangių mados namų drabužiais bei aksesuarais. Patarta specialistų ir remdamasi būsimai princesei tinkamu aprangos protokolu K. Middleton išgrynino savo stilių iki nepriekaištingos elegancijos - tapo tikra dama. Visgi jos laisvalaikio stilius išliko žemiškas, džinsų hercogienė turi ne vieną porą.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Šiandien Kate moteris žavi subtiliomis dieninėmis suknelėmis ir prabangiomis vakaro, gebėjimu elegantiškai vilkėti net ryškias kaprizingas spalvas. Ji visuomet renkasi santūrų, klasikinį, tačiau šiuolaikinį mados pasaulį atitinkantį įvaizdį.

Nori atrodyti tarsi stilingoji Kate? Tuomet rinkdamasi drabužius pirmenybę teik moteriškai elegancijai. Dailūs, figūrą pabrėžiantys, bet paslaptį išlaikantys drabužiai visuomet nugali vulgariuosius.

Vida Press nuotr.

Ar ieškotum suknelės artėjančioms išleistuvėms, ar draugų vestuvėms, pirmiausia žvelk į elegantiškus siluetus, solidžias spalvas, subtilius raštus. Nebijok šiek tiek griežtumo, jis tavo įvaizdžiui suteiks prabangos. Jei esi mergaitiško būdo, drąsiai rinkis ir romantiškas detales, švelnią spalvinę gamą. Kaip ir tamsios spalvos, taip ir pastelinės kuria aukštos klasės įvaizdį. Rinkdamasi suknelę nepamiršk, kad svarbiausia nepersistengti.

Suknelės: VERO MODA, CUTIE LONDON, MARELLA, newmood.lt

Suknelės: CUTIE LONDON, LITTLE WHITE LIES, MAX&CO, newmood.lt

Suknelės: VILA, PINKO, LAVISH ALICE, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_74654102

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Stiliaus klubas

TOP 3 šiltos suknelės rudeniškiems orams

Jei už lango barbena lietus ar siaučia vėjas, dar nereiškia, kad turi pamiršti bene moteriškiausią drabužį - suknelę. Šį sezoną madingos įvairių tipų šiltos suknelės - ir neįpareigojančios, ir romantiškos.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.

RUDENS IŠPARDAVIMAS: šiltos suknelės, striukės ir megztiniai iki 30 eurų

Nors vitrinas puošia naujos kolekcijos, parduotuvėse gali rasti ir rudeninių išpardavimų. Įsidėmėk sezono tendencijas, peržvelk spintos turinį ir nutark, kokių drabužių reikėtų. Tuomet tiksliai žinosi, ko dairytis, išpardavimuose nepasiklysi ir neprisipirksi bereikalingų daiktų.

6 madingiausi naujo sezono megztiniai

Ką gi, ruduo įsibėgėjo - laikas peržvelgti spintoje esančius megztinius. Ką naujo, šilto ir jaukaus šaltajį sezoną siūlo mada? Štai 6 megztinių modeliai, kurie dominavo 2017-2018 m. rudens ir žiemos kolekcijose.

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

4 stiliaus pasiūlymai rudeniui: būk DIVA, tegul kuklios būna pelės

Rudenį sugrįžo ir lietus, ir darbų sezonas. Kas rytą nubudusios vėl ieškome pasitikėjimo savimi, kuris slepiasi kompiuterio aplankuose ir mūsų spintose. Šiandien apie mus kalba ne tik CV, bet ir išvaizda. Išnaudok tai ir pasieksi maksimalius rezultatus! Kitaip negalėsi sakyti „padariau viską, ką galėjau“.

5 stilingos išvaizdos priešai, kurie sugadins tavo įvaizdį

Išgirdai, kad madingas vienas ar kitas drabužis, o gal derinys? Neskubėk aklai rinktis tendencijų, pirma pagalvok, ar jos tau tinka.