Žmona pagal Zodiako ženklą. Labiausiai nepasisekė vedusiems...

 (25)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Patys maloniausi ir bjauriausi, turtingiausi ir skurdžiausi - įvairių Zodiako ženklų reitingų tikrai netrūksta. Prieš kurį laiką vertinome vyrus, šį kartą dėmesį skiriame moterims. Tik prašome neįsižeisti, nes kas vienam trūkumas, kitam - didžiausias privalumas! Taigi, pradedame nuo 12 vietos - žmonos, kuri vyrui būtų tikras išbandymas!

12 vieta — Skorpiono ženklo moteris

Velniškai graži, beprotiškai patraukli ir labai protinga Skorpiono ženklo moteris – asmenybė, su kuria susitvarkytų tikrai ne kiekvienas vyras. Juokais galime pasakyti, kad ją į žmonas imantis vyras parduoda save į vergiją. Žinoma, tarnauti tokiai prabangiai moteriai – garbė, bet kol įprasi prie sudėtingo jos charakterio, gali ir pražilti.

11 vieta — Žuvų ženklo moteris

Žuvų ženklo moterys – nežemiškos, patrauklios būtybės. Dėl kažkokios paslaptingos priežasties stipriosios lyties atstovams atsiranda fanatiška priklausomybė nuo šio Zodiako ženklo moterų. Vis tik šiai moteriai reikia skirti daug dėmesio ir laiko, antraip ji gali imti ir ramiai išplaukti.

10 vieta – Liūto ženklo moterys

Drąsiausi eina į kovą su Liūtėmis. Žmona, kuri pagal horoskopą – Liūtė, yra tarsi brangi vitrina – jos gražiausi papuošalai, geriausi automobiliai ir viskas viskas geriausia. Viskas priklauso nuo plėšraus žvėries apetito. Teoriškai galima išsiskirti su plėšrūne, o praktiškai – po jos visos moterys atrodo nuobodžios ir blankios kopijos, bet kitai Liūtei išlaikyti nebėra pinigų.

9 vieta — Šaulio ženklo moteris

Gyvenantys su Šaule turėtų susitaikyti su minimi, kad kaip žmona pasakys, taip ir bus, be to, visada. Jei išdrįsi nepaklusti... Na, tokių drąsuolių ne tiek jau daug. Net nežinome, kas blogiau - ar kai ši moteris įnirtingai gina savo poziciją ir tokiu būdu išdegina ne vieną tūkstantį nervų ląstelių antrajai pusei, ar kai ji supyksta ir nusprendžia ignoruoti viską, kas vyksta aplink.

8 vieta – Dvynių ženklo moteris

Pavojinga kandidatė į žmonas. Ji žino, kas iš tiesų yra jos sutuoktinis. Nieko nenuslėpsi, nė nemėgink. Pro skvarbų jos žvilgsnį niekas neprasprūs, taigi padėk atgal sausainį – ir taip didelis pilvas, o apie kitas geriau net mintyse negalvok, ji kaip mat tave nuskenuos.

7 vieta – Avino ženklo moteris

Labai įdomus moterų tipas. Ji – geriausia, kad galėjo nutikti vyrui, tuo Avino ženklo moteris absoliučiai įsitikinusi. Iš dalies tai tiesa, nes ši moteris sugeba viską sustatyti į vietas ir yra tikra palaima tiems, kurie šiek tiek iškrypo iš gyvenimo kelio. Bet būti su žmogumi, kuris nuolatos stengiasi tave patobulinti, labai sunku.

6 vieta – Svarstyklių ženklo moteris

Puiki kulinarė, gražuolė, nuostabi meilužė – tai žmona, gimusi po Svarstyklių ženklu. Svajonė, tiesa? Bet tik tomis dienomis, kai jos didenybė linkusi į gėrį ir švelnumą. Visą likusį laisvą laiką Svarstyklės skiria santykių aiškinimuisi ir dramoms. Jei tikėtume, kad monotonija yra didžiausias santykių priešas, su šia moterimi rutinos tikrai pavyks išvengti.

5 vieta – Mergelės ženklo moteris

Po šiuo Zodiako ženklu gimusi moteris – puiki kompanionė, geriausia draugė ir bendražygė. Ji įsitikinusi, kad pora turi žiūrėti į vieną pusę, beje, į tą, kurią išrinko pati Mergelė. Vadas bandoje irgi bus ji. Užtai antroji pusė visuomet galės būti rami ir niekuo nesirūpinti, nes Mergelė kaip mat sutvarkys visus reikalus.

4 vieta – Jaučio ženklo moteris

Ji neatsitrauks, kol nenulipdys iš antros pusės sėkmingo vyro. Darys tai subtiliai, kone nepastebimai, tačiau niekuomet nepasiduos ir vers tobulėti. Po kelių metų atsipeikėjęs vyras supras, kad jo gyvenime pasikeitė viskas - draugai, darbai, namai, prioritetai... Bet gal tai ir į gerą?

3 vieta – Ožiaragio ženklo moteris

Viskas labai paprasta – idealus vyras turi būti idealios moters sutuoktinis. Rinkdamosi partnerį Ožiaragės ieško balanso tarp jausmų ir racionalaus sprendimo. Ir jei Ožiaragė jau apsisprendė ir atidavė savo širdį, labai tikėtina, kad visam gyvenimui.

2 vieta – Vandenio ženklo moteris

Garbinga antra vieta atitenka po Vandenio ženklu gimusioms moterims. Amžinai jauna kvatoklė, gaivi, švelni dama – kiekvieno vyro svajonė. Tiesa, siekti laimės teks ilgai ir atkakliai, juk įkalbėti ją ištekėti – nelengva užduotis.

1 vieta – Vėžio ženklo moteris

Būtų nuodėmė skųstis tokia moterimi. Ji ir protinga, ir graži, ir namais rūpinasi, ir vyro giminaičius myli. Argi ne svajonė? Juk šeima – svarbiausia. Taigi nebandyk vengti įsipareigojimų šeimai, antraip gausi, ko nusipelnęs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...