Apvalutėms tik juodi drabužiai? NE! Aktorė įrodo, kad ryškiai gali rengtis bet kuri moteris

Serialo "Oranžinė - tai nauja juoda" žvaigždė Dascha Polanco yra tikrų tikriausia stiliaus dievaitė. Šios aktorės apvalumai išraiškingi, jei kitos juos maskuoja tamsiais ir laisvais drabužiais, Dascha - priešingai, vilki ryškius ir pabrėžiančius figūrą.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Holivude nėra daug moterų, kurios drąsiai pasipriešintų dabartiniams grožio standartams. Arba tų, kurios atsisakytų vaidmenų vien dėl to, jog joms liepiama atsikratyti papildomų kilogramų. Iš Dominikos kilusi aktorė Dascha Polanco viena garsenybių, kovojančių už individualumą ir smerkiančių pramogų pasaulio siekį suvienodinti moteris iki tam tikrų standartų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Daschos linkiai tikrai išraiškingi, tačiau moteris niekuomet nesislapstė maišus primenančiuose drabužiuose. Raudonojo kilimo renginiams ji renkasi figūrą pabrėžiančias sukneles, kombinezonus, nebijo ilgesnių skeltukų ar kitų gundančių elementų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Aktorė dažniau renkasi spalvingus ar šviesius drabužius, tik kartais vakarėliuose apsivelka juodus elegantiškus ansamblius. Bet ir tamsūs drabužiai neslepia dominikietės linkių.

Vida Press nuotr.

Ne kartą kritikuota dėl neva figūrai netinkančios aprangos, D. Polanco tik numoja ranka. Ji sako gyvenanti savo gyvenimą, nesivaikanti blizgaus pramogų pasaulio taisyklių, renkasi tai, ką vilkėdama jaučiasi geriausiai. Jei kažkam aktorės išvaizda nepatinka, jie visuomet gali nusisukti.

Vida Press nuotr.

Net jei ir neatitinka lieknųjų kulto, ir kasdienybėje, ir renginiuose Dascha atrodo nė kiek neprasčiau už manekenes. Tikėkimės su laiku tokių moterų atsiras tik daugiau, juk dabar individualumas pernelyg nuvertinamas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Stiliaus klubas

TOP 3 šiltos suknelės rudeniškiems orams

Jei už lango barbena lietus ar siaučia vėjas, dar nereiškia, kad turi pamiršti bene moteriškiausią drabužį - suknelę. Šį sezoną madingos įvairių tipų šiltos suknelės - ir neįpareigojančios, ir romantiškos.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.

RUDENS IŠPARDAVIMAS: šiltos suknelės, striukės ir megztiniai iki 30 eurų

Nors vitrinas puošia naujos kolekcijos, parduotuvėse gali rasti ir rudeninių išpardavimų. Įsidėmėk sezono tendencijas, peržvelk spintos turinį ir nutark, kokių drabužių reikėtų. Tuomet tiksliai žinosi, ko dairytis, išpardavimuose nepasiklysi ir neprisipirksi bereikalingų daiktų.

6 madingiausi naujo sezono megztiniai

Ką gi, ruduo įsibėgėjo - laikas peržvelgti spintoje esančius megztinius. Ką naujo, šilto ir jaukaus šaltajį sezoną siūlo mada? Štai 6 megztinių modeliai, kurie dominavo 2017-2018 m. rudens ir žiemos kolekcijose.

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

4 stiliaus pasiūlymai rudeniui: būk DIVA, tegul kuklios būna pelės

Rudenį sugrįžo ir lietus, ir darbų sezonas. Kas rytą nubudusios vėl ieškome pasitikėjimo savimi, kuris slepiasi kompiuterio aplankuose ir mūsų spintose. Šiandien apie mus kalba ne tik CV, bet ir išvaizda. Išnaudok tai ir pasieksi maksimalius rezultatus! Kitaip negalėsi sakyti „padariau viską, ką galėjau“.

5 stilingos išvaizdos priešai, kurie sugadins tavo įvaizdį

Išgirdai, kad madingas vienas ar kitas drabužis, o gal derinys? Neskubėk aklai rinktis tendencijų, pirma pagalvok, ar jos tau tinka.