Žmona pagal Zodiako ženklą. Labiausiai nepasisekė vedusiems...

 (25)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Patys maloniausi ir bjauriausi, turtingiausi ir skurdžiausi - įvairių Zodiako ženklų reitingų tikrai netrūksta. Prieš kurį laiką vertinome vyrus, šį kartą dėmesį skiriame moterims. Tik prašome neįsižeisti, nes kas vienam trūkumas, kitam - didžiausias privalumas! Taigi, pradedame nuo 12 vietos - žmonos, kuri vyrui būtų tikras išbandymas!

12 vieta — Skorpiono ženklo moteris

Velniškai graži, beprotiškai patraukli ir labai protinga Skorpiono ženklo moteris – asmenybė, su kuria susitvarkytų tikrai ne kiekvienas vyras. Juokais galime pasakyti, kad ją į žmonas imantis vyras parduoda save į vergiją. Žinoma, tarnauti tokiai prabangiai moteriai – garbė, bet kol įprasi prie sudėtingo jos charakterio, gali ir pražilti.

11 vieta — Žuvų ženklo moteris

Žuvų ženklo moterys – nežemiškos, patrauklios būtybės. Dėl kažkokios paslaptingos priežasties stipriosios lyties atstovams atsiranda fanatiška priklausomybė nuo šio Zodiako ženklo moterų. Vis tik šiai moteriai reikia skirti daug dėmesio ir laiko, antraip ji gali imti ir ramiai išplaukti.

10 vieta – Liūto ženklo moterys

Drąsiausi eina į kovą su Liūtėmis. Žmona, kuri pagal horoskopą – Liūtė, yra tarsi brangi vitrina – jos gražiausi papuošalai, geriausi automobiliai ir viskas viskas geriausia. Viskas priklauso nuo plėšraus žvėries apetito. Teoriškai galima išsiskirti su plėšrūne, o praktiškai – po jos visos moterys atrodo nuobodžios ir blankios kopijos, bet kitai Liūtei išlaikyti nebėra pinigų.

9 vieta — Šaulio ženklo moteris

Gyvenantys su Šaule turėtų susitaikyti su minimi, kad kaip žmona pasakys, taip ir bus, be to, visada. Jei išdrįsi nepaklusti... Na, tokių drąsuolių ne tiek jau daug. Net nežinome, kas blogiau - ar kai ši moteris įnirtingai gina savo poziciją ir tokiu būdu išdegina ne vieną tūkstantį nervų ląstelių antrajai pusei, ar kai ji supyksta ir nusprendžia ignoruoti viską, kas vyksta aplink.

8 vieta – Dvynių ženklo moteris

Pavojinga kandidatė į žmonas. Ji žino, kas iš tiesų yra jos sutuoktinis. Nieko nenuslėpsi, nė nemėgink. Pro skvarbų jos žvilgsnį niekas neprasprūs, taigi padėk atgal sausainį – ir taip didelis pilvas, o apie kitas geriau net mintyse negalvok, ji kaip mat tave nuskenuos.

7 vieta – Avino ženklo moteris

Labai įdomus moterų tipas. Ji – geriausia, kad galėjo nutikti vyrui, tuo Avino ženklo moteris absoliučiai įsitikinusi. Iš dalies tai tiesa, nes ši moteris sugeba viską sustatyti į vietas ir yra tikra palaima tiems, kurie šiek tiek iškrypo iš gyvenimo kelio. Bet būti su žmogumi, kuris nuolatos stengiasi tave patobulinti, labai sunku.

6 vieta – Svarstyklių ženklo moteris

Puiki kulinarė, gražuolė, nuostabi meilužė – tai žmona, gimusi po Svarstyklių ženklu. Svajonė, tiesa? Bet tik tomis dienomis, kai jos didenybė linkusi į gėrį ir švelnumą. Visą likusį laisvą laiką Svarstyklės skiria santykių aiškinimuisi ir dramoms. Jei tikėtume, kad monotonija yra didžiausias santykių priešas, su šia moterimi rutinos tikrai pavyks išvengti.

5 vieta – Mergelės ženklo moteris

Po šiuo Zodiako ženklu gimusi moteris – puiki kompanionė, geriausia draugė ir bendražygė. Ji įsitikinusi, kad pora turi žiūrėti į vieną pusę, beje, į tą, kurią išrinko pati Mergelė. Vadas bandoje irgi bus ji. Užtai antroji pusė visuomet galės būti rami ir niekuo nesirūpinti, nes Mergelė kaip mat sutvarkys visus reikalus.

4 vieta – Jaučio ženklo moteris

Ji neatsitrauks, kol nenulipdys iš antros pusės sėkmingo vyro. Darys tai subtiliai, kone nepastebimai, tačiau niekuomet nepasiduos ir vers tobulėti. Po kelių metų atsipeikėjęs vyras supras, kad jo gyvenime pasikeitė viskas - draugai, darbai, namai, prioritetai... Bet gal tai ir į gerą?

3 vieta – Ožiaragio ženklo moteris

Viskas labai paprasta – idealus vyras turi būti idealios moters sutuoktinis. Rinkdamosi partnerį Ožiaragės ieško balanso tarp jausmų ir racionalaus sprendimo. Ir jei Ožiaragė jau apsisprendė ir atidavė savo širdį, labai tikėtina, kad visam gyvenimui.

2 vieta – Vandenio ženklo moteris

Garbinga antra vieta atitenka po Vandenio ženklu gimusioms moterims. Amžinai jauna kvatoklė, gaivi, švelni dama – kiekvieno vyro svajonė. Tiesa, siekti laimės teks ilgai ir atkakliai, juk įkalbėti ją ištekėti – nelengva užduotis.

1 vieta – Vėžio ženklo moteris

Būtų nuodėmė skųstis tokia moterimi. Ji ir protinga, ir graži, ir namais rūpinasi, ir vyro giminaičius myli. Argi ne svajonė? Juk šeima – svarbiausia. Taigi nebandyk vengti įsipareigojimų šeimai, antraip gausi, ko nusipelnęs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.