Reklama

Kate Middleton vaikystės draugė atvirai: anksčiau berniukai iš jos šaipėsi, o apranga buvo eilinė

 (25)
Kas galėtų patikėti, kad šiandien viena stilingiausių princesių vadinama Kate Middleton kadaise buvo tarp atstumtųjų? Pasirodo, iki tapdama Kembridžo hercogiene Kate anaiptol nebuvo liaupsinama nei dėl savo stiliaus, nei dėl išvaizdos.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kol Kate Middleton neatsidūrė greta Williamo, niekas ir nesižavėjo jos stiliumi. Tik tapusi viešu, karališkajai šeimai priklausančiu asmeniu, Kate pelnė stiliaus ikonos vardą.

Kate ir Williamo meilės istorija iki sužieduotuvių truko ilgai, jie ir skyrėsi, ir taikėsi. Kai Catherine įsikūrė Londone, dažnai susitikdavo su kaimynystėje gyvenusia drauge. Merginos šnekučiuodavosi apie viską, keliaudavo kartu ne tik pažinti naujų Londono vietų, bet ir apsipirkti.

Kate Middleton, Vida Press nuotr.

Tuo metu Kate stilius, pasak jos draugės, tikrai nebuvo pavyzdinis - kaip eilinės britės. Sunku ir įsivaizduoti, kad kadaise Kate avėjo nušlepsėtus uggsus, nešiojo plačius, ties klubais pakibusius diržus, mėgo paprastą bižuteriją ir nieko nenutuokė apie garsiausius mados namus. Ji buvo kaip ir 100 kitų gatve praeinančių merginų, nors jau apžavėjusi princą Williamą. Romanas slaptu išliko porą metų, o vėliau žiemos atostogų metu netikėtai iškilo į viešumą. Paparacai pagavo balandėlius beburkuojančius sniegynuose.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kai fotografai it išalkę žvėrys ėmė medžioti Kate tiesiog Londono gatvėse, merginos įvaizdis kaipmat pasikeitė. Nors jis tapo santūresnis, elegantiškesnis, vistiek nė iš tolo neprilygo stiliaus ikonų pavyzdžiams. K. Middleton rinkosi saugius aprangos variantus, dažniausiai nuo-iki vienspalvį įvaizdį, prislopintas ar tamsesnes spalvas, jokių gilių iškirpčių ar labai prigludusių drabužių, nebeliko ir blizgesio. Tačiau jau tuo metu, vos būsima princesė apsirengdavo greitosios mados tinklų drabužiais, šie akimirksniu būdavo iššluojami iš lentynų. Nuoširdžiąją ir paprastąją Kate viso pasaulio merginos ėmėsi kopijuoti kaipmat - ji pelnė daugelio simpatijas. Tačiau kadaise, dar belankydama mokyklą, Kate savo kailiu pajautė, ką reiškia būti bjauriuoju ančiuku. Iš jos išvaizdos ypač tyčiojosi vaikinai, nes mergina buvo labai aukšta, liesa, plaukai dažniausiai nesutvarkyti, o apie makiažą Kate neišmanė nieko.

Vida Press nuotr.

Vėliau Kate stilius kito dar ir dar, kol galiausiai ji ėmė puoštis itin elegantiškomis suknelėmis, kostiumėliais, prabangių mados namų drabužiais bei aksesuarais. Patarta specialistų ir remdamasi būsimai princesei tinkamu aprangos protokolu K. Middleton išgrynino savo stilių iki nepriekaištingos elegancijos - tapo tikra dama. Visgi jos laisvalaikio stilius išliko žemiškas, džinsų hercogienė turi ne vieną porą.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Šiandien Kate moteris žavi subtiliomis dieninėmis suknelėmis ir prabangiomis vakaro, gebėjimu elegantiškai vilkėti net ryškias kaprizingas spalvas. Ji visuomet renkasi santūrų, klasikinį, tačiau šiuolaikinį mados pasaulį atitinkantį įvaizdį.

Nori atrodyti tarsi stilingoji Kate? Tuomet rinkdamasi drabužius pirmenybę teik moteriškai elegancijai. Dailūs, figūrą pabrėžiantys, bet paslaptį išlaikantys drabužiai visuomet nugali vulgariuosius.

Vida Press nuotr.

