Ir štai kaip atrodo klaikiausias 2017 m. maudymosi kostiumėlis

 (10)
Socialiniai tinklai turi neįtikėtiną galią populiarinti tai, kas iš pirmo žvilgsnio yra siaubinga. Prieš keletą metų pasirodę sandalai ar įsispiriami bateliai su kailiu tapo mados nesusipratimu, bet dabar jie tendencijų topuose. 2017 m. vasaros pradžioje kur ne kur šmėsteldavo, gluminantis "nuogasis" maudymosi kostiumėlis, šiandien jis tapo stileivų "must have".
© Instagram.com ir gamintojo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kas norėtų poilsiauti paplūdimy vilkėdamas nuogą vyrą imituojantį maudymosi kostiumėlį? Greičiausiai drąsūs ir atsipalaidavę, kurie tiesiog nori pakvailioti. Šis "Beloved Shirts" sukurtas maudymosi kostiumėlis anaiptol nėra simpatiškas, juk gauruota krūtinė moterims grožio neprideda. Tačiau merginos taip įsilinksmino, kad nuoguosius kostiumėlius ėmė demonstruoti ne tik paplūdimyje, bet ir muzikos festivaliuose.

A post shared by Beloved Shirts (@belovedshirts) on Jun 15, 2017 at 9:21am PDT

Kompanija pasistengė, kad populiarieji maudymosi kostiumėliai įtiktų visoms. Jie pagamino keletą skirtingų atspalvių, pritaikytų įvairių gymių moterims.

Šiuo metu gali rasti šviesų, įdegusio kūno, tamsiai rudą arba nuogajį kostiumėlį, žaliais lapeliais pridengtu tarpkoju. Taip pat aprengtą pasibaisėjimo bangą sukėlusiu žaliuoju Borato maudymosi kostiumėliu su stringais. Žodžiu, rinktis iš ko yra.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Nors ir tituluotas baisiausiu 2017 m. vasaros maudymosi kostiumėliu, plaukuoto vyro drabužėlis sparčiai renka populiarumo taškus. Kiek kainuoja? Apie 50 dolerių. Verta? Spręsk pati.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Stiliaus klubas

TOP 3 šiltos suknelės rudeniškiems orams

Jei už lango barbena lietus ar siaučia vėjas, dar nereiškia, kad turi pamiršti bene moteriškiausią drabužį - suknelę. Šį sezoną madingos įvairių tipų šiltos suknelės - ir neįpareigojančios, ir romantiškos.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.