Zodiako ženklai, kuriems 2017 metais reikėtų susirūpinti meilės reikalais

 (3)
Bučinys
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ateinančių metų globėjas – Ugningas Gaidys. O šiam paukščiui būdingas pasipūtęs charakteris, impulsyvumas ir nepastovumas. Todėl daugelio žmonių gyvenimus 2017 metais valdys radikalūs sprendimai. Pagal kinų astrologiją, Ugningo Gaidžio metais bus gausu susitikimų, kelionių, įspūdingų renginių. O kiekvieno iš mūsų likimui didelę įtaką turės pažintys su naujais žmonėmis.

Avinas
Ugningi Avinai ateinančiais metais patirs pilną harmoniją, jų asmeninis gyvenimas klostysis itin sėkmingai. Ateinančių metų laikotarpis – idealus naujų rimtų santykių ar net šeimos kūrimui. Tačiau naujų romantiškų pažinčių fone Avinams taip pat daug dėmesio teks skirti savo išvaizdai bei sveikatai.

Jautis
O štai šio Zodiako ženklo atstovų gyvenimas 2017 metais tekės ramia ir lygia vaga. Jų kelyje pasitaikys ir intriguojančių pažinčių bei daug žadančių pasimatymų, tačiau visa tai ir liks tik žavia akimirka. Jaučiai Ugningo Gaidžio metus gali išnaudoti savotiškam stabtelėjimui ir poilsiui prieš naujas aukštumas meilės srityje. Staigius savo veiksmus šioje srityje būtų geriau atidėti vėlesniam laikui.

Dvyniai
Tam tikri neramumai asmeniniame gyvenime liūdins Dvynius. Ugningo Gaidžio metų pradžioje Dvynius lydės netektys ir išsiskyrimai. Tačiau galiausiai visi pokyčiai išeis jiems tik į naudą. Daugelis Dvynių savo mylimus žmones sutiks būtent 2017 metais. Svarbiausia Dvyniams – tinkamai pasirengti pokyčiams ir būti atviriems naujovėms.

Vėžys
Metų pradžioje Vėžių laukia nuožmi konfrontacija su Ugningo Gaidžio natūra. Ateinančiais metais Vėžiams teks užimti gynybinę poziciją, nes daugumai meilės ryšių nebus lemta ilgai užsibūti. Todėl Vėžiams bus labai svarbu išlaikyti jau esamus santykius. Rudeniop viskas turėtų nurimti ir srauni asmeninio gyvenimo upė toliau tekės sava vaga.

Liūtas
Išdidūs Liūtai su malonumu atsisakys naujų pasimatymų ir dovanų iš įkyrių gerbėjų. Ugningo Gaidžio metai bus visiško jų dominavimo meilės srityje laikotarpis. Kiekviena nusižiūrėta auka bus sudorota. Tačiau besivaikant naujų romantiškų santykių, labai svarbu išsaugoti jau turimas pozicijas asmeniniame gyvenime.

Mergelė
Šiam ryškiam Žemės stichijos ženklui ištikimybė ir atsidavimas bus kur kas svarbesni už viliojančias naujas pažintis ir audringus nuotykius. Stiprios ir savimi pasitikinčios Mergelės ateinančiais metais nesistengs savo statuso įtvirtinti meilės kovų laukuose. Joms svarbiausia bus išsaugoti ir toliau stiprinti jau esamus santykius.

Svarstyklės
O štai santūrios ir subalansuotos Svarstyklės ateinančiais metais žada nustebinti. Nuolat tramdomos emocijos išsiverš į laisvę. Būdamos po Ugningo Gaidžio sparnu, jos žavės, blizgės ir suks galvas priešingos lyties atstovams. Daugelis Svarstyklių per ateinančius metus drąsiai nutrauks ankstesnes sąjungas ir ant jų nuolaužų nedelsiant kurs naujas, tik kur kas stipresnes ir ilgalaikes.

Skorpionas
Sudėtingas šio ženklo atstovų charakteris visais įmanomais būdais trukdys jiems meilės santykiuose. Jų aukšta savivertė ir egocentriškumas gali atbaidyti naujas pažintis. Todėl norintiems pokyčių asmeniniame gyvenime teks keistis patiems: atlaidžiau žiūrėti į kitų trūkumus ir klaidas bei parodyti visus savo ištvermės ir diplomatiškumo sugebėjimus.

Šaulys
Ateinantys metai Šauliams žada daug naujų asmeninių santykių užuomazgų. Meilės srityje laukia trumpalaikiai atsitiktiniai romanai ir skausmingi išsiskyrimai. Šaulių ryški kūrybinga prigimtis kaip niekas kitas atspindės karštą ir temperamentingą Ugningo Gaidžio charakterį. Ypač užpildytas asmeninis gyvenimas žada būti meno srities atstovams.

Ožiaragis
Kitų Zodiako ženklų fone inteligentiškiems ir protingiems Ožiaragiams bus nelengva. Tam, kad Ugningo Gaidžio metais asmeninis Ožiaragių gyvenimas klostytųsi sėkmingai, savo dėmesį jiems sutelkti reikės į savo išvaizdą. Efektingas įvaizdis padės nepasimesti margoje minioje, išryškins jų privalumus ir paslėps trūkumus. Įdėtos pastangos nenueis veltui ir ateinančius metus Ožiaragiai užpildys įdomiomis pažintimis ir romantiškomis pergalėmis.

Vandenis
Vandeniams ateinantys metai praeis po šeimos vėliava. Vieni iš jų puoselės jau sukurtą šeimos židinį, o kiti energingai imsis kurti naują. Tačiau visi jų veiksmai bus nuoširdžiai nukreipti į rimtus santykius. Aktyvūs ir bendraujantys Vandeniai lengvai pasiduos meilės ryšiams, bet taip pat neskausmingai ir paprastai galės juos nutraukti, skubėdami ieškoti naujų pretendentų į šeimyninę sąjungą.

Žuvys
Žuvys ateinančiais metais turės puikią galimybę savo nusistovėjusį pasaulį su kaupu užpildyti naujomis, ryškiomis spalvomis. Jų asmeniniame gyvenime įvyks išskirtinės permainos. Jos bus susijusios su netikėta pažintimi, kuri įvyks vasarą ir apvers jų gyvenimą aukštyn kojomis. Ugningo Gaidžio metais daugelis Žuvų sutiks visišką savo priešingybę, bet idealiai joms tinkančią antrąją pusę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.