Zodiako ženklų suderinamumas: su kuo laukia meilė, o su kuo – turtai

 (35)
meilė
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų charakterio bruožų. Tačiau ar tikrai verta tuo aklai tikėti? Juk daugelį tam tikrų savybių galima pritaikyti skirtingiems Zodiako ženklams. Iš kitos pusės - kai kurios savybės iš tiesų labiau būdingos tik tam tikriems Zodiako ženklams.

Panaršiusi internete rasi daugybę straipsnių apie Zodiako ženklų suderinamumą. Štai Avinui tobulas partneris - Vandenis, o su Skorpionais visai nepakeliui. Iš tiesų nėra visai taip.

Niekas negali pasakyti, koks partneris tau labiausiai tiks, juk ir to paties Zodiako ženklo atstovai gali būti labai skirtingi! Todėl nagrinėdama savo suderinamumą su kitais Zodiako ženklais, stenkis tiesiog atkreipti dėmesį į tam tikras kitų ženklų charakterio savybes, kurios tau padės suprasti, kokie sunkumai tavęs laukia ateityje. O juk tų sunkumų bus su kiekvienu ženklu! Klausimas tik, ką tu sugebėsi toleruoti ir priimti, o ko tikrai negalėsi apsikęsti.

Kitas dalykas - tavo pačios charakteris. Pavyzdžiui, Avino ženklo atstovai šalia Žuvų jaučiasi ramesni, ne taip greitai įsiplieskia. Tuo tarpu susidūrę su Ožiaragais ar Jaučiais tiesiog svaidosi žaibais! Todėl vieni tave apibūdins kaip nevaldomą ir irzlią asmenybę, o kitiems tu atrodysi tobula partnerė.

Štai mūsų suderinamumo lentelė, kurioje parodyta, ko galėtum tikėtis iš skirtingų Zodiako ženklų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!