Zodiako ženklų suderinamumas: tobulai tinkančios poros ir tie, kurių santykiuose laukia iššūkiai

Zodiako ženklų suderinamumas - tavo kelrodė žvaigždė, galinti padėti lengviau suprasti savo antrąją pusę. Tačiau aklai vadovautis tuo tikrai nereikėtų, juk kiekvienam iš mūsų būdingos individualios savybės, tad kas vienam idealu, kitam bus pernelyg nuobodu.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nekonfliktiška In ir Jang ženklų pora (Žemė ir Vanduo)

Lengviausiai bendrą kalbą atrandame su tais, kurie į mus labai panašūs. Iš kitos pusės - tai gal net šiek tiek nuobodoka, ypatingai, jeigu priklausai temperamentingiesiems Oro ir Ugnies ženklams. Juk santykiuose norisi ne tik harmonijos ir abipusio pasitikėjimo, bet ir šiek tiek nenuspėjamos intrigos, nevaržomos aistros. Todėl stiprios, geros sąjungos meilėje, draugystėje ar net darbe su į save panašiais asmenimis įmanomos tik Žemės ir Vandens ženklams. Visiems kitiems reikia iššūkių!

Tobulas derinys - Ugnis ir Oras

Tiek daug panašumų, bet tuo pačiu ir puikiai vienas kitą papildančių skirtumų! Ugnies ženklo atstovai temperamentingi, labai užsispyrę ir siekiantys savo tikslų. Oro ženklo atstovai labiau atsipalaidavę, laisviau žiūrintys į gyvenimą ir įvairiapusiškesni. Tad Ugnies ženklo žmonės (Avinas, Liūtas ir Šaulys) savo partneriui dovanoja aistrą ir norą patirti visus gyvenimo malonumus, tuo tarpu Oro ženklo žmonės (Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai) stimuliuoja kitų Zodiako ženklų norą veikti, jie - tarsi idėjų generatoriai, padedantys atsiskleisti aplinkinių savybėms.

Ypatingos planetų kombinacijos poros

Geriausias suderinamumas tarp tų Zodiako ženklų, kuriuos valdo ta pati planeta:

- Marso pora - Avinas ir Skorpionas
- Veneros pora - Svarstyklės ir Jautis
- Jupiterio pora - Šaulys ir Žuvys
- Saturno pora - Ožiaragis ir Vandenis
- Merkurijaus pora - Dvyniai ir Mergelė

Atrasti bendrą kalbą ne visuomet paprasta, tačiau kokie tai intriguojantys santykiai... Čia tikrai netrūksta nei kunkuliuojančių aistrų, nei abipusio supratimo be žodžių.

Jaučius ir Svarstykles vienija komforto poreikis - vienam reikia vidinio patogumo, kitam - išorinio. Tad Jautis pasirūpina materialiniu gerbūviu, o Svarstyklės sukuria komfortiškus santykius su aplinkiniais, suranda bendrų draugų.

Dvyniai ir Mergelė – ideali intelektualų pora. Dvyniai informaciją renka, o Mergelės ją pritaiko praktiškai. Asmeniniame gyvenime ši pora nėra iš tų idealiųjų, spinduliuojančių meile, tačiau visose kitose srityse jie tobulai papildo vienas kitą.

Avinas ir Skorpionas, Šaulys ir Žuvys, Ožiaragis ir Vandenis - su šiomis poromis situacija labai įdomi, mat jei ne tinkamos aplinkybės, jie net nepažvelgtų vienas į kitą. Tiesą sakant, ir santykiai tarp šių Zodiako ženklų dažniausiai prasideda nuo įvairaus pobūdžio konfliktų ir tarpusavio nesutarimų. Kaip sakoma, nuo neapykantos iki meilės - vienas žingsnis.

Tuo tarpu Liūtas vienintelis mėgaujasi Saulės spinduliais, o Vėžys gimė globojamas Mėnulio. Šie du ženklai - tarsi dvi priešingybės. Liūtas - tai drąsa ir energija, Vėžys - tai namų jaukumas ir šiluma. Tarpusavyje jie nelabai suderinami, bet kitiems Zodiako ženklams gali turėti labai teigiamą įtaką.

Ne pats geriausias variantas

Neretai klaidingai manoma, kad konfliktiškos poros būna arba skirtingų ženklų, arba nesuderinamų stichijų (Ugnis – Vanduo, Žemė – Oras). Netiesa. Skirtingų ženklų poros kaip tik labai sėkmingos, o nesuderinamų stichijų porų santykiai gali būti net labai įdomūs tuo, kad žmonės nors ir nesuprasdami vienas kito, žavisi parterio nepanašumu.

Kur kas problematiškiau su gretimų ženklų poromis ir tomis, kurių ženklai yra 150 laipsnių atstumu vienas nuo kito. Šie Zodiako ženklai tiesiog „nemato“ vienas kito. Vienas svarbiausių elementų santykiuose - imti iš partnerio tai, ko pats neturi ir duoti tai, ko jam trūksta. Deja, šie Zodiako ženklai nepadeda vienas kitam „augti“. Tai dvi individualybės, kurios gali gyventi po vienu stogu, tačiau savo atskirus gyvenimus.
Štai tokių porų pavyzdžiai:

Avinas – Žuvys, Jautis, Mergelė
Jautis – Avinas, Dvyniai, Šaulys
Dvyniai – Jautis, Vėžys, Skorpionas, Ožiaragis
Vėžys – Dvyniai, Liūtas, Šaulys, Vandenis
Liūtas – Vėžys, Mergelė, Ožiaragis, Žuvys
Mergelė – Liūtas, Svarstyklės, Vandenis, Avinas
Svarstyklės – Mergelė, Skorpionas, Žuvys
Skorpionas – Svarstyklės, Šaulys, Dvyniai
Šaulys – Skorpionas, Ožiaragis, Jautis, Vėžys
Ožiaragis – Šaulys, Dvyniai, Liūtas
Vandenis – Žuvys, Vėžys, Mergelė
Žuvys – Vandenis, Avinas, Liūtas, Svarstyklės

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!