Reklama

4 stiliaus pasiūlymai rudeniui: būk DIVA, tegul kuklios būna pelės

Rudenį sugrįžo ir lietus, ir darbų sezonas. Kas rytą nubudusios vėl ieškome pasitikėjimo savimi, kuris slepiasi kompiuterio aplankuose ir mūsų spintose. Šiandien apie mus kalba ne tik CV, bet ir išvaizda. Išnaudok tai ir pasieksi maksimalius rezultatus! Kitaip negalėsi sakyti „padariau viską, ką galėjau“.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

NEWMOOD.lt stilistai pristato 4 ofiso įvaizdžius, kuriuos sukurti įkvėpė nauja Calvin Klein Jeans kolekcija. Tai stilius, kuris paliudys tavo CV įrašą: komunikabili, motyvuota, imli naujovėms, iniciatyvi, kūrybinga... juk nesitiki, kad kažkas tuo patikės, jei apranga rodys priešingą informaciją?

VIETOJE KOSTIUMĖLIO

Pilką banko darbuotojos kostiumėlį tegul nešioja tos, kurias raštu įpareigoja griežtas „dress kodas“. Kitais atvejais tai yra:

1. nepatogu
2. sunkiai pritaikoma už biuro ribų
3. įsipareigojimas persirengti, jei po darbo skubėsite į įdomesnę vietą
4. (1000 kitų priežasčių)

Vietoje kostiumėlio NEWMOOD.lt stilistai rekomenduoja sijono ir Calvin Klein Jeans džemperio arba megztinio komplektą. Tai veržlus, laisvas, stilingas, o kartu ir gana minimalistinis derinys. Juo apsirengusi atrodysi ne tik šiuolaikiškai, bet ir profesionaliai. Be to, šis derinys suteikia daugybę skirtingų komplektavimo galimybių, kurios tiks ne tik darbe.

Newmood.lt nuotr.

NEBIJOK SPALVŲ

Darbui dažniausiai renkamės neutralias spalvas: pilka, juoda, balta. Taip apsisaugome nuo ritinių dilemų „tinka netinka“. Sprendimas protingas, tačiau kur dingo motyvacija, imlumas naujovėms, kūrybiškumas? Parodyk nors dalelę meilės biuro sienoms ir ateik pasipuošusi ryškiau. Didelių rūpesčių tau tikrai nesudarys vienspalviai drabužiai derinami su neutraliais, o vyšnią ant torto atstos marga šilkinė skarelė.

Newmood.lt nuotr.

NEBŪK PELĖ – BŪK DIVA

Ir kas pasakė, kad kuklumas žmogų puošia? Tegul po šluotom tupi pelės, o tu šiandien atsibudai tam, kad užkariautum pasaulį. Kitaip, ar verta buvo kelti koją iš namų? Geri rezultatai priklauso ne tik nuo gabumų, bet ir nuo nuotaikos bei pasitikėjimo savimi. Juk žinai, kad jautiesi taip, kaip atrodai. NEWMOOD.lt stilistai skelbia - nuožmumo ir drąsos reikia ne tik charakteryje, bet ir aprangoje, o jį perteikti padės nauja Calvin Klein Jeans kolekcija.

Newmood.lt nuotr.

DŽINSŲ PENKTADIENIS

Džinsų penktadienis skirtas masėms, o tau tai tik pusdienis prieš ypatingą vakarą. Tiksliau – metas fatališkam stiliui. Juoda siaura trikotažinė Calvin Klein Jeans suknelė, kuklūs „stiletto“ bateliai ir „oversize“ paltas... Lyg ir nieko iššaukiančio, bet įvaizdis gniaužia kvapą.

Newmood.lt nuotr.

Daugiau Calvin Klein Jeans kolekcijos rasite internetinėje parduotuvėje NEWMOOD.lt

Užsakymo nr.: PT_75810767

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Stiliaus klubas

TOP 3 šiltos suknelės rudeniškiems orams

Jei už lango barbena lietus ar siaučia vėjas, dar nereiškia, kad turi pamiršti bene moteriškiausią drabužį - suknelę. Šį sezoną madingos įvairių tipų šiltos suknelės - ir neįpareigojančios, ir romantiškos.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.

RUDENS IŠPARDAVIMAS: šiltos suknelės, striukės ir megztiniai iki 30 eurų

Nors vitrinas puošia naujos kolekcijos, parduotuvėse gali rasti ir rudeninių išpardavimų. Įsidėmėk sezono tendencijas, peržvelk spintos turinį ir nutark, kokių drabužių reikėtų. Tuomet tiksliai žinosi, ko dairytis, išpardavimuose nepasiklysi ir neprisipirksi bereikalingų daiktų.

6 madingiausi naujo sezono megztiniai

Ką gi, ruduo įsibėgėjo - laikas peržvelgti spintoje esančius megztinius. Ką naujo, šilto ir jaukaus šaltajį sezoną siūlo mada? Štai 6 megztinių modeliai, kurie dominavo 2017-2018 m. rudens ir žiemos kolekcijose.

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

4 stiliaus pasiūlymai rudeniui: būk DIVA, tegul kuklios būna pelės

Rudenį sugrįžo ir lietus, ir darbų sezonas. Kas rytą nubudusios vėl ieškome pasitikėjimo savimi, kuris slepiasi kompiuterio aplankuose ir mūsų spintose. Šiandien apie mus kalba ne tik CV, bet ir išvaizda. Išnaudok tai ir pasieksi maksimalius rezultatus! Kitaip negalėsi sakyti „padariau viską, ką galėjau“.

5 stilingos išvaizdos priešai, kurie sugadins tavo įvaizdį

Išgirdai, kad madingas vienas ar kitas drabužis, o gal derinys? Neskubėk aklai rinktis tendencijų, pirma pagalvok, ar jos tau tinka.