AR JAU ŽINAI? Madingiausios 2017-2018 m. rudens ir žiemos spalvos

 (2)
© SIPA/Scanpix, COSMO montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors paprastai rudens ir žiemos spalvinė paletė yra kur kas tamsesnė nei pavasario, šį kartą čia netrūksta ir vaiskių tonų. Gyvybinga raudona, mėlyna ar žalia papildytos solidžiais ir neutraliais atspalviais. Štai madingiausias 2018 m. šaltojo sezono spalvynas.

ŽALI ATSPALVIAI

2017 m. topine spalva paskelbta žalia tęsia savo kelionę mados pasaulyje. Šį rudenį ir žiemą žaliems atspalviams skiriama atskira grupė. Ją sudaro žalios spalvos, varijuojančios gelsvais ir mėlynais pustoniais. Gryniausia žaluma galima vadinti sodrų žalią lapinių (kale) kopūstų atspalvį. Gelsvasis variantas - prabangi auksu tviskanti laimų žalia. Melsvasis - solidus žaliai mėlynas atspalvis (dark teal green).

Vida Press, SIPA/Scanpix nuotr.

SAULĖTEKIS KANUOSE

Rytinį saulės pasitikimą kalnų apsuptame kraštovaizdyje apgaubia gana kontrastingos spalvos. Pirmoji - duoklė kalnams, tai pilki atspalviai, nuo šviesaus cemento iki tamsaus šlapio asfalto. Madingoji rudens mėlyna primena laukuose žydinčias rugiagėles. Vaiski raudona, įkvėpta brėkštančios saulės, nudažančios dangų įvairiais raudonais tonais. Būtent raudona yra šio sezono pažiba, o ypač kai ja rengiamasi nuo galvos iki kojų. Ir galiausiai saulėtekio temą užbaigia karamelinio rudumo klevų sirupo atspalvis, atkartojantis rudenėjančių medžių lapus.

Vida Press, SIPA/Scanpix nuotr.

VYNO VAKARAS

Romantiška vakarienė apima rusvą paletę. Iš pavasario / vasaros atkeliauja kvarco rožinė, šį sezoną kone identiška spalva praminta balerinų rausva. Solidžiosios vyno vakaro spalvos - karališka bordinė (tarsi portveinas) ir daugeliui gerai pažįstama navy blue, kitaip vadinama naktinio dangaus mėlyna. Neutralių atspalvių gamoje šiluma ir jaukumu išsiskiria rusva, praminta riešutų sviestu.

Vida Press, SIPA, AP/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Stiliaus klubas

TOP 3 šiltos suknelės rudeniškiems orams

Jei už lango barbena lietus ar siaučia vėjas, dar nereiškia, kad turi pamiršti bene moteriškiausią drabužį - suknelę. Šį sezoną madingos įvairių tipų šiltos suknelės - ir neįpareigojančios, ir romantiškos.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.

RUDENS IŠPARDAVIMAS: šiltos suknelės, striukės ir megztiniai iki 30 eurų

Nors vitrinas puošia naujos kolekcijos, parduotuvėse gali rasti ir rudeninių išpardavimų. Įsidėmėk sezono tendencijas, peržvelk spintos turinį ir nutark, kokių drabužių reikėtų. Tuomet tiksliai žinosi, ko dairytis, išpardavimuose nepasiklysi ir neprisipirksi bereikalingų daiktų.

6 madingiausi naujo sezono megztiniai

Ką gi, ruduo įsibėgėjo - laikas peržvelgti spintoje esančius megztinius. Ką naujo, šilto ir jaukaus šaltajį sezoną siūlo mada? Štai 6 megztinių modeliai, kurie dominavo 2017-2018 m. rudens ir žiemos kolekcijose.

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

4 stiliaus pasiūlymai rudeniui: būk DIVA, tegul kuklios būna pelės

Rudenį sugrįžo ir lietus, ir darbų sezonas. Kas rytą nubudusios vėl ieškome pasitikėjimo savimi, kuris slepiasi kompiuterio aplankuose ir mūsų spintose. Šiandien apie mus kalba ne tik CV, bet ir išvaizda. Išnaudok tai ir pasieksi maksimalius rezultatus! Kitaip negalėsi sakyti „padariau viską, ką galėjau“.

5 stilingos išvaizdos priešai, kurie sugadins tavo įvaizdį

Išgirdai, kad madingas vienas ar kitas drabužis, o gal derinys? Neskubėk aklai rinktis tendencijų, pirma pagalvok, ar jos tau tinka.