Ar ieškotum suknelės artėjančioms išleistuvėms, ar draugų vestuvėms, pirmiausia žvelk į elegantiškus siluetus, solidžias spalvas, subtilius raštus. Nebijok šiek tiek griežtumo, jis tavo įvaizdžiui suteiks prabangos. Jei esi mergaitiško būdo, drąsiai rinkis ir romantiškas detales, švelnią spalvinę gamą. Kaip ir tamsios spalvos, taip ir pastelinės kuria aukštos klasės įvaizdį. Rinkdamasi suknelę nepamiršk, kad svarbiausia nepersistengti.

Suknelės: VERO MODA, CUTIE LONDON, MARELLA, newmood.lt

Suknelės: CUTIE LONDON, LITTLE WHITE LIES, MAX&CO, newmood.lt

Suknelės: VILA, PINKO, LAVISH ALICE, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_74654102

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Stiliaus klubas

5 drabužiai, kurie palengvins tavo gyvenimą - dera prie visko, tinka visoms (5)

Atrodo, kad spintoje prasirito viesulas ir eilinį kartą paliko be drabužių? Ką gi, metas įsigyti keletą tų, kurie niekuomet nepaliks bėdoje. Šie 5 drabužiai - tavo išsigelbėjimas!

Vasaros tendencija, kuriai neatsispirs nei viena

Ši vasara bus kaip niekada moteriška ir romantiška. Spalvų tendencijose karaliauja jausmingoji rožinė, raštų - gėlės, o dekoratyvių elementų - įvairiausi raukiniai.

Vienintelė suknelė, kurios tau reikės šią vasarą (3)

Jeigu reikėtų įvertinti, kuri suknelė pastaruoju metu pelnė daugiausia garsenybių simpatijų, neabejotinai tai būtų margaspalvė gėlėto audinio. Tokia ne tik atrodo žaismingai, bet ir pabrėžia moteriškumą, verčia šypsotis ir daro aprangą kur kas gaivesnę, vasariškesnę.

Dizaineriai atsisako ją rengti: "Toks žmogus darko musų drabužius" (77)

Aktorė Chrissy Metz pripažįsta, kad su antsvoriu jai tenka kovoti nuo gilios vaikystės. Visgi 36 m. garsenybė niekuomet nesitikėjo, kad apkūnesniems žmonėms pramogų pasaulis bus toks negailestingas.

Pasenusios mados taisyklės, kurias turi pamiršti (6)

Greičiausiai daugelis stiliaus žinynus skaitė tais laikais, kai dar galiojo visiškai kitokios taisyklės, kurios šiuo metu jau yra pasenusios. Štai šias 5 mados taisykles reikėtų kuo greičiau užbraukti ir kurti naujas.

Baisiausias šių dienų drabužis - atrodyti stilingai beveik neįmanoma (5)

Vienus drabužius vertiname prastai, kol jie netikėtai neatsiduria tendencijose, tačiau yra tokių, kurie, nors ir madingi, vistiek dailiai neatrodo. Žinoma, yra išimčių, bet dažniausiai šis drabužis akimirksniu sugadina įvaizdį.

5 tendencijos, kurios gyvavo vos 5 minutes, o šiandien vadinamos beskonybe (5)

Tokia jau tendencijų dalia - vieną dieną jos topuose, o kitą gali atsidurti stiliaus klaidų sąraše. Štai 5 mados hitai, kurie iš aukštumų nusirito į dugną.

100 % šie stilingi bateliai - populiariausi tarp garsenybių (4)

Iki Kanų kino festivalio pabaigos dar liko 4 dienos, tačiau jau išryškėjo pagrindinės ant raudonojo kilimo matytos tendencijos. Šįmet garsenybės pademonstravo kaip niekada daug perregimų suknelių, dauguma prie vakarinių apdarų derino ne uždarus aukštakulnius, bet elegantiškas basutes.

Kate Middleton vaikystės draugė atvirai: anksčiau berniukai iš jos šaipėsi, o apranga buvo eilinė (25)

Kas galėtų patikėti, kad šiandien viena stilingiausių princesių vadinama Kate Middleton kadaise buvo tarp atstumtųjų? Pasirodo, iki tapdama Kembridžo hercogiene Kate anaiptol nebuvo liaupsinama nei dėl savo stiliaus, nei dėl išvaizdos.