Reklama

Kaip gundančiais apatiniais paslėpti figūros trūkumus

 (5)
Artėja Valentino diena, kai norėsis mylimajam skirti ypatingą dėmesį. Nepraleisk progos pasipuošti išskirtiniu apatiniu trikotažu, kuris garantuos aistringas liepsnas.
Kaip gundančiais apatiniais paslėpti figūros trūkumus
© shutterstock

Maža krūtinė

Jei turi nedidelę krūtinę ir norėtum, kad ji atrodytų pilnesnė, tavo gelbėtoja numeris 1 – push up efektą kurianti liemenėlė su įdėklais. Ji akimirksniu krūtims suteiks pilnumo ir išraiškingumo. Tačiau atmink, kad maža krūtinė anaiptol ne trūkumas, tau puikiai tiks ir seksualios nėrinių liemenėlės be jokių pakietinimų ar įdėklų.

"Alma Bloom", "VALEA", membershop.lt

"Caprice Lingerie", "DKAREN", "PS LINGERIE", membershop.lt

"Lisca", "DKAREN", "Kostar", membershop.lt

Didelė krūtinė

Jei tavo moteriški apvalumai įspūdingi, greičiausiai ne kartą nusivylei, ieškodama liemenėlės, kuri puikiai prilaikytų didesnę krūtinę. Yra 3 pagrindiniai modeliai, tinkantys turinčioms dideles krūtis. Pirmasis – barselotė, kai kaušelis dengia pusę krūties arba 3 ketvirtadalius. Antrasis – demi tipo liemenėlė, kuri taip pat dengia pusę krūties, tačiau turi itin tvirtas petnešėles. Trečioji – pilnai krūtinę dengianti liemenėlė, ypač patogi ir tinkanti kasdienai. Jei nori gundančio įvaizdžio, rinkis pirmąjį arba antrąjį variantą.

"VALEA", membershop.lt

"Jarpol", "Unikat", membershop.lt

Kai trūksta pilnumo

Norinčioms, kad krūtinė atrodytų putlesnė ir kilstelėta aukštyn, reikėtų atkreipti dėmesį į pakietintas liemenėles. Tokios krūtims suteiks apvalesnę formą, o jei viduje yra ir įdėklai, krūtinė atrodys pilnesnė, išraiškingesnė. Šio tipo liemenėlės, pabrėždamos moteriškus linkius, suteikia seksualumo - tai geismą žadinantis pasirinkimas Valentino šventės nakčiai.

"Corin", "Gaia", "DKAREN", membershop.lt

Kai norisi efekto

Apsirengti seksualesnius apatinukus išdrįsta ne kiekviena, tačiau bent kartą nustebinti mylimąjį tikrai verta. Jokiu būdu nekompleksuok dėl savo kūno, jei mylimas žmogus yra šalia tavęs - tu jam esi tobula su visais pranašumais ar trūkumais. Ypatingai nakčiai rinkis erotiškesnį apatinį trikotažą nei įprastai. Viliokiškos liemenėlės braletės (prailginta dalis ties šonkauliais) yra tarpinis variantas tarp liemenėlės ir korseto, ypač tinka turinčioms mažesnę krūtinę.

"Kostar", "ROZA", membershop.lt

Perregimų juodų nėrinių apatinis trikotažas taip pat alsuoja seksualumu. Dalis vyrų pirmenybę teikia būtent juodai spalvai, pasak jų, tai solidu, prabangu ir beprotiškai gundo. Prie nėrinių ansamblio puikiai derės ir korsažo tipo ar įprastas kojinių laikiklis bei ilgos kojinės su nėrinių apdaila.

"Kostar", "WIESMANN", "PARI-PARI", membershop.lt

"PARI-PARI", "WIESMANN", "Vena Lingerie", membershop.lt

Kai norisi paslėpti pilvuką

Jei nerimauji dėl neišraiškingos talijos ir apvalesnio pilvuko, nepraleisk progos pasimatuoti korsetą. Jis ne tik kilstelės krūtinę, bet ir formuodamas taliją sukurs moteriškos figūros iliuziją. Nebūtina spraustis į vidaus organus spaudžiantį korsetą, yra plonyčių bodžių tipo apatinių, pavyzdžiui, siūtų iš viliokiškų nėrinių. Korseto tipo apatiniai leis pamiršti figūros trūkumus ir atsipalaiduoti, jaustis it tikrai aistros karalienei.

"DKAREN", "IVETTE", "Kostar", membershop.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stiliaus klubas

Bateliai, kurie derės prie visų tavo drabužių (8)

Neretai tendencijose esantys daiktai būna iššaukiantys, mažai kam tinkantys ar sunkiau priderinami. O šio vasaros hito sėkmę lėmė universalumas: tinka visoms ir prie visko.

Ką verta įsigyti dabar, kad džiaugtumeisi ir rudenį (1)

Rodos, sezonų tendencijos kasmet persipina: žiemą jau svarstome apie pavasario madas, o vasarą ieškome madingų rudens daikčiukų. Šį kartą apie drabužius ir aksesuarus, kurie tendencijų gretose suksis ilgai - juos galėsi pritaikyti ne tik vasaros, bet ir rudens garderobe.

TINKA BEVEIK VISOMS: 2016 m. madingiausios šukuosenos (7)

Vasarai įpusėjus jau pradedame geisti pokyčių, juk naujas sezonas nebe taip ir toli. Štai kelios šukuosenų tendencijos, kurios tiks daugybei merginų.

Idėjos, kaip stilingai mūvėti džinsinius šortus (1)

Džinsiniai šortai - idealus vasaros drabužis, kurį gali vilkėti vėl ir vėl, bet kas kartą atrodyti kitaip.

Buvo prabangu, buvo neskoninga, o šiandien tai mados hitas

8-ąjį dešimtmetį vyravo auksiu blizgančių drabužių bei avalynės mada, o kiek vėliau į tendencijų gretas žengė masyvūs auksiniai papuošalai ir besaikis apsikarstymas aukso spalvos aksesuarais. Šiandien aukso manija grįžta vėl.

Neprašausi! 4 stilingi ir saugūs deriniai (3)

Kai laužai galvą, kuo apsirengti, pasikliauk jau patikrintais deriniais. Spintą papildžiusi keliais naujais drabužiais būsi tikra, kad stilingų aprangos variantų nepritrūksi.

4 madingiausios 2016 m. grožio kryptys (1)

Šįmet makiažo meistrai siūlo rinktis vieną ryškų akcentą - arba akis, arba lūpas, arba ištobulintus veido kontūrus. Natūraliai sukurtame makiaže viena išskirtinė detalė atrodys subtiliai, bet gundančiai.

Mados gudrybės: nieko nekainuoja, bet kaipmat atrodai stilingiau (7)

Kad būti stilingai yra brangu - mitas, vienintelė investicija - tavo kūrybingumas. Drąsiai imkis originalių idėjų, antram gyvenimui prikelk senus drabužius, o jei norisi naujų, akylai stebėk išpardavimus. Štai keli būdai, kaip be išlaidų patobulinti savo įvaizdį.

Ar turi juos: šio sezono aksesuarų TOP 5 (4)

Šįmet vasaros mada gundo spalvomis, nuotaikingomis detalėmis ir skirtingų stilių derinimu. Įsidėmėk šiuos madingus 5 aksesuarus, kuriais vertėtų papildyti savo spintą.

VASAROS IŠPARDAVIMAI: stilingi įvaizdžiai pagal kiekvienos kišenę (1)

Tegul tavo vasaros stilius būna romantiškas, švelnių atspalvių arba ryškiaspalvis. Pamiršk visa, kas niūru ir nuspėjama! Nuolaidų metas - ideali proga suteikti aprangai gyvybingumo.