Reklama

Kaip suknele paslėpti figūros trūkumus

 (6)
Patobulinti figūros linijas gali vos per keletą minučių, svarbiausia - tinkama suknelė. Išsirink tą, kuri paslėps tavo problemines zonas ir harmonizuos figūros proporcijas.
Kaip suknele paslėpti figūros trūkumus
© Gamintojo

1. KAI PLATŪS PEČIAI

Kad pečiai atrodytų siauresni, reikėtų nuo jų nukreipti dėmesį ir akcentuoti apatinę kūno dalį. Tiks suknelės plačiais sijonais, dekoratyvios detalės ties liemeniu ir klubais. Jei suknelė dvispalvė, atkreipk dėmesį, kad jos viršus būtų tamsesnio audinio, o apačia - šviesesnio, nes atvirkštinis variantas dar labiau platins pečius.

Suknelė "Ambigante", membershop.lt
Suknelė "Rylko Fashion", membershop.lt

2. KAI PLATŪS KLUBAI

Turinčioms itin moterišką figūrą puikiai tiks liemenuotos suknelės platėjančiu sijonu, tačiau svarbu, kad jis būtų ne rauktas, bet saulės kirpimo. Tiks suknelės atvirais pečiais, taip pat viršutinėje kūno dalyje akcentuotos dekoratyviomis detalėmis, kito audinio įsiuvais ar viliokiškais nėriniais.

Suknelė "Kartes", membershop.lt
Suknelė "Renata Biassi", membershop.lt

3. KAI ATSIKIŠĘS PILVUKAS

Paslėpti pilvuką gali stačiakampio arba trapecijos silueto suknele. Venk suknelių itin aptemptų ties liemeniu, audinys turėtų kristi lengvai ir neryškinti pilvuko. Taip pat tiks skulptūriško silueto suknelės iš standesnio audinio, jos tarsi suformuos naują figūrą.

Suknelė "Gingier", membershop.lt
Suknelė "Jove", membershop.lt

4. KAI NĖRA TALIJOS

Talijai išraiškingumo suteiks įžambios klostės ar draperijos ties liemeniu - jį siaurins ir kurs moteriškesnės figūros efektą. Tiks ir spalvinių blokų suknelės: viduryje vienos spalvos audinys, šonuose - kitos. Atkreipk dėmesį į įsiuvais formuotas sukneles, tiks visa, kas verčia žvilgsnį nuo išorės koncentruotis į liemens vidurį.

Suknelė "Kartes", membershop.lt
Suknelė "SETLINE", membershop.lt

5. KAI SIAURI PEČIAI

Kad pečiai atrodytų platesni, rinkis sukneles, dekoruotas viršutinėje kūno dalyje. Tau tiks pūstos ar rauktos rankovės, horizontalios linijos ties krūtine ir pečiais, taip pat suknelės atvirais pečiais (ir nugara) arba priešingos - uždaros. Tačiau, jei suknelė visiškai uždara, ji turėtų būti šviesesnės ar ryškesnės spalvos, nes tamsi siaurins ir smulkins pečius.

Suknelė "Jove", membershop.lt
Suknelė "Mexx", membershop.lt

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stiliaus klubas

Bateliai, kurie derės prie visų tavo drabužių (8)

Neretai tendencijose esantys daiktai būna iššaukiantys, mažai kam tinkantys ar sunkiau priderinami. O šio vasaros hito sėkmę lėmė universalumas: tinka visoms ir prie visko.

Ką verta įsigyti dabar, kad džiaugtumeisi ir rudenį (1)

Rodos, sezonų tendencijos kasmet persipina: žiemą jau svarstome apie pavasario madas, o vasarą ieškome madingų rudens daikčiukų. Šį kartą apie drabužius ir aksesuarus, kurie tendencijų gretose suksis ilgai - juos galėsi pritaikyti ne tik vasaros, bet ir rudens garderobe.

TINKA BEVEIK VISOMS: 2016 m. madingiausios šukuosenos (7)

Vasarai įpusėjus jau pradedame geisti pokyčių, juk naujas sezonas nebe taip ir toli. Štai kelios šukuosenų tendencijos, kurios tiks daugybei merginų.

Idėjos, kaip stilingai mūvėti džinsinius šortus (1)

Džinsiniai šortai - idealus vasaros drabužis, kurį gali vilkėti vėl ir vėl, bet kas kartą atrodyti kitaip.

Buvo prabangu, buvo neskoninga, o šiandien tai mados hitas

8-ąjį dešimtmetį vyravo auksiu blizgančių drabužių bei avalynės mada, o kiek vėliau į tendencijų gretas žengė masyvūs auksiniai papuošalai ir besaikis apsikarstymas aukso spalvos aksesuarais. Šiandien aukso manija grįžta vėl.

Neprašausi! 4 stilingi ir saugūs deriniai (3)

Kai laužai galvą, kuo apsirengti, pasikliauk jau patikrintais deriniais. Spintą papildžiusi keliais naujais drabužiais būsi tikra, kad stilingų aprangos variantų nepritrūksi.

4 madingiausios 2016 m. grožio kryptys (1)

Šįmet makiažo meistrai siūlo rinktis vieną ryškų akcentą - arba akis, arba lūpas, arba ištobulintus veido kontūrus. Natūraliai sukurtame makiaže viena išskirtinė detalė atrodys subtiliai, bet gundančiai.

Mados gudrybės: nieko nekainuoja, bet kaipmat atrodai stilingiau (7)

Kad būti stilingai yra brangu - mitas, vienintelė investicija - tavo kūrybingumas. Drąsiai imkis originalių idėjų, antram gyvenimui prikelk senus drabužius, o jei norisi naujų, akylai stebėk išpardavimus. Štai keli būdai, kaip be išlaidų patobulinti savo įvaizdį.

Ar turi juos: šio sezono aksesuarų TOP 5 (4)

Šįmet vasaros mada gundo spalvomis, nuotaikingomis detalėmis ir skirtingų stilių derinimu. Įsidėmėk šiuos madingus 5 aksesuarus, kuriais vertėtų papildyti savo spintą.

VASAROS IŠPARDAVIMAI: stilingi įvaizdžiai pagal kiekvienos kišenę (1)

Tegul tavo vasaros stilius būna romantiškas, švelnių atspalvių arba ryškiaspalvis. Pamiršk visa, kas niūru ir nuspėjama! Nuolaidų metas - ideali proga suteikti aprangai gyvybingumo